• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
a ďalšiu... :sweat_smile:
2. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu
mas krasne bruško,to ja by som sa s nim chvalit nemohla, mam ho plné strií :frowning2: :cry:
2. dec 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, to čo bolo dnes s koňom????!!!! vôbec mi nešiel :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

dadu, máš nádherné brušinko, drobček krásne rastie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. dec 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte ženičky :slight_smile:

kočky dík :wink: no rastieme veru, o chvíľku budem len fučať ako dva slony :sweat_smile: :grinning:

ešte som niečo našla, pre inšpiráciu :wink:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=63451
3. dec 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
včera sa kôň ulieval :unamused: ani mne nešiel...

dnes ideme s Matúškom na očkovanie, chúďatko moje, dúfam, že to prebehne hladko...
3. dec 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko skupina.

Mrazik vonku paradny je,
Majka auto oskrabuje...........
Neviem,preco sme nemohli ist do skolky peso,mraz z auta mam az v kostiach. Ale co ja-slaba mensina? :frowning2: :grinning:
3. dec 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Dada! :angry: to čím sme si od teba zaslúžili, že nás hneď zrána takto týraš? Vieš, akú mám teraz chuť na sladké? A ništ doma :angry:

A máš krásne bruško, to keby ja sa odfotím, tak mne by ste zakázali jesť figúrky najmenej na 10 rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Imis: veru, kým si to auto oškrabala, tak už by si sa bola pešo aj zo škôlky vrátila, čo? :sweat_smile:
3. dec 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No luci,ved aj suseda mi hovorila,ze naco sa tyram,ved uz som aj doma mohla byt,ale to ste nepoculi rano tu prevahu "bimbuliakov",ako oni chcu ist na aute.Este aj Tobka potiahli na svoju stranu :grinning: :grinning: :grinning:
Luci,daj aj ty nejake brusinkove fotky,ako rastiete. A nespasuj. Si peknucka tehulka,tak sa ukaz! :wink:
3. dec 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj a som sa zabudla pochváliť, že včera som videla malého Filipka :dizzy_face: Je to rozkošný chlapček, fešák je už teraz. Išli celá rodinka od doktorky. :dizzy_face:
3. dec 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale luciii... nevyprávkaj, každé tehu bruško je predsa pekné, aj tvoje :wink:
a keby si bola bližšie, tak ti cez okno hodím nejakú maškrtku aj čoko figúrku :slight_smile:
3. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja teraz musím mať stále niečo v zásobe, bo v opačnom prípade idú na mňa triašky :grinning: :grinning: :sweat_smile:
3. dec 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to bruško možno áno, ale to okolo tie šunky, slaniny a klobásy - to ako u mäsiara - prvotriedny výber :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ty len kostičky, kožka a bruško sa krásne vyníma :wink:
3. dec 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No u nás je to so zásobovaním veľmo ťažké, lebo čo si ja neskryjem, tak MM popapá rýchlosťou blesku a keď on nestihne, ešte je tu Lucka :sweat_smile:
3. dec 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko cukrusky :wink: :slight_smile: Zasa sa tu vypekaaaa?

Imis, tak rano si skrabala, snad ta potesi ze si v tom nebola sama :wink: A ja som k tomu dilinkovi Mrazikovi prisla neskoro do prace, bo vcera jar jak vysita, tak kto mal pocitat s mrazom? A preco by som nesla na poslednu chvilu, zeeeee? :unamused:

Dadi, brusko je krasnucke, sekne ti to aj ked hlavu si nam nedala ale ja som si domyslela :wink:
Lucka, nekecaaaj, ved som ta videla, nezakazali by ti nic, este by ti priniesli aby si si zmlsla :slight_smile:

Ja si idem uvarit kavu
3. dec 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci, okamžite prestaň s takými hustými rečami :angry: si tehuľka, máš krásne bruško, rastie v tebe
malý človiečik a môžeš si dopriať všetko, na čo máš chuť :slight_smile: sladké, kyslé, slané, horké, mastné... :wink:

ej, ale som ju spucovala, čo...??? :sweat_smile:
3. dec 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To sa zase neboj, ja si doprajem - presne ako píšeš (aj sladké - toho najviac, aj kyslé, aj slané, aj mastné, akurát to horké ja nemusím) :grinning:

A konečne mi už býva aj dobre. Sú dni kedy sa ešte nevoľnosti dostavia, ale je ich čoraz menej :slight_smile:
3. dec 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu super nápad :wink:

my sme žienky maškrtníčky,
ani na krok bez kávičky...
ku kávičke čokoládka,
juj, je to radosť sladká... :slight_smile: :wink:
3. dec 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci mne predvčerom bolo tak, že som si pripadala ako v druhom mesiaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pachy, pachy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked uz o tych mlsanickach,pridavam este jedneho clena do klubu(to stihol,kym som odprevadila kamosku)

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3592191&vReferer=

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=3592192#navigator
3. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada,co tie panske tenisky pred tvojimi dverami v case,ked Vladko nie je doma? :confused:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zienky!

tak ja sa hlasim z domu, dnes mame s Martinkom veget, tak si to uzivame. :wink:
3. dec 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau zabi,tak si to uzi.To je paradicka tie OCR ky,ze? Ja som sice niokdy na ziadnej nebola :sunglasses: ,ale pamätam si tie dni volnicka s detmi doma v strede pracovneho tyzdna. Vtedy som Macinovi hovorila,ake by bolo super byt zasa na materskej,ako by som mu vyvarala atd a asi mi to zozral (vid Tobino),len kde su tie predsavzatia????? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. dec 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: hííí Maji si ma vymákla... :grinning: :astonished:

ale to len brácho sa zastavil z tréningu... :wink:
3. dec 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mňam malý Tobko je na zožratieee... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ej, musel mať niečo veeelice dobručké :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaaaaaaaa,takze bracho z treningu.No,aj ja tomu davam vseljkae nazvy,neboj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Veru Tobco mal dobrucke-9 mesacne dojca si dalo na desiatu orieskovu cokoladu :confused: :sweat_smile: :grinning:
3. dec 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabi len si užívajte a hlavne rýchlo vyzdravte :wink:
3. dec 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: maji... :grinning:
tak dodatočne všetko naj k tej devine :slight_smile: božinku, len včera sa narodil...
3. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ejha, takto o rok budeme mať aj my také ´veľké´ bábo :dizzy_face:
3. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deti nám rýchlo rastú, len my nejako maxi rýchlo starneme :sweat_smile:
3. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som sa odmlcala,bola som s drobkom u dokiny kuki,ze ci ma vela a tam prazdna cakaren :astonished: ,tak sme hned zaklopali,ze maly kasle ako hrniec,dostali sme lieky a supito lupito domov. Uz aj obed je v nas,teraz mal Tobko poctivo mäsovo,cestovinovo,zeleninovo :grinning:
Ale vonku je tak nadherne,ze rozmyslam nad dlhsou spacirkou po prirode. Asi zapnem Simonku (meno nasej umyvacky:grinning: ) a pojdeme het odtialto :slight_smile:
3. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok