• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
jaj babule, dik, uz som trochu pospratavala, obed hotovy, uz ideme papat a potom hajde do postele. Martinkovi uz okrem kasla nic nie je, tak mastime karty. A mozete hadat, kto vyhrava? :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,tipujem,ze mlady muz,hm? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru imis, bije ma ako male decko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nist, idem ja nakrmit toho mojho kartara a ulozit spinkat. :slight_smile:
3. dec 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme prišli pred pol hodkou z MC, velka unava bola, tak krpec už buva :slight_smile: ja sa idem v klude naobedovat a popri tom koníkovat, facebukovat :grinning:

zabi, tak už je lepšie s marodom?
3. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj domi, ano uz je na tom celkom fajn. Sice kasle ako stary hrniec, ale aj to prejde dufam, coskoro.

Tak Jakubko sa vyblaznil v MC?
3. dec 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prejde, v pondelok už pojde veselo do školky :wink:
no vyblaznil. včera bol do pol 12 hore a rano som mu dala budíček, lebo by mi spal aj do 11 a večer by sa zas nevedel uložit.
3. dec 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky :slight_smile:

Ste tu niektora :wink:
3. dec 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj domi....Jakubko ti este spinka? Mne Matko zaspal o jednej a este spi.
3. dec 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie este som to nevidela a ani nepocula o tych dvojickach. Chudatka.
3. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte buva, ale idem mu už otvorit dvere, nech sa zobudí, aby mi večer skorej zaspal.
3. dec 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa hlasim.spinkame tiez sme zaspali o jednej a este spime ale tipujem ze nie dlho.Cestou z MC sme isli este do tesca no nepytajte mala nie a nie za ten svet si sadnut do kocika takze cesta do tesca nam trvalo dlho.Prisli sme domov bolo pol jednej napapali a ulozili spinkat.Pojdem robit asi pagace mam na ne strasnu chut.No uvidime ako sa podaria.Robila som uz aj medovniky ale nejako mi ich niekto zjedol zabudla som ich skovat a MM vzdy ked isiel okolo tak si dal a dnes pozeram a je ich tam asi 10.Takze mozem zacat znova. :slight_smile:
3. dec 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominika tak to by u nas neplatilo aj ked spime pol hodku alebo 2 hodky tak sa vecer dostaneme do postele o desiatej a rano sme o osmej hore.
3. dec 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matko spava malokedy cez obed,ale ked spi tak tiez chodi spat az okolo deviatej pol desiatej a ked nespi tak o osmej uz odfukje. Ja sa chystam piect az o tyzden ale len linecke a kosicky. Budem ich piect pre mamaminu.
3. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a sme domka, máme to za sebou :slight_smile:
3. dec 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
svori pekná fotos :wink:
autor
si sa tu dlho neukázala, ako sa máte?
ahoj zuzka a dadu........ako ste dopadli a Matusko plakal?
3. dec 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...mame sa fajn.....len ja som nejak zlenivela a nic sa mi nechce :grinning: :grinning: :grinning: a tu foto som zmenila aby ste ma aspon podla mojich deti spoznali. :wink:
3. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
svori jasné, že plakal, bez toho to nejde :grinning: ale len chvíľku, počas vpichu, potom už bolo dobre...
3. dec 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uf to ja začnem vypekať dva dni pred Vianocami, bo u nás by to nevydržalo :sweat_smile:
a mám rada tú čerstvú vôňu medovníkov a škorice a všetkých dobrôtok... mňammm... :dizzy_face:
3. dec 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neboji sa doktorov....moj Matko len zbada biely plast a uz place a este nic mu nerobia...aj Tomi bol taky,ale ked sa Matko narodil a chodieval so mnou a s Matkom k lekarovi a videl,ze mu nic nerobia tak sa ich prestal bat a len sa pozeral ako vysetruj Matka.
3. dec 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zatiaľ ich až tak nevníma, ale možno ak bude starší, určite aj jemu bude biely plášť nesympatický :grinning: :sweat_smile:
3. dec 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svoradinka aj ja chcem robit linecke a kosiky tie zboznujem.Ale este som ich nikdy nerobila takze uvidime ako to dopadne.Vzdy ich robila mamina.
3. dec 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes nebudes pri skolke?
3. dec 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes nie, ak pôjdeme von, tak len o nejakú hoďku počkať tata z robotky...
3. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tie kosicky robila asi tak pred mesiacom prvykrat...no ale je s tym riadna robota,a davat to cesto do tych kosickov je velmi pracne.....jeden som mala tenky,druhy hrubsi a dalsi sa mi rozpadol :grinning: :grinning: :grinning: ...este musim prist na to ako a kolko toho cesta sa musi dat do kosickov....ale boli fajnove a zjedli sa. Ja ich tiez zboznujem.
3. dec 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby aj vám sa zahmlieva pred očami, keď kuk cez okno...? :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok