Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fiona8
12. nov 2009

pocujte ked sa chcete rozculit tak si precitajte temu v babatkach: mamičky ako existujete? 😕 🙄 🙄 🙄

fiona8
12. nov 2009

fuuu veru dadka 😅
klaudi napis nam este ak sa ti bude dat.... 😉

fiona8
12. nov 2009

klaudi si dohodnuta aj s p. Liškovou...budes ju mat pri porode? a mas aj tie homeopatika co spominala pri prednaske? mne pomohli.....zrychlili to......

zabga88
12. nov 2009

klaudi držím silno palceky a neboj všetko zvladnes a o chvilu budes malinkého drzat v naruci 🙂

baby uz tyzden mi mrcha meska 😨 bojim

klauduska
12. nov 2009

fion...dohodnuta som,ze jej mozem zavolat...ale dnes ma sluzbu od 18,00 do 6,00,tak ju mozno stihnem,az to je zacinajuci porod.... 😉
homeopatika som brala,mala som ich od kamosky,zacala som 3 tyzdne pred porodom tak ako odporucaju a akosi nevydalo a ja som v sobotu ich dobrala.... 😒 este mam aj tie na lepsie hojenie po porode.....

zabga...fiiiha..zeby????testik si neskusala???

zabga88
12. nov 2009

klaudi neskusala ale podla mna pride.

ako? stale su rovnake??

fiona8
12. nov 2009

ja som mala aj take co som si zacla davat ked mi zacli kontrakcie...kazdych 10min.....

zabga88
12. nov 2009

mn ked zacali kontrakcie tak som celu noc doma ešte vydrzala od strachu a az rano som isla do porodnice 🙂
a potom az vecer mi robili cisarsky

klauduska
12. nov 2009

stale su rovnake,avsak mam pocit,ze intenzitou su silnejsie.....sem-tam uz aj kazdych 6-7 minut,ale nacastejsie je to tych 9 minut....

fion...tak take ja nemam.... 😒

fiona8
12. nov 2009

babule ako sa cvici s babatkom na fit lopte? neviete?

fiona8
12. nov 2009

klaudi neboj 😉 su silnejsie?? no podla mna to uz bude ono..... 😉

dadadulka
autor
12. nov 2009

tak ako...??? rodíme...??? 🙂 🙂 🙂

zabga88
12. nov 2009

dychame... dychame... 🙂 filipko uz o chvilu pride na svet 🙂

svoradinka
12. nov 2009

klaudi zeby prisiel Filipko na svet v piatok 13 🙂

dadadulka
autor
12. nov 2009

ta co, ta co...??? 🙂

klaudi čo hovorí malý Filipko? ja to vidím na big night action 😉 😉 😉

fiona8
12. nov 2009

😕

zabga88
13. nov 2009

Ahojte babulky! ako klaudi???

imis
13. nov 2009

Ranko Vrable!

Stretla som sa v skolke s klauduskinou sestrou. Tak tie kontrakcie,co mala vcera od 13:00 neprestali,ale uz je tu piatok rano a klaudi vraj stale len na 1,5 cm otvorena.
Tak ti Klauduska silno drzime palce,nech ti je maly Filipko velkou odmenou za tuto dlhu pesnicku.

zabinka
13. nov 2009

dobre ranko!!

No co to citam???? 😕 Zeby sa uz Filipko hlasil na svet? Alebo ze by uz bol na svete??? V kazdom pripade drzim palce, nech to ma klaudi co najrychlejsie za sebou.

zabinka
13. nov 2009

a je uz v nemocnici? Chuda moje, ale mozno sa to este rozbehne. Drzim palceky a myslim na nich velmi silno!!!!

zabinka
13. nov 2009

Fu, az som aj na ranny doping zabudla! Idem zaliat kavu, prida sa niekto? 😉

imis
13. nov 2009

ja sa pridavam zabi. hlava sa mi kruuuuuuuuuuuuuuuti a nevie prestat.

fiona8
13. nov 2009

ahojte
aj ja sa pridavam ale s cajikom.....juuj Klaudi drzime silno palce nech mas Filipka uz rychlo pri sebe!!!

fiona8
13. nov 2009

inak citali ste si tu temu??? fakt to stoji za to!!! 😠 😠 ta baba co to zacala pisat...nemam na nu slov....narodili sa jej dvojicky....jednu dalal mame a chlapceka si nechala....je tanecnica vo Viedni............ 😒 😖

retaux
13. nov 2009

Ahojte!
Ja som si hneď ráno zvýšila tou sprostou témou tlak 😠 Normálne mám pocit, že si to tá baba vymyslela, len aby sa nenudila. Veď ako môže niekto také niečo urobiť?????? 😠 A potom sa tam už ani neukázala.

Klaudi: takže už? Tak držím palce, nech je Filipko rýchlo pri tebe 😉

A ja som včera išla na poradňu, MM ma potešil, že ma aspoň odvezie do NR, vzal si voľno. Tak sedíme v čakárni a sedíme a sedíme a ja sa čudujem, že čo ma tá sestra už nevolá. Potom pozriem na tehuknižku a tam, že 18.11. 😅 🙄 🤐 😝 Tak som išla dovnútra prosiť sestričku, nech mi aspoň papier do roboty pre MM orazítkuje 😅 Našťastie dala, lebo by ma asi mužík odstrelil. A potom sme strávili celý deň v NR.

fiona8
13. nov 2009

lucka
no pekne....to tym tehotenstvom sa tak zabuda 😅 😅 😅

dominka11
13. nov 2009

ahojte babulky, nejake info o klauduške? možno nám už rodí 🙂
ta tema...včera som volačo prečitala, idem dočitat.
zabga - žeby sme tu mali dalsiu tehulku? 😉

imis
13. nov 2009

Ja som tu temu citala vcera a nemala som slov na tu stetku nechutnu. Ak je to pravda,ta zruda si nezasluzi byt matkou a ak si to vymysla a ukaja sa na reakciach,tak si nezasluzi NIC.

dominka11
13. nov 2009

suhlas.

fiona8
13. nov 2009

IMIS
msas pravdu........je mi jej luto 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre