• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
pocujte ked sa chcete rozculit tak si precitajte temu v babatkach: mamičky ako existujete? :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. nov 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu veru dadka :sweat_smile:
klaudi napis nam este ak sa ti bude dat.... :wink:
12. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi si dohodnuta aj s p. Liškovou...budes ju mat pri porode? a mas aj tie homeopatika co spominala pri prednaske? mne pomohli.....zrychlili to......
12. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi držím silno palceky a neboj všetko zvladnes a o chvilu budes malinkého drzat v naruci :slight_smile:

baby uz tyzden mi mrcha meska :fearful: bojim
12. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fion...dohodnuta som,ze jej mozem zavolat...ale dnes ma sluzbu od 18,00 do 6,00,tak ju mozno stihnem,az to je zacinajuci porod.... :wink:
homeopatika som brala,mala som ich od kamosky,zacala som 3 tyzdne pred porodom tak ako odporucaju a akosi nevydalo a ja som v sobotu ich dobrala.... :unamused: este mam aj tie na lepsie hojenie po porode.....

zabga...fiiiha..zeby????testik si neskusala???
12. nov 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi neskusala ale podla mna pride.

ako? stale su rovnake??
12. nov 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala aj take co som si zacla davat ked mi zacli kontrakcie...kazdych 10min.....
12. nov 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mn ked zacali kontrakcie tak som celu noc doma ešte vydrzala od strachu a az rano som isla do porodnice :slight_smile:
a potom az vecer mi robili cisarsky
12. nov 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale su rovnake,avsak mam pocit,ze intenzitou su silnejsie.....sem-tam uz aj kazdych 6-7 minut,ale nacastejsie je to tych 9 minut....

fion...tak take ja nemam.... :unamused:
babule ako sa cvici s babatkom na fit lopte? neviete?
klaudi neboj :wink: su silnejsie?? no podla mna to uz bude ono..... :wink:
12. nov 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ako...??? rodíme...??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dychame... dychame... :slight_smile: filipko uz o chvilu pride na svet :slight_smile:
12. nov 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi zeby prisiel Filipko na svet v piatok 13 :slight_smile:
12. nov 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta co, ta co...??? :slight_smile:

klaudi čo hovorí malý Filipko? ja to vidím na big night action :wink: :wink: :wink:
12. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky! ako klaudi???
13. nov 2009 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko Vrable!

Stretla som sa v skolke s klauduskinou sestrou. Tak tie kontrakcie,co mala vcera od 13:00 neprestali,ale uz je tu piatok rano a klaudi vraj stale len na 1,5 cm otvorena.
Tak ti Klauduska silno drzime palce,nech ti je maly Filipko velkou odmenou za tuto dlhu pesnicku.
13. nov 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko!!

No co to citam???? :confused: Zeby sa uz Filipko hlasil na svet? Alebo ze by uz bol na svete??? V kazdom pripade drzim palce, nech to ma klaudi co najrychlejsie za sebou.
13. nov 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je uz v nemocnici? Chuda moje, ale mozno sa to este rozbehne. Drzim palceky a myslim na nich velmi silno!!!!
13. nov 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fu, az som aj na ranny doping zabudla! Idem zaliat kavu, prida sa niekto? :wink:
13. nov 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pridavam zabi. hlava sa mi kruuuuuuuuuuuuuuuti a nevie prestat.
13. nov 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj ja sa pridavam ale s cajikom.....juuj Klaudi drzime silno palce nech mas Filipka uz rychlo pri sebe!!!
13. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak citali ste si tu temu??? fakt to stoji za to!!! :angry: :angry: ta baba co to zacala pisat...nemam na nu slov....narodili sa jej dvojicky....jednu dalal mame a chlapceka si nechala....je tanecnica vo Viedni............ :unamused: :confounded:
13. nov 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ja som si hneď ráno zvýšila tou sprostou témou tlak :angry: Normálne mám pocit, že si to tá baba vymyslela, len aby sa nenudila. Veď ako môže niekto také niečo urobiť?????? :angry: A potom sa tam už ani neukázala.

Klaudi: takže už? Tak držím palce, nech je Filipko rýchlo pri tebe :wink:

A ja som včera išla na poradňu, MM ma potešil, že ma aspoň odvezie do NR, vzal si voľno. Tak sedíme v čakárni a sedíme a sedíme a ja sa čudujem, že čo ma tá sestra už nevolá. Potom pozriem na tehuknižku a tam, že 18.11. :sweat_smile: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak som išla dovnútra prosiť sestričku, nech mi aspoň papier do roboty pre MM orazítkuje :sweat_smile: Našťastie dala, lebo by ma asi mužík odstrelil. A potom sme strávili celý deň v NR.
13. nov 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka
no pekne....to tym tehotenstvom sa tak zabuda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. nov 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, nejake info o klauduške? možno nám už rodí :slight_smile:
ta tema...včera som volačo prečitala, idem dočitat.
zabga - žeby sme tu mali dalsiu tehulku? :wink:
13. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu temu citala vcera a nemala som slov na tu stetku nechutnu. Ak je to pravda,ta zruda si nezasluzi byt matkou a ak si to vymysla a ukaja sa na reakciach,tak si nezasluzi NIC.
13. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlas.
13. nov 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IMIS
msas pravdu........je mi jej luto :confounded:
13. nov 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok