• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Marianka
preto som sa pytala, lebo som potrebovala ist na postu a do obchodu a nevedela som ci bude otvorene.... :wink: uz sme boli na prechadzke a vsade sa veselo pracuje :wink:
Jurášik spinká, práčka sa krúti....hmmmm.....
2. nov 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fion kedy prides na tu kavicku??? :slight_smile:
2. nov 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj fion,tebe je hej,ze puding so slahackou a jahodami. To ake chute tu robis? Toto len tak neprekonam,idem z litra mlieka uvarit :grinning:
2. nov 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no asi ste už zdúchli het, mne doteraz štrajkoval kôň, nemchápem, potvora jedna konská :rolling_eyes:

my sme boli doobeda vonku ,ale kosa teda riadna, brrrrr... vybavili čo bolo treba a hneďko domkov
utekali do tepla, variť som nemusela, keďže ostalo zo včera :slight_smile:
a namiesto povinnej jazdy na žrebcovi som hodila pokec so žehličkou...
čiže som bola nenútene nútená vykonávať naše obľúbené domáce prácičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

maródikom prajeme skoré uzdravenie :wink:

dani synčekovia sú podarení, už máš doma mládencov :slight_smile:
2. nov 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fion, mnam, aj ja by som si dala, nerob tu chutky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kolko ti ešte zostalo kg?
2. nov 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj zedla som uz 2 s pol litra mlieka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
zenicky....nestretneme sa stvrtok?
2. nov 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja môžem fion, mam akurat poradnu s malým, inak nemám nič na pláne.
2. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo babenky
potvrdte ucast!!!!!!!! :slight_smile:
domi este 4kg ale chcela by som aspon 10kg
2. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem povedat ja to budem vediet len v ten den :slight_smile:
2. nov 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magdi budes v robote?
2. nov 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravdepodobne hej ale som do pol1
2. nov 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vo tvrtok nemozem,mam posed na vieche s kolegovcami :frowning2: :slight_smile:
2. nov 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky!!!

Tak ako sa mi mate???Fakcite tu jedna radost... :confused:

fionka....hm,ake dobrotky to ty papas??? :confused:

My ideme zajtra k dr. a v stredu do NR k dr.....Baby,ja sa norrmalne zacinam bat...... :fearful:
2. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny vecer zienky!

Ale ste toho dnes popisali :wink: Ja asi vo stvrtok tiez nebudem moct,ale buduci tyzden od stredy mozem prist na stretko ak by bolo nejake :wink:

Vsetkym marodom aj ja prajem skore uzdravenie :wink: My sa mame fajn choroby su hadam od nas prec,len este soplime. Dnes nam prisiel ocinko domov tak sa tesime :slight_smile: a uzivame lebo nam o týzden znova odchadza. :frowning2:

Klaudi....neboj vsetko bude fajn :slight_smile: aj ja som mala strach ale nemysli na to ze sa bojis ale ze to vsetko zvladnes :slight_smile:

paaaaa
2. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj svori! tak si uzívajte ocinka pekne :slight_smile: som rada ze ste uz fit :slight_smile:
2. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Daniela,ake fotky nahodila.mohla si aj nove dat,aby som aj ja videla:slight_smile:
2. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko žienky :slight_smile:
3. nov 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jéj čaves Lubi :slight_smile: tvoja maličká je zlatunká :wink: ako máš? ozvi sa nám častejšie :wink:
3. nov 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule chystať sane a snehule, bo zima sa asi hlási, ráno nám padal dážď aj so snehom,
vyjdem z vchodu a kukám jak puk :astonished: :sweat_smile:
3. nov 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
A ja som tú krásu snehovú nevidela :cry: To mám zato, že dlho spím :grinning: Ale veď hádam bude ešte padať sneh túto zimu :grinning:

Klaudi: neboj, ani sa nenazdáš a budeš to mať za sebou :wink:
3. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko malebene mestecko a vsetci obyvatelia!

Klaudi,ty uz asi na nic ine nesustredis,co? Neboj sa moja,je to velka bolest,ale najkrajsia na svete. O chvilocku uz budes na seba hrda,ako si to zvladla :wink:
Aj mna dnes vsetko boli po vcerajsich endorfinoch,ale hrda teda na seba nie som :grinning: :grinning: :grinning: Som zlomena v pase.Svatka,tie tvoje brusaky ma raz zabiju. A to som aj vcera poctivo podvadzala :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko!!! :slight_smile:

Ten Martin sa s bielym konom nejako ponahla! Ved ma dojst az buduci tyzden! A uvidite, ze na Martina ziadny sneh nebude.

Klaudi, uz som sa bala, ze si na porodnici, ked si sa tak dlho neohlasila. A neboj, ani sa nenazdas a vsetko budes mat za sebou cela stastna a hrda na seba ako si to zvladla. A ked sa Filipko na teba pozrie, hned zabudnes na vsetko. :wink:

Svori, takze zas kompletna rodinka? Tak si uzivajte si ocinka, kym mozete.
3. nov 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj "dadadulka":slight_smile:,no ja som zatial bola len vzorna citatelka,a asi aj zostanem.dakujeme,moj muz by povedal,ze ved je po nom :unamused:
my sa mame fajn,malà rastie.konecne jej prestala detska doktorka hovorit,ze je na hranici obezity.neviem.pri 7 a 1/2 mes je 69 cm velka a 8.7kg tazka.a ved to vybeha,no nie?zatial beha a ko vichor len v pavuku,ale dostane sa vsade nezbednica :fearful:
a to vazne uz vo Vrabloch snezi?tu vo Svajci len na horach :frowning2:
ozaj,gratulujem k druhemu babu,ktore je na ceste.
mne byvavalo zle do 7 mes. :grinning:
3. nov 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi, máš sa čoho :grinning: neboj zvládneš to :wink:

marryaa - nemám žiadne nové, to sú všetky staré, nejako nefotíme

a ozaj viete mi poradiť, či mladšieho zobrať na imatrikulácie prváčikov do zš? je tam písaný čas od 8,30-12 tuším a že či mi tam malý vydrží :frowning2:
3. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniela,ved mi mozes aj na skype pisat a ten recept posli,lebo uz teraz som z toho nervozna,ze ci to zvladnem.
:fearful:
3. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: idem to pozrieť
3. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pockat pockat dievcatka. Kto je marryaa,odkial sa poznate s dadou nasou,s danielou ste pribuzne? Ci co sa to tu deje? Ma pekne uvedte do obrazu holky,lebo sem zavolam mananky a bude burka vichrica :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniela,ja ako tvoja starsia sestra ti radim,neber ho :confused: :grinning:
3. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre,dam vam viac casu. Idem k zubarovi.Sice som tam od porodu chodila ako na klavir,ale vraj preventivka sa robi extra,tak OK. Co by som nesla v tomto krasnom pocasi s 8 mesacnym drobcom na vylet do Surian?! :unamused: :sweat_smile:
3. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaaaaaaa,takze sisterky tu mame dve. :slight_smile:
dani a kam ti chodi velky maly do skoly? nie do nasej uzasnej ZS s MS Sidlisko Luky?
3. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok