• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
aj ja som to citala vcera, ale radsej sa nevyjadrujem. Najprv sa ani neprizna, ze ma dve deticky a potom s clovek dozvie, ze jedno dala mame atd. Ako povedala imis, ta zena si nezasluzi nic :angry: :angry:
13. nov 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, klaudi nám už porodila :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cozeeee???????? jupi jupi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
13. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

wauuu :slight_smile: GRATULUJEME :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domi,tak daj blizsie info ak mas. GRATULUJEME ZA CELY VCHOD!!!!! :grinning:
13. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru domi.......ako? o kolkej? spontannne????? info info.... :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Filipko sa narodil 7.35 ráno, miery 3200g a 50cm. Akurat došla adka, ona bola na dnes dohodnuta s klaudiou a klaudie už doma nebolo :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den :wink:

fuha tu je to napinavejsie jak v serialy Kriminalka Las Vegas

Klaudi, pripajam sa ku gratulacii, a prajem vela zdravicka, vela mliecka, rychle zotavenie sa :slight_smile:
13. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne vtedy som sa stretla s jej sestrou-asi este namala info :grinning:
Tak dalsi obcan nasho malebneho mestecka je tu. dada,si na rade :wink:
13. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:astonished: počkaj ešte nieee... :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svatka,kde si bola doteraz?
13. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super!!! Klaudi, gratulujem z celeho srdca. Maminke skore zotavenie po porode a vela mliecka, a malemu Filipkovi vela, vela zdravicka a nech robi rodicom vela radosti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala este dake ksefty v Nitre, teraz dopijem ranne kaficko a frcim domov, skontrolovat tu moju bandu :grinning: A potom uz hura Tatry Vysokanske :wink:

A ty kde si vcera bola....velka poptavka po tebe bola :wink:
13. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na sak kde som mohla byt? Si nevidela,kto po vas nastupuje na hraciu plochu? :angry:
Nastastie mi vcera doniesol permanentku do posilky,tak tam som sa potila krvou.
Jaaaaaaaj,zuzicka,krasny vikend ti vinsujem z celeho srdenka a uzite si to jak sa patri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooooo? A ja ze co tam chlapi co isli po schodoch iba Marianku (nie drogu) zhanaju.....a to aj vo stvrtok aj v pondelok? Svat ma silno proti mne nieco? :unamused:

Dakujem z celeho serdca
13. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco,co ta ignoroval? :fearful:
13. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie, ja som ho ani nevidela....len ze zo 7 dni tyzdna, si zrovna na trenovacku vybral pondelok a stvrtok :sweat_smile:
13. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a do posilky chodis kedy a kde ? A to sa uz jako nebudeme pri sporte stretavat? Ci uz len na cviceni s deturencami?
13. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto mi nerob...ja som si na teba zvykla :grinning:
13. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie,to len vcera si ich to druhe muzstvo pozvalo ako superov na trening :angry: Oni mavaju len v pondelok.
A coze by si ho nevidela!? Ved ten najkrajsi! :slight_smile:
13. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vo stvrtok som na cviku ako na koni a ked ma chlap doma nastve,tak aj v pondelok :grinning: Ved mne to uz normalne chybalo,na teba kukat,ako suvisle skaces.
Do posilky chodim do "starej".
13. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, zas ta musim kus sklamat....vo stvrtok sa necvici....lebo dole v hale su firemne dni.....

ale v pondelok mozes, len ja tam nebudem bude Martinka za mna cvicit :wink:

Jaj moja najkrajsi...len ja som ti ostala v soku silnom, bo ja zvyknuta, ze vo stvrtok po nas nikto necvici, ze sa mozeme vyvalovat alias strecingovat aj 10 min. po termine a oni sa ti tam na schodoch zacali chlopi zhromazdovat...najskor som sa potesila, ze chyr o mojej krase a sikovnosti sa tak rychlo rozsiril medzi pospolity lud,ale potom si si vsimla, ze to nem moji fandovia asi, ked maju dresy, halovky na nohach, robia divne pohyby ako keby bol dlhy rad na WC a stiskaju si loptu na hrud..... :confused: oni sa iba nevedeli dockat, kedy sa dokopaju na palubovke :confused:
13. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sak toto :wink:
13. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelam vsetkym krasny vikend :wink: Opatrujte sa tu :slight_smile:
13. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, hlavne si si uzite krasny a romanticky vikend v horach. Pa, pa :wink: :slight_smile:
13. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky :slight_smile:

Klaudi....gratulujem :slight_smile: a vela mliecka prajem :wink:

Zuzi.....pekny vikend a mozno si uzijete aj sneh :slight_smile:
13. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak aké super správy v piatok trinásteho :dizzy_face: Gratulácia veľká, preveľká Klaudi. Opatrujte sa, nech ste obaja zdraví, ty nech máš veľa mliečka a Filipko nech vám rastie do krásy :wink:

Zuzu: tebe šťastnú cestu na sever a užite si to tam. (prípadne doneste malú fazuľku v brušku :grinning: )

a už ani neviem, čo som chcela, taká som natešená. :slight_smile:
13. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby, akurat som dočítala tu annumary a je to dobra p....ved vy viete :sweat_smile: takéchto sebeckých ludi ja nikdy nepochopím...
13. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde ste všetky?

A v NR sa dnes narodil ešte jeden Filipko, ale cisárskym. Mojej sestry sused :slight_smile:
13. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu len čitam všeličo možne :wink: tak nech sa darí obidvom Filipkom a nech im piatok 13-teho prinesie stastie :slight_smile:
13. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok