• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
adi, chceme ísť do aquaprku - u našich je novootvorený... je tam detský bazénik, je to tam super... a aj v hlohovci je relaxycentrum - majú tam tiež bazénik pre bábätká
24. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ja už mám dieťatko tiež uložené, tak sa k vám pridávam.

Dnes som v meste stretla Dadu - išla z uzv. Určite vám porozpráva zaujímavé novinky, keď sa tu zjaví :wink: :grinning:

Asi aj ja pôjdem na Mikuláša. Len neviem, či si to nerozmyslím, lebo Lucka sa vlani taaaaaaaaaaaaaaaaaaakto veľmi bála :sweat_smile:
24. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme chodili s Luckou plávať do ZM od troch mesiacov.
24. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, aj ja som tam chcela chodiť, ale už je to zrušené :frowning2: :frowning2:
24. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svori,jasne,ze sa oplati.Este som nebola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Luci,tak dada uz ma s drobcekom po fototermine? Asi jej idem vyklopavat na dvere :grinning: :grinning: :grinning:
Zlate Moravce FUNGUJU BABULKY!
Maji, určite? lebo keď som to hľadala podľa tej starej stránky na nete, vypísalo mi, že je to zatvorené
24. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napíš mi stránku, ak majú...
24. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi... v Kubine je novy aquapark? Ale to by si nechodila na kurz.

Luci.....mozno sa aj moji chlapci budu bat a hlavne Matko. Ja by som toho roku sla,len neviem kedy bude mat Tomasko v skolke Mikulasa,tak dufam,ze to nebude v ten isty den.
24. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stranku neviem,ale pokusim sa zohnat ti cislo. Domi,ty si nechodila s Jakubkom nahodou do ZM?
Ono to fungovat neprestalo,len sa vymenil majitel.
24. nov 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis tak toho roku sa tam stretneme,bude to nasa generalka? :slight_smile: Len dufam,ze nam to nic neprekazi a budeme moct ist.
24. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anjelik: veď aj v NR funguje plávanie pre detičky - je to tam super. Tam zase chodila sestra s malým. :wink:

Svori: v MC býva Mikuláš aj doobeda aj poobede. Ty si môžeš vybrať, kedy chceš ísť.
ahaaaa...

dominika chodila do nitry...

adi, áno je tam nový aquapark, je tam super... to by sme nechodili na kurz, len tak si zaplávať... ale mám nejaké ukážky, čo s bábätkom vo vode, tak by sme vyskúšali
emmka sa vody nebojí, rada sa čľapká, takže s tým našťastie nemáme problém
24. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete,co sa mne nepaci? Mikulas v skolke,mikulas v meste,mikulas z roboty,mikulas doma,mikulas u starkej,mikulas u babky,mikulas v jednote,lidli,tescu,na ulici,v telke................................
Deti su nacisto osprostene. Ja som mikulas zrusila uplne aspon od nas. Aj tak vzdy pridu svokrovci obleceni za mikulasa,to je ten pravy mikulas,co im da plne cizmy a finito.Rano ziadne ine baliky v oknach nie su.
24. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to, maji... ako majú deti veriť na mikuláša, keď nie je jeden ale všade nejaký číha... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
24. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a to by si sla este teraz v zime alebo na jar? A vlastne do kolkych rokov sa chodi s babetkom plavat?

Luci...ja viem,ze je aj doobedu aj poobede,len neviem nakedy sa mam napisat lebo neviem kedy budu mat v skolke Mikulasa, a tam zvyknu mat poobede vystupenie pre rodicov. Tak mam dilemu. V skolke este nevedia kedy to bude :frowning2:
24. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, ešte neviem, kedy pôjdeme...
24. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule,v piatok je v life oldies,nejdeme?
24. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nemáte niektorá link na to kuracie mäsko, čo minule posielala dada???? neviem to tu nájsť a chcela by som to zajtra urobiť...
24. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze mi mame babky daleko,ale zato si to vynahradia na Vianoce starí rodicia :grinning:
24. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis....sla by som,ale nemam kde nechat deti :wink: .....no a bez mm by ma to asi uz nebavilo ako volakedy :sweat_smile:
24. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co to bolo za kuracinku zuzi?
24. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...ja nemam,ale vyzeralo to super.
24. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svori: od troch mesiacov sa môže chodiť s bábom plávať.

A to sa aj mne nepáči, že všade je nejaký Mikuláš - my dáme doma Lucke balíček spolu s balíčkami od dedkovcov a babiek a potom ideme na Mikuláša ešte niekam. Vlani sme boli v MC, ale aj v NR na námestí (ale nie kvôli Mikulášovi, ale atmosféru a ohňostroj hudobný popozerať).
24. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To bola taká, čo sa najskôr naložila do kadečoho, nechala odstáť a na druhý deň sa primiešali postrúhané zemiaky a dalo sa to osmažiť.
24. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som našla :slight_smile:
24. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci od troch mesiacov az do troch rokov? Ja by som uz asi s mojimi chlapcami nemohla ist plavat,co? Len sama.
jaj,tak uz nic :pensive: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok