Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
23. okt 2009

😲 domi, co si uz jednu klavesnicu zodrala? 😀

dominka11
23. okt 2009

nie, kubislav náš po nej potrieskal a odvtedy jej šibe, vynechavaju písmena 😠

zuzu80
23. okt 2009

ahaaaa takze kubislav demolator I. uz utoci v plnej sile, sikovnosti a nasadeni?

zabga88
23. okt 2009

dominika to ste mali ale šťastie 🙂

tak mne sa veget skoncil treba mi upratat, chlop ide k zubárke do Kalnej tak rozmyslame z Viki ze pojdeme aj my ale na druhej strane nas brzdi ten jej kasel 😠

dominka11
23. okt 2009

igen 😀
zabi a už je viki lepšie?

zabinka
23. okt 2009

ahojte vrabelcanky!!! 🙂

ja mam od vcera dovolenku, tak len na skok, ze idem kuk.

domi, to mate teda stastie. 😉

Vcera ste tu spominali Janku Pappovu, som nevedela, ze cakaju dalsie mimi. My sme spolu lezali na porodnici, jej maly Adamko je o 5 minut starsi ako moj Radko. 😀

zuzi, kava uz dopita? Aj ja si davam ranajsi doping, lebo nejako ma asi daco obchadza. Rano som sa zobudila akoby ma valec presiel. 😒

zuzu80
23. okt 2009

ahoooj zabinka, este stale dopijam lebo popri tom silno surfujem 😀 😀
zabi cely buduci tyzden som na skoleni v agroinstitute, mozme dat kafco spolu 😉

zabga88
23. okt 2009

dominika malej neni vobec lepsie a o tom oku radsej mlcim stale to ma rovnake akoby ani mast nemala, všetko robim co nam kazala doktorka a nic 😠

zabinka
23. okt 2009

zuzu jasne, kludne sa ohlas. Okrem piatku by som mala byt tam, v piatok sa idem aj ja skolit. 😉

zabinka
23. okt 2009

zabga a aku masticku jej na to davas? Ja som si na vas myslela v sobotu, ked sa aj Martinkovi zacal robit jacmen. Ale hned som mu dala na to ophtalmoframykoin a za dva dni mu to zmizlo. Tak drzim palce, nech sa to da aj vam do poriadku.

dominka11
23. okt 2009

kdeže ste všetky? obedujete? ja som akurat uspala malého horkotažko.

imis
23. okt 2009

Ranecko dievcence.Spali sme do pol dvanastej,uz sme aj postu obehali.Vyzdvihli sme darcek pre moju lasku.Kuki do albumu 😉

zabga88
23. okt 2009

zabinka davam jej Tobradex 3x denne + teplé obklady

imis že do pol dvanástej aj ja chcem 🙂 ale mam pocit ze ked mala pojde spat tak na chvilu schrupnem aj ja daka som omracena 😲

imis to je krásne 😉

anjelikbambulka
23. okt 2009

ahojte kočky...

imis, darček je fantastický... 😉 🙂 a to vy spávate do pol dvanástej???? aj ja chceeeeeem 😉

domi, z malého ti teda rastie demolátor?????

baby, ja som prechladnutá, soplím, len dúfam, že to malá nechytí 😒 poobede sa chystáme do nitry, majú v Okay 10% zľavu na všetky spotrebiče, tak si ideme kúpiť vianočný darček...

dominka11
23. okt 2009

imis, nadhera 🙂
ahoj zuzi, dlho si sa neukazala. A čo idete kupit?
rastie veri.

anjelikbambulka
23. okt 2009

nooo, mala som tu kamošku z prahy, tak som nejak nestíhala... ale už sa polepším 🙂

ideme si kúpiť kuchynský robot 😉

imis
23. okt 2009

do kelu,kon pada. Som len chcela,ze tobco spi kazdy den 3-4 hodky,tak dnes som sa popri nom zviezla 😔 😀

dominka11
23. okt 2009

ej, to sa ti bude v kuchyni zvrtat s robotom 😉

imis
23. okt 2009

A kde su moje susedky milene?

dadadulka
autor
23. okt 2009

no čafffte dzifčence 🙂

mám trošku vegetík, bo môj malý terminátorček zalomil, tak si tu pomaly teplý čajík chlipkám
a k tomu slané pečivko papkám 🙂 🙂
tiež potrebujem do NR skočiť, malému zimné topky a mne nejaké teplé gate pokúpiť...
lenže vladko chodí z roboty po štvrtej a kde už o takom čase 😒
ostane to už len na sobotu asi...

dadadulka
autor
23. okt 2009

imis 😀 😀 hmmm origoš dárek, vidím to na ďalšieho béďu, či béďušicu 😀 😀 😀 😀 😉

zabga88
23. okt 2009

Ahoj dadus 🙂

no asi aj my behneme do NR malej daku postel pozháňať a veru tiez zimne topánky kúpiť. dnes to asi nepojdem lebo ten moj chlap je od rana u zubárky a urcite zaspi ked pride lebo spal 2 hodky v aute celu noc cestovali.

Ja som dnes strasne leniva 😎 nic nevladzem ani len do pracky hodit 🙄

imis
23. okt 2009

No dada,ty sa nas chces silno zbavit,co? 😀 😀 😀 😀 Keby dalsi clen do bedo teamu prisiel,tak nadobro musime opustit tento nas bytik mileny 😀
A inak vcera na tej schodzi som dakovala Panu Bohu,ze byvam v tomto vchode a nie v 14. To smrtelne vazne 😵

dadadulka
autor
23. okt 2009

zabga tiež som dnes jak mechom udretá 🙄 toto počasie je zaberák na naše telá i duše 😝

dadadulka
autor
23. okt 2009

hej??? a to prečo? 😲 😅

dadadulka
autor
23. okt 2009

tam je to ešte ´veselšie´? no fasa...

dadadulka
autor
23. okt 2009

počuj schôdzovateľka naša, aj ste na tých schôdzach schôdzových niečo rozumné vyschôdzovali? 😀 😀 😀

retaux
23. okt 2009

Fíha, ako čítam na koňovi sa šíri nejaký "spací" a "únavový" vírus. Všetky doradu ste sa už dnes posťažovali 😀 Ja sa už ani nesťažujem, len sa priznám, že každý deň poobede s Luckou na chvíľku zalomím aj ja 😔

Imis: darček super originálny 😉

Dominka: tak to boli nejakí dobre naladení policajti. Asi už pred vami veľa vybrali 😀

Zabga: a tie kvasnice si neskúšala? Nám tiež nezabral ani Tobrex ani Tobradex 😢

Aj my ideme zajtra do NR (našťastie nie na nákupy), ale k sestre a budeme do nedele.
A ešte musím na seba bonznúť, že som si už dnes musela obliecť tehu gate 😲 🙄 Svoje rifle síce ešte zapnem, ale tak ma v nich bolí brucho... To keď mi takto brucho bude rásť, tak neviem, ako budem vyzerať v máji 😝 A ešte si jedny musím zohnať také teplejšie, lebo tieto sú dosť tenké.

retaux
23. okt 2009

A tento víkend sa mení čas? Keby nemáme deťuchy tak sa aj o hodinu dlhšie vyspíme, čo? 😀

zuzu80
23. okt 2009

imis cumim jak laznik v new yorku 😲 😲 😲 silno originalne,juuuj dnes v noci bude velka dakovacka pod darcekom 😀 😀 😀 😀

vsetky sa na nakupy chystate? Poslem vam nakupny zoznam...ja nakupovanie z tej duse nenavidim 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre