Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
23. okt 2009

veru, nezabudnite si time nastaviť, o hodinku dlhšie spíme 😉

http://tvnoviny.sk/spravy/domace/pozor-zmeni-sa...

dominka11
23. okt 2009

ja by som ho aj rada mala, ale potrebujem mat na to klud. Ked vidím ako MM stepuje nervozne pred obchodom a maly do toho mrnčí, tak nič nekúpim...

je tu niekto taky, kto nema žiadny program ako ja?

zabga88
23. okt 2009

no ja som sa teraz nažrala, jak prasa a uz duplom nic nespravim

retaux neskusala som a obavam sa ze by mi kvasnice nezjedla

dominka11
23. okt 2009

ja som si ešte obed nespravila, tak som hladná 😠

zuzu80
23. okt 2009

domi aj ja idem este len teraz varit....Eliska dojedla cestoviny zo vcera a mne nezostalo....uz sa mi zahmlieva pred ociskami 😀 😀

dadadulka
autor
23. okt 2009

imiiis na čo je? kde si zdúchla? nepodáš krátky výcuc z porád? 😀

retaux
23. okt 2009

Zabga: To stačí len štipka a zamiešaj jej to do jogurtu alebo do jedla, aby ich nevidela - do prvej lyžičky.

zabga88
23. okt 2009

ja mam od včera bryndzové halušky, aj plnenú papriku 🙂

zuzu80
23. okt 2009

domi startuj tatosa, ide sa k zabge na obed 😉

dominka11
23. okt 2009

zuzi vidíš, ja mám v chladničke ešte na jednu porciu kapustnicu od mamy, tak ju spráskam 🙂

retaux
23. okt 2009

Aj ja som dnes obedovala plnenú papriku. 🙂

dadadulka
autor
23. okt 2009

ja nakupovanie milujem, ale teraz s drobcom sa to veru nedá, to len bleskovo preletíme
shoppy a som rada, keď si potom sadáme do auta a ideme domov, lebo som kaputos 😝 😅

retaux
23. okt 2009

Ja nakupovanie tiež nemusím. Rada nakupujem darčeky, ale len vtedy, ak už mám vybraté, že komu čo 😅 A ja radšej Lucku odložím, keď potrebujem niečo dôležitejšie kúpiť. S ňou je to na nervy. Presne ako Dominka píše - dieťa umraučané a chlap nervózny 😠

dadadulka
autor
23. okt 2009

ja zajtra zbúcham asi segedín, robím si chúťky naň 🙂

zuzu80
23. okt 2009

dadu uz ti zacinaju aj tehu chutky?

retaux
23. okt 2009

Ja mám tehu chúťky od začiatku tohto tehu, akurát, že keď to už mám pred sebou na stole, tak sa mi zdvihne žalúdok 😅

dadadulka
autor
23. okt 2009

zuzu čo ti ja viem 😀 ale od začiatku tehu mi ide viac na kyslé 😀 😀

zabga88
23. okt 2009

iha segedin super nápad, mnam take dobre knedliky 🙂 aj mala to ma rada a moj chlop asi tiez neohrdne

a uz ma hneva par hodin doma a uz neni doma 😀

dadadulka
autor
23. okt 2009

kyslé a sladké zároveň, na tomto momentálne fičím 😀 😝 😝

zuzu80
23. okt 2009

dadu sak jak prava nefalsovana tehulka 😉 😀

retaux
23. okt 2009

Aj Lucka dnes papala chleba s hadíkom 😝 Čo aj ona je tehu? 😀

dadadulka
autor
23. okt 2009

baby a čo ma najviac teší, sú kozy 😀 😀 aspoň 9 mesiacov budem mať kozy jak sa patrí 😀 😀 😀
lebo potom mi už len lentilky opäť naskočia...

zuzu80
23. okt 2009

Luci to moj manzel by bol permanentne, on dokaze jest rezen a medzitym si zahryzat cokoladu... 😝

zuzu80
23. okt 2009

dadi, tak toto ti ja zaaaaaaaaaaaaaaavidim, tie meggaaa lentilky......to bolo obdobie, ked som mala konecne raz hrud po mame a nie po otcovi ako vcul a predtym 😀 😀

retaux
23. okt 2009

Zuzu: presne ako môj - penovú tortu s čipsami 😀

imis
23. okt 2009

No ved tu som,len som riad umyvala 😠 😠 😠 😠
Takze vycuc z porad:
Materske centrum: Budu super akcie baby,treba to zacat vyuzivat.Stretneme sa,pokecame,narobime im tam neporiadok a hned bude svet krajsi. Sledujte stranku MC 😉
Skola: Si ma zvolili za nejaekho clena skolskej rady ci co.Proste nikto ma tam nepoznal(skoro) a vsetci zdvihli ruku-tak im treba. Inak klasika skolska porada-zobudila som sa na konci,lebo vety typu:"Je nasim cielom udrziavat ziakov prveho stupna,ako i druheho stupna nasej zakladnej skoly s materskou skolou na vysokom stupni psycho fyzo a neviem akeho rozvoja,dbajuc na rychle tempo sucasnej doby a vasokych narokov i poziadavok zo strany ziakov,zamestnancov i rodicov nasej skoly!" to ja moc ee. Akoby nestacilo povedat. Doba je rychla,decka su drze,tak ich tu budeme drzat nakratko 😀
Domova schodza: No Kocurkovo do kelu. Vyjadrovanie pani domovnicky:" Ked sa to tam odj.....,kto to zaplati? Alebo to cigani oddr....,neskac mi do reci,cil ticho........................" no coment. Najlepsia bola zapisovatelka Irenka(asi 178 rocna teta) Hovoria jej,ze Irenka zapiste(pisala zapisnicu):"Bod cislo 1-vsetci suhlasia!" A Irenka sa prebrala,ze :"A s cim suhlasime?" 😀 😀 😀 😀
Tot porady 🙂

dadadulka
autor
23. okt 2009

zuzu 😀 😀 len škoda, že sú na dobu určitú, po pôrode sa akoby šibnutím čarovného prútiku
niekam stratia... a stará hruď sa opäť ohlási aj s mini lentilkami 😀 😀 😀

imis
23. okt 2009

Jaaaaaaaaj,lentilky spominate? Lentilky by som brala vsetkymi desiatimi,ale moje vechtiky.Jeden dvojka,druhy nulka,to je este len zazitok babulky moje. Vy budte rady,ze ste rady. 😀 😀 😀

zuzu80
23. okt 2009

😀 😀 😀 imis moja a na poslednu poradu si nezabludila do domu seniorov? 😀 😀 😀

dominka11
23. okt 2009

baby, aj ja chcem také kozy 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre