Vráble 2

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
svoradinka
24. nov 2009
zuzi...zapametaj si to alebo posli este raz link....ja to skusim urobi,ked pride mm.....nejak teraz nevyvaram a zjeme to na co mame chut.
retaux
24. nov 2009
Neviem či len do troch rokov =-)
retaux
24. nov 2009
bolo to ono 😃
anjelikbambulka
24. nov 2009
maji, presne to...
anjelikbambulka
24. nov 2009
díky za pomoc pri pátraní 🙂 😃
retaux
24. nov 2009
Anjelik: tak potom podaj správu, či to je dobré.
fiona8
24. nov 2009
ahojte
aj my chceme chodit plavat, tak od januara alebo februara....a v ZM to funguje, vola sa to ABC PLAVKO.....je to tam paradne,minule som sa rozpravala o tom s jednym ockom a ten to uplne ospevoval 🙂 plati sa 9eur za jeden vstup a je to od 3mesiacov 🙂 🙂
dadadulkaautor
24. nov 2009
čafteee babulky 🙂

tak dnes sme absolvovali sono, vsjo OK, drobček pekne rastie,teškáme sa x-) x-) x-)

a čakáme.................................................................................................... 😃
dadadulkaautor
24. nov 2009
ešte čakáme......................................................................
anjelikbambulka
24. nov 2009
nooo, dadu, nenapínaj !!!!! 😃 😃 😃
dadadulkaautor
24. nov 2009
a stále čakáme........................................................................................................
svoradinka
24. nov 2009
dadu sme zvedave co to bude?

Dievcatko? 🙂
imis
24. nov 2009
dadaaaaaaaaaaaaaaaaaaa daj!
fiona8
24. nov 2009
darinka co to teda bude??? dievcatko???????? 🙂 🙂 x-) x-) x-)
svoradinka
24. nov 2009
ahoj alicka.....a to sa plava hodinku? 😉
imis
24. nov 2009
Alicka a kde mame fotky z krstin? 😉
dadadulkaautor
24. nov 2009
a zdá sa, že si ešte počkáme, bo maličké bolo v tureckom sede, tak doki dobre nemvidel
čo má medzi nôžkami, takže to istí už len 3D sono...
imis
24. nov 2009
No dada,kde si? Zacnem vrtat na obyvackovu stenu!!!!!!!!!!!!!!!

Hovor
anjelikbambulka
24. nov 2009
no dadu, takto nás naťahovať a nakoniec nič z toho 😃 😃 😃
svoradinka
24. nov 2009
a to 3D kedy bude?
dadadulkaautor
24. nov 2009
ale jak kukal, tak kukal, napokon vraví, že guľky tam zatiaľ nevidí, tak uvodíme 🙂 😉
imis
24. nov 2009
Jaaaaaaaaaaj,ja ze to si dnes bola na 3D sono :-S Ty napinacka! 😃 Ale som rada,ze malô susedkovô je zdravucke a rastie!
svoradinka
24. nov 2009
Alicka...ozaj ako dopadol krst. A Jurko uz mal dva mesiace,tak mu prajeme vsetko najlepsie 🙂
dadadulkaautor
24. nov 2009
na to 3D sa objednáme niekedy o dva týždne
fiona8
24. nov 2009
inak krst nam dopadol fajn az na to ze som mala nervy so svokry ] -( ]-( ]-( ]-( bola taka aktiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivna az bola radioaktivna :-S :-S :-S :-S Jurinko to prespal, a ked bolo najvacie ticho zacal si nahlas odfukovat 😉 😉 bol zlatunky...jaaaj len ta ladova voda co mu naliala na hlavicku...brrrrrrrrr =-) oslava bola fajn, mali sme kraaaasnu torticku dam fotky
anjelikbambulka
24. nov 2009
idem robiť kafčo, kto sa pridá? 😉
imis
24. nov 2009
Ozaj fion,ty uz 600 nediel davno za sebou,ale to leti.Drobko sa uz na teba smejka?
dadadulkaautor
24. nov 2009
som zvedavá či to bude ešte pred Vianocami...
dadadulkaautor
24. nov 2009
ja 😎
svoradinka
24. nov 2009
zuzi...ja si dam caj 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli