• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

9. decembra 2017 
no sister, ani som nevedela, že vie ako na to :grinning:

na záborského, nie do úžasnej, tam som chodila ja :rolling_eyes:
3. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
´marry´ dííík :wink: a nešpiónuj, pekne sa zapájaj do debatky, špiónov je tu habadeeej :grinning: :grinning: :sunglasses:

dani vidím, že na tú našu ´úžasnú´ZŠ máme podobné spomienky a názory, som na tom podobne :unamused: :rolling_eyes:
dobre si vybrala :wink: kebyže robím, tak sa aj stretávame a možno by sme aj na rodičákoch debatili spolu :slight_smile:
3. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
imis vezmi aj môj chrup :grinning: ja idem na kreslo budúci týždeň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, imis nič si z toho nerob, ani ja som nechápala čo sa to tu deje, kto je marry...ale už som v obraze.
Bože, mne sa nič nechce a už vôbec ist do tej zimy...krpec spí, potom musíme ist do mesta.
3. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada a ty si kde robila? a teda kedy sa chystáš nastúpiť do práce? že by ti prischol môj menší :wink:

vy ale rady chodíte k tomu zubárovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dani tam, kde je tvoj malý :wink: a kedy nastúpim? ešte neviem, uvidím podľa drobcov :grinning:
3. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, ved ked si sa takto rozbehla, aby aj tretí drobec ešte nebol :wink: :grinning:
3. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
domi ty si jak môj muž :grinning: ale asi už nie, vždy som chcela mať dve detičky, to je tak akurátko :wink:
3. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved hej, každy tolko na kolko sa citi :wink:
3. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasan :wink:

a vy ako? ešte plánujete nejaké to dietko, dve...?
3. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniela, aj ja som si myslela, ze mozno dadu schyta mojho mladsieho, ale nejako mi dadu plany zrusila (vid tt), vsak dadu? Ale tak hadam to s nim prezije aj nejaka ina p. ucitelka (a my tiez). A mas zlatych chlapcov.... :wink:
3. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestraš :grinning: :grinning: že dve. možno raz ešte jedno.
3. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno dada schyta mojho a emmku?
3. nov 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky ste zlaté :wink: tiež by som vás brala do tímu :wink: to by bola spolupráca ako lusk :grinning: :wink:

ale ako sa hovorí, nikdy nevieš... :wink:
3. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už sa mi krpec zobudil, tak idem pápá, bože to je mozog na materskej
3. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru dadu. Ty si teraz uzivaj tehulkovanie a vsetko, co k tomu patri.... :wink: A nasi drobci to v skole preziju aj s inou p. ucitelkou. :slight_smile:
3. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
domi :grinning: to je normálka :grinning: :grinning: my si tu rozumieme, no nééé... :grinning: :grinning: :grinning: takže pápápápápá...
3. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabinka veľmi to detičkám prajem, nech sa im darí :slight_smile: a vám ako rodičom tiež :wink:
3. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte!!!

Tak uz som spat od dr. zapisal vysledky zo steru,vsicko OK,pekne sme sa rozlucili a teraz uz len do NR...

domi,zuzka...aka bola prechadzka???Ja som este isla s manzelinom do mesta a k nasim.Dnes by som mala pokracovat v tej hrbe zehlenia a rozluskat oriesky.....ale akosi sa mi nechce... :unamused:
3. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak jeden špión odhalený? :grinning: Vitaj medzi nami Marry :wink:

Ja som už našťastie u zubárky bola. Ale teraz neviem, či nemusím ešte, keď som tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vlastne som chcela zobrať aj Lucku.

Dnes našťastie nie je taká zima vonku ako bola včera. Brrrrrrrrr. Vietor nefúka, tak je príjemne.

A možno keď sa mne podarí zamestnať tu vo Vrábľoch (o čom silne, presilne pochybujem), tak možno schytám vaše deti ja na druhom stupni :grinning:
3. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,ved uciteliek je vzdy malo,nie???

veru,taka hnusna zima vcera....bolo 1 stupen...brrrr....

A inak sa ako citis?
3. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, čaute,

emmka konečne zaspinkala, tak vás idem počítať...

klaudi, nakoniec som bola na prechádzke sama, lebo kubko dominike zaspinkal, tak bola v meste až neskôr...

a čo s tým stretkom? fion, ja v štvrtok môžem...
3. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rovnako :stuck_out_tongue_closed_eyes: Čakám, kedy toto obdobie skončí. Dúfam, že nebudem čakať až do mája :grinning:

Ja si to práveže nemyslím, že učiteliek je málo. :rolling_eyes: Aj keď ja mám jedno vysnívané povolanie, ktoré by som chcela robiť, ale to sa mi určite nepodarí, tak to o tom ani nikto nevie. Ale učiteľka to nie je. Súvisí to s tým, čo som vyštudovala.
3. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a aké je to povolanie? prezraď nám :wink:
3. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...no,tie blbe stavy veru aj mozu byt do maja...Ved uvidis....aj ja som si myslela,ze prejdu a trapia ma doteraz-niekedy....

zuzi....emka hajuska?A bola si sama nakoniec?Aj si bola v obchodoch ci len tak na prechadzke?Ak by si este isla poobede niekedy,tak ma prezvon a mozes dobehnut na pokec...ja sa chystam byt doma a zehlit..... :wink:
3. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, poobede pôjdem, ale aj s mangelom, ideme na nákup... potrebujeme na zimu čiapky, tak ideme pokukať...
3. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak neva....treba veru ciapky,ten moj aj ma a akosi nechce nosit.... :angry: lebo musi mat kokosa na hlave... :grinning:

A co emmuska,rastiete a dobre papate?
3. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cahojte,uz sme doma. Zubaky su vraj OK,no neviem. Jeden ma boli,ale vseljako mi ho testoval,roentgenoval a vraj je to OK :confused: ,tak som asi totalny hypochonder :grinning: Macino ma zuby na 1 s hviezdou a to ma teda nastvalo.Cez vikend ho ledva nazeniem k zubnej kefke,stale mu davam seba za priklad,ze aj ked som KO,tak sa doplazim ku kefke a dnes sa mi v ambulancii vysmial do ksichtu. Od dnes si neumyvam zuby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Klaudi,uz sa ti nic nechce? Nesil to! Telo si takto chysta energiu na porod :slight_smile:
Idem pre satanasov a potom ideme ku kamosovi hrat sa-vecer rodinnych hier :grinning:
A kde je dnes zuzu? :fearful:
3. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis...no pekne,tak to musi byt teraz "maci" na koni.....
Ja idem este raz tento rok na prehliadku 7.12.,to uz bude aj Filipko na svete a tak manzel uz nahlasil u svokry,ze bude mat sluzbu,lebo on bude v praci.... :grinning: :grinning: :grinning: Aj ja mam pocit s mojim mliecnym,ze nieco zasa nie je v poriadku,tak len dufam,ze uz na dobro neskoncil..... :unamused:

veru nechce,aj by som mala a nechce sa mi..... :frowning2:

A coze vy ake to hry chodite hravat???
3. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok