Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
25. nov 2009

aj by som na tuto temu pokecala, ale neviem kto je Laura 😕 ani ako sa jasi a Burgera poznam iba Ham.Burgera z fastfoodu ale to nebude asi ten co mysli Majul 😀 😀 😀

imis
25. nov 2009

No vidis zuzi,to preto,lebo sa len milujete po veceroch a nepozeras ordinaciu v ruzovej............. 😀 😀 😀 😀 😀

zabinka
25. nov 2009

caute baby!!! 🙂

ale ste sa vcera rozbehli, ved som mala co robit, aby som to vsetko precitala!

Baby a kedy chystate dnes tro stretko?

zuzu80
25. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa pobavila vculeky

v case, ked sa na markize, ci kde to chodi ordinuje, tak ja sa vacsinou potim niekde v telocvicni a Peto sa marne pokusa uspat Elisku 😉

imis
25. nov 2009

Nazahovaraj 😀 😀 😀 😀 😀 Potis sa ty,ale kde?
Zabinka,o 15:00 ta cakame!

danielahamar
25. nov 2009

ahojte, a to ešte funguje, že pani doktorka príde na návštevu? 😕 , aspoň nemusela čakať v tej preplnenej čakárni 😀

imis
25. nov 2009

U niektorych funguje,u niektorych nie. Nasa nechodi,co zas vyhovovalo mne. Vela maminkam vsak vyhovuje,ze su domka,dokina pride a maju bez starosti-behaciek.

danielahamar
25. nov 2009

a kt. mudr. má?

imis
25. nov 2009

Zuzicka,mohla by si mi priniest dnes Podhradsku a Canakyho do MC. Da sa? ci nebudes stihat? Ak nie,neva,len sa pytam 😔 🙂

imis
25. nov 2009

Patakyovu.Teda myslim,lebo isli z nasho vchodu vysmiate ako kaukazsky kocur.Tak mohli byt jedine u Klaudusky.

zuzu80
25. nov 2009

Majul dnes ti to urco neprinesiem, lebo poobede mam jedno stretko v NR, odtial budem rychlo padik ku kadernikovi a odtial zasa na stretko a vsetky detske cd mame v Petovom aute 😉
Mohlo by byt, keby som ti to napalila ako mp3 vsetky na jedno cd? a priniesla vo stvrtok do telocvicne?

danielahamar
25. nov 2009

a u mňa nebola 🙄 nejaké nový móres 😎

zuzu80
25. nov 2009

mozno teraz tety mudr., chodia ked je grippe epidemia, aby male babatka nieco nechytili v tej cakarni preplnenej 😝

danielahamar
25. nov 2009

a ešte stále je epidemia? ešte to neprešlo 🙂 už ani deti nechýbajú, musím ísť k mudr. tak sa pýtam, či sa mi aj oplatí vôbec ísť 😔

imis
25. nov 2009

Jasne svatus.Ved si mi uz hovorila,ze Peto ich ma v aute.Ach ta materska demencia 😝 Kludne vo stvrtok.Donesiem ti prazdne CD na vymenu.
Dani,aj ja si myslim,ze to kvoli prasacine a chripacine teraz chodia doktorky na besuchy.

imis
25. nov 2009

Neoplati dani,cakarne plne preplnene,nachytas tam certa-diabla.Radsej sa doma liecte,ked ste chori. Liecena chripka trva 7 dni a neliecena tyzden.

danielahamar
25. nov 2009

nie sme chorý, len potrebujem kartu 😉 lebo si ju pýta gastroentologička,neviem, na čo jej je, keď tam nič neni napísané 🙄

danielahamar
25. nov 2009

a ozaj, včera som si objednala pre malého inhalátor, ke´d bude zase chorý, aby sa mohol "naparovať" 😀

imis
25. nov 2009

Tak hlboky nadych,vbehnes,zaklopes, s vydychom vypytas a utekaaaaaaaaaaaaaaaaaj prec.

imis
25. nov 2009

Dobre baburence,tobko sa pebudza.Idem po troske.
Aaaaaahojte

zabinka
25. nov 2009

ja mam sice detsku dokinu v Nitre, ale tiez bola u nas po porode. A to sa trepala az do Vrabel, zlata to zena. Aj to je jeden z dovodov, preco ju nechcem vymenit.

klauduska
25. nov 2009

Cafte kocky!!!

Ale ste toho poismenkovali..... 😕

Tak chvalabohu vysledky dopadli dobre,hodnoty klesli a do nemocky nemusime ist....Lekarka nas pri prichode vsak hned zmrazila,ze je este stale dost zltucky,ale tak tie hodnoty nie su vysoke,aby musel ist pod lampu...chvalabohu.dalsiu noc v nemocke by som neprezila.... 😒

No a kojenie.....maly ma problemy,trapime sa kazdy den co sme domka,nevie si zachytit bradavku,lebo ich mam male,ani klobuciky nechyta...potom je strasne hladny,az rozruseny,strasne zacne plackat a nevieme ho utisit....do toho bolesti bruska...no proste strasne,ked ho 3-4 hodky nevieme utisit,je hladny,ale neviem mu dat napapat,potom ani flasku nechce a ked nahodou ano,tak to potom zhlce od hladu,ze to zachvilu vygrcka......no proste zufalstvo uz strvty den...tak sme skusilo to,ze si to odstriekavam a ked pyta papat a nie je este rozruseny,tak chyti flasku a napapka sa.....
Ja viem,ze asi by bolo najlepsie dojcit,z prsnika,ale takto sa trapi,pol dna je hladny.....Vravim si,ze aspon ma moje mliecko a nie umele..... 😒

Ale inak je strasne krasny,nadherny,stale sa nanho divame......ako taky princ malicky... 😵 😵 😵 😵

imis
25. nov 2009

Klaudi,nevzdavaj sa! Neskusala si nejaku laktacnu poradkynu?

imis
25. nov 2009

Mgr. Katarína Borguľová

tel: 037-651 04 34
mobil: 0903 377 681

Mgr. Andrea Juhásová, PhD.

mobil: 0903-178 936 (od 20.00 do 21.30)

Laktacne poradkyne v Nitre. Naco sa trapit,ked nam moze niekto pomoct?! 😉

dadadulka
autor
25. nov 2009

klaudi takto sa trápite... to poznám aj ja, nebojkaj, skúšaj ďalej a uvidíš ...
ale ak máš dosť mlieka, tak to veru nevzdávaj, ono sa to samo pekne rozbehne a maličký sa chytí 😉

klauduska
25. nov 2009

ja viem,to mi kazdy vravi,ale keby ho pocujete....svokra tu vcera bola,tiez stale vravela,ze treba skusat,ale ked to vcera videla......skonstatovala,ze mu mame dat z flasky.... 😒

dadadulka
autor
25. nov 2009

klaudi presne viem, o čom píšeš 😔 tiež mi ho bolo nesmierne ľúto, preto som zvolila UM
ale ja som mala veľmi málo mliečka, ťahal a ťahal a nič 😔 bradavky krvavé, boľavé a žiadny efekt...
podľa môžeš aj striedať MM s UM, nech sa najprv dobre napapá UM a neskôr si ho pomaly prikladaj...

dadadulka
autor
25. nov 2009

podľa mňa tam malo byť 😅

dadadulka
autor
25. nov 2009

a som si povedala, že pri druhom sa nebudeme trápiť, uvidím koľko budem mať mlieka
a keď to bude tak isto, tak prejdeme hneď na UM...

dadadulka
autor
25. nov 2009

a výhodou UM je to, že vieš koľko ti malý spapá, zasýti sa a je spokojnučký...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre