• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
:astonished: domi, co si uz jednu klavesnicu zodrala? :grinning:
23. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, kubislav náš po nej potrieskal a odvtedy jej šibe, vynechavaju písmena :angry:
23. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa takze kubislav demolator I. uz utoci v plnej sile, sikovnosti a nasadeni?
23. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominika to ste mali ale šťastie :slight_smile:

tak mne sa veget skoncil treba mi upratat, chlop ide k zubárke do Kalnej tak rozmyslame z Viki ze pojdeme aj my ale na druhej strane nas brzdi ten jej kasel :angry:
23. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
igen :grinning:
zabi a už je viki lepšie?
23. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vrabelcanky!!! :slight_smile:

ja mam od vcera dovolenku, tak len na skok, ze idem kuk.

domi, to mate teda stastie. :wink:

Vcera ste tu spominali Janku Pappovu, som nevedela, ze cakaju dalsie mimi. My sme spolu lezali na porodnici, jej maly Adamko je o 5 minut starsi ako moj Radko. :grinning:

zuzi, kava uz dopita? Aj ja si davam ranajsi doping, lebo nejako ma asi daco obchadza. Rano som sa zobudila akoby ma valec presiel. :unamused:
23. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj zabinka, este stale dopijam lebo popri tom silno surfujem :grinning: :grinning:
zabi cely buduci tyzden som na skoleni v agroinstitute, mozme dat kafco spolu :wink:
23. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominika malej neni vobec lepsie a o tom oku radsej mlcim stale to ma rovnake akoby ani mast nemala, všetko robim co nam kazala doktorka a nic :angry:
23. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu jasne, kludne sa ohlas. Okrem piatku by som mala byt tam, v piatok sa idem aj ja skolit. :wink:
23. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga a aku masticku jej na to davas? Ja som si na vas myslela v sobotu, ked sa aj Martinkovi zacal robit jacmen. Ale hned som mu dala na to ophtalmoframykoin a za dva dni mu to zmizlo. Tak drzim palce, nech sa to da aj vam do poriadku.
23. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdeže ste všetky? obedujete? ja som akurat uspala malého horkotažko.
23. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko dievcence.Spali sme do pol dvanastej,uz sme aj postu obehali.Vyzdvihli sme darcek pre moju lasku.Kuki do albumu :wink:
23. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabinka davam jej Tobradex 3x denne + teplé obklady

imis že do pol dvanástej aj ja chcem :slight_smile: ale mam pocit ze ked mala pojde spat tak na chvilu schrupnem aj ja daka som omracena :astonished:

imis to je krásne :wink:
23. okt 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky...

imis, darček je fantastický... :wink: :slight_smile: a to vy spávate do pol dvanástej???? aj ja chceeeeeem :wink:

domi, z malého ti teda rastie demolátor?????

baby, ja som prechladnutá, soplím, len dúfam, že to malá nechytí :unamused: poobede sa chystáme do nitry, majú v Okay 10% zľavu na všetky spotrebiče, tak si ideme kúpiť vianočný darček...
23. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, nadhera :slight_smile:
ahoj zuzi, dlho si sa neukazala. A čo idete kupit?
rastie veri.
23. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, mala som tu kamošku z prahy, tak som nejak nestíhala... ale už sa polepším :slight_smile:

ideme si kúpiť kuchynský robot :wink:
23. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu,kon pada. Som len chcela,ze tobco spi kazdy den 3-4 hodky,tak dnes som sa popri nom zviezla :pensive: :grinning:
23. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej, to sa ti bude v kuchyni zvrtat s robotom :wink:
23. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde su moje susedky milene?
23. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čafffte dzifčence :slight_smile:

mám trošku vegetík, bo môj malý terminátorček zalomil, tak si tu pomaly teplý čajík chlipkám
a k tomu slané pečivko papkám :slight_smile: :slight_smile:
tiež potrebujem do NR skočiť, malému zimné topky a mne nejaké teplé gate pokúpiť...
lenže vladko chodí z roboty po štvrtej a kde už o takom čase :unamused:
ostane to už len na sobotu asi...
23. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
imis :grinning: :grinning: hmmm origoš dárek, vidím to na ďalšieho béďu, či béďušicu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
23. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dadus :slight_smile:

no asi aj my behneme do NR malej daku postel pozháňať a veru tiez zimne topánky kúpiť. dnes to asi nepojdem lebo ten moj chlap je od rana u zubárky a urcite zaspi ked pride lebo spal 2 hodky v aute celu noc cestovali.

Ja som dnes strasne leniva :sunglasses: nic nevladzem ani len do pracky hodit :rolling_eyes:
23. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dada,ty sa nas chces silno zbavit,co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Keby dalsi clen do bedo teamu prisiel,tak nadobro musime opustit tento nas bytik mileny :grinning:
A inak vcera na tej schodzi som dakovala Panu Bohu,ze byvam v tomto vchode a nie v 14. To smrtelne vazne :dizzy_face:
23. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabga tiež som dnes jak mechom udretá :rolling_eyes: toto počasie je zaberák na naše telá i duše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej??? a to prečo? :astonished: :sweat_smile:
23. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tam je to ešte ´veselšie´? no fasa...
23. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
počuj schôdzovateľka naša, aj ste na tých schôdzach schôdzových niečo rozumné vyschôdzovali? :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fíha, ako čítam na koňovi sa šíri nejaký "spací" a "únavový" vírus. Všetky doradu ste sa už dnes posťažovali :grinning: Ja sa už ani nesťažujem, len sa priznám, že každý deň poobede s Luckou na chvíľku zalomím aj ja :pensive:

Imis: darček super originálny :wink:

Dominka: tak to boli nejakí dobre naladení policajti. Asi už pred vami veľa vybrali :grinning:

Zabga: a tie kvasnice si neskúšala? Nám tiež nezabral ani Tobrex ani Tobradex :cry:

Aj my ideme zajtra do NR (našťastie nie na nákupy), ale k sestre a budeme do nedele.
A ešte musím na seba bonznúť, že som si už dnes musela obliecť tehu gate :astonished: :rolling_eyes: Svoje rifle síce ešte zapnem, ale tak ma v nich bolí brucho... To keď mi takto brucho bude rásť, tak neviem, ako budem vyzerať v máji :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ešte si jedny musím zohnať také teplejšie, lebo tieto sú dosť tenké.
23. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tento víkend sa mení čas? Keby nemáme deťuchy tak sa aj o hodinu dlhšie vyspíme, čo? :grinning:
23. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis cumim jak laznik v new yorku :astonished: :astonished: :astonished: silno originalne,juuuj dnes v noci bude velka dakovacka pod darcekom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vsetky sa na nakupy chystate? Poslem vam nakupny zoznam...ja nakupovanie z tej duse nenavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok