• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
adi, som tu...
24. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,kedy pojdeme opat na prechadzku? A Emka ti este spinka,mne sa Matko uz prebudil.ale pozera rozpravky.
24. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte buvá... zaspala 12,30, tak ešte nejakú pol hoďku asi bude spinkať
24. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na prechádzku hocikedy... len daj vedieť, že si vo Vrábľoch... :wink:
baby, vy ste sa rozkecali teda. My ešte kolaudíren, pán B. sa vyžíva, tak mu nebudeme kazit radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
imis, dakujem ti za zhrnutie priebehu dnesnej diskusie :wink:

Pochopene: dada jedla prilis vela tureckeho medu a teraz ma v brusku maleho turka, ktory sa ale nechce ukazat, lebo dada by uz dnes trielila na nakupy :wink:

Jurasek je uspesne prijaty do krestanskej velkej famili a farar mal noviny, len nie katolicke a pravicovu Pravdu sa bal vytiahnut :wink:

Plavanie v Moravciach je drahe a pristup nic moc....normalny obraz slovenskeho chcenia rychlo sa rozvazat na bavaraku a byvat vo vile s 11-clennym personalom

Ty chlapcov ale nevyrabas, ty ich iba prichylis a privedies na svet, pricinu hladaj v Marcelovi, to jeho chromozomy o tom rozhoduju :wink:

No dufam ze je to vsetko, pisala som to asi pol hodinu, lebo tu boli 3 vpady pana riaditela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok zuzi,....mozno opat v piatok by sme mohli :wink: A dominika sa prida tiez? :wink:
24. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridám :wink:
24. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa este vo stvrtok dohodneme :wink:
24. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi a to tak dlho trva kolaudacia?
24. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš, adi....
24. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz mate aj popisne cislo?

Zuzi a tu kuracinku ides robit dnes?
24. nov 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz tu nikto nie ja tak uz idem aj ja. Pekny dnik vam vsetkym :slight_smile:
24. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nie, to davaju až po kolaudácii.
24. nov 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cahojte!
Domus tak co? Skolaudovvane? Mozeme prist na party? :grinning:
24. nov 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis čo bolo na školskej rade? :wink: niečo nové?
24. nov 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skolska rada odpadla :grinning: Asi maju clenovia chripku. Ale nebude nic extra special,len rozpocet sa bude robit.
24. nov 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko hviezdicky!

Vyspate do ruzova? Caka nas krasny den :wink:
25. nov 2009 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko micky :slight_smile:
25. nov 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som sa dobre pobavila na vašej včerajšej debatke, od rádioaktívnej svokry, cez chlapiareň
až po Mikulášov :grinning: :grinning: :grinning: a samozrejme stručné a trefné zhrnutia diskusie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nám včera prišli tie kalendáre s drobcom, no sú perfišné :dizzy_face: :slight_smile:
25. nov 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak ja môžem aj viac Mikulášikov, o to viac maškrtiek no nééé... :grinning: :grinning: :sweat_smile:
25. nov 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
žienky sem sa, sem, kávička už rozvoniava :slight_smile:
25. nov 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zienky :wink:

vcera sme si dali, taku mini predohru dnesneho stretka u Chrobaka :wink: Som po sto rokoch videla Dominiku a Zuzku live a Jakubko a Emmusku teeeda riadne narastli a do krasy nam rastu :wink: Tesim sa aj dnes na kaficko v MC :slight_smile:

Dnes rano som si po dlhom case urobila ranajky, pridem do roboty a ranajky nikde :sweat_smile: Tak teraz cakam donaskovu sluzbu "ochotny manzel" a potom si uvarim kafco, zbufetim ranajky a hor sa do prace
25. nov 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tead zuzi,na co myslis,ked nie na jedlo?Ja ked som aj doma kluce od kanclu nechala-papanicko som nezabudla nikdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Aj ja sa uz tesim na kafendo v MC.Dufam,ze nas pride veeeeeeeeeeeeeeeeela prevela.
25. nov 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Katarína na blate a Vianoce na ľade a na snehu... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: snáď...
25. nov 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oziiiiik,my tu Katku nemame ziadnu? Ak sa rata aj birmovne,tak mi vinsujte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maju, no na co asi som mohla mysliet ked je stredaaaaa...........................................................................na stretnutie v chrobakovi :grinning: :grinning: :grinning:

ale uz som najedena a mozem pracovat a este musim aj Nitru milu Nitru obehat :wink: A sicke najlepsie Katarinka-Majulka k tvojim meninam birmovnym :wink:

ozik nemala ist vcera Klaudi s malym Filipkom na kontrolu? Klaudi, ozvi sa nam, ako sa mate?
25. nov 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi mala kontrolu doma.Behali tu rakety obidve.Aj dokina,aj sestricka. Ale o zltackovej kontrole by nam mohla klaudi co-to povedat.Asi nestihacky.Ved vieme,ako to je.Ubolene unavene telo,starat sa o drobceka,furt nahanat denne svetlo,slnko........................
25. nov 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ta Laura v ordinacii to uz ozaj trochu prehana.Ved kedy ta porodila a este sa jasi.Ja byt Burger,balim svestky a padam :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok