• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Vidim, ze sa tu uz vo velkom zvikendnieva, tak aj ja vam prajem krasny vikend a nech nikoho Mikulas neobide. :wink:

Joj, uz sa tesim na tie svietiace detske ocicka!!!!!
4. dec 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabinka ako? Uz je Martinkovi lepsie?
4. dec 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ano, este kasle, ale uz vyzera byt v poriadku. V pondelok ideme opat do skolky.
4. dec 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre a chystate sa aj na besiedku? Eliska je cela bezseba, ze bude vystupovat na podiu...recituje kazdemu koho stretne :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze sa chystame. Maly tiez ovlada vsetko za celu triedu a doma recituje ostosest. Ale aj tak su vacsinou ti najmensi najzlatsi. Ja som obycajne uplne namakko.
4. dec 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pockaj este, ked to pojdu skusat do kina! To bude pre nich este len zazitok!
4. dec 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, sak ja fnukam, ked mi to doma recituje, takze besiedku pravdepodobne komplet celu preplacem :sweat_smile:
4. dec 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To si bud ista, aj mne vzdy tecu slzicky a to uz bude siesta (alebo siedma? :confused: ), ktoru absolvujem.
4. dec 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale neboj, budes na Elisku taka pysna, ako nikto na svete. :wink:
4. dec 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer a šup na prvu stranu, nech sa ráno najdeme :wink:
6. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile:

my už po raňajkách, kuki teleráno :slight_smile:

no tak sa zdá, že budeme musieť behať po úradoch kvôli tomu RP :unamused:
7. dec 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :wink:

Vinsujem krasny start do noveho tyzdna :wink:
Dufam, ze cizmicky boli plne a deticky stastne prestastne :slight_smile:
7. dec 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu jasan :wink: asi sme poslúchali, keďže strýčko Mikuláško zavítal aj k nám :slight_smile:
v sobotu sme kuk aj pri úrade, Matúškovi svietili očičká z toľkých svetielok :dizzy_face: :dizzy_face:

baby ja som zas experimentovala :slight_smile: je chutný a dobre vyzerá na stole, asi ho aj na Vianoce
pripravím:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19760
7. dec 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko sa praje :slight_smile:

dadu vyzera to super.... mnam

aj k nam zavital Mikulas a taktiez aj k starym rodicom...... zas mame zasoby na cely rok :grinning:

Dufam, ze aj u vas bolo tak veselo. :wink:
7. dec 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak Mikuláš dopadol super - nad moje očakávania. bol u nás doma v sobotu večer aj s anjelom (čerta pre istotu nechali doma :grinning: ) a Lucka sa ho vôbec nebála, normálne odpovedala na otázky aj recitovala :dizzy_face: Jáj, tešila som sa veeeeeeeeľmi z toho.

Dadu: tak tvoj článok ma hneď takto zrána potešil. Aspoň, že budem mať vyššiu materskú na druhé mimi :slight_smile:
7. dec 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadi kolacik vyzera fantasticky, mozno aj ja vyskusam na stedry den upiect. Sice sa zastrajam kazde vianoce na to zlate prasiatko ale hlad je svina :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, tak to je fajn, ze Lucka sa skamaratila s Mikulasom :wink:
7. dec 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko Vrable!

Takze strucne zhrnutie:

Mikulas bol v sobotu aj u nas.Bez anjelov,ale zato s malym aj velkym certom.Aron aj zabudol,ci je Mikulasa,alebo Velka Noc. Simi s pocetnym preglganim odrecitoval a Tobi certovi uvalil,ked sa k nemu priblizil.

Sobota vecer- vytiekla nam pracka,podotykam pod prudom,Marcel vo vani,zachranoval,co sa dalo trickom.Dostal ranu,ja pred kolapsom.Pracka ma nesr....,ale strasne sa bojim elektriny a plynu a ked som toto videla :astonished:
Takze celotyzdnove pradlo,spinave,mokre(ved bolo pekne nachystane v kôpkach na pranie na zemi)sme odnasali na MAnu k nasim prat.

Nedela-vianocne dielne a Mikulas na Mani v kulturaku. Vdaka ti Boze ze nemusim na tej dedine zit!

Vecer- Tobi horucky(dada,dufam,ze Matuska sme nenakazili),bolest usiek,cela noc prebdena.
Pondelok rano Maci zaspal do prace......................

Hlavne,ze je pohoda :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadu,kolac vyzera mnamky,ale na to sa ja neodvazim a s tou spravou o rodicovskom si mi tak zdvihla tlak(ja viem,ze ty za to nemozes :grinning: ),ze kavu dnes urcite nepotrebujem. Takze behat po uradoch a este nechodit tam velmi skoro vzhladom k chaotickym situaciam,co budu kvoli tomuto problemu vznikat. Akoze ....................nemam slov.A kedy mozem panie uradnicky vyrusit? Kedy sa spamätaju zo situacie? Viac nekomentujem.
7. dec 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maji ojojoj... takéto veci... :confused: no mali ste perno...
Tobinkovi skoré uzdravko :wink: nech už tie ušká poslúchajú...
ten koláč nie je náročný, trošku sa treba s ním pohrať, ale dá sa... ja som robila škoricovo-orechové
super vônička sa šírila bytom :slight_smile:

a ten RP, no čo dodať, tiež nie som nadšená, plno vybavovačiek, akoby sa jednalo o celý majland :unamused: :rolling_eyes:
7. dec 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kávu si daj, netlakuj sa pre prkotinky :wink:
7. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Radsej si nedam.Este idem dnes ku kamaratom do elektra pracku zhanat.Radsej pockam,ako mi ti pomozu s hypotenziou(nizkym tlakom) :grinning: :grinning: :grinning:
Tobko zaspal-uf,idem trosku vydychnut....
7. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takže ja dúfam,ž e keď na ten úrad pôjdem v marci, tak už bude po tom zhone :wink: , teda po tej ich nevedomosti :grinning:

U nás Mikuláš prebehol v poriadku, chlapci dostali udicu s rybami a boli celý vytešení :slight_smile: a kooopu sladkosti, ja neviem, či to stihnem aj zjesť :grinning:

A ináč sme ešte stále chorý, od piatku sa malý vyhádzal a dnes sme boli u mudr. a sme skonštatovali, že sa mu tak prejavila choroba - kašel, sople, sem tam aj teplota :angry: , takže do škôlky si počkáme ešte týždeň a vlastne potom bude chodiť už len týždeň, lebo už zas sú potom vianoce :sweat_smile: , bóže ako to letí a ja nič nemám ešte kúpené :cry:
7. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani a co ides v marci vybavovat? Dalsiu matersku? :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, ďalšie predĺženie, od sept. sme chorý už hádam 6-7krát a za tento rok už hádam 15 :rolling_eyes:
7. dec 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,

imis - tak na tvojom mieste by som mala aj ja tlak až na evereste :wink: :wink: :wink:
ja som mala tiež nejaký divný víkend... najprv som sa pohádala so segrou, potom som pokazila žehličku a včera večer aj teplomer :wink: :wink: :wink: no ale čo už, hlavne že Mikuláš k nám zavítal :slight_smile:

čo sa týka toho rodičovského príspevku, ak som to správne pochopila, ja oň asi žiadať nemusím, lebo ešte v decembri by som mala dostať materskú a od januára rodičovský, takže by to malo byť automatické, nie?!

choručkým detičkám želáme skoré uzdravenie :slight_smile:

a dadu, ten koláčik vyzerá super, asi vyskúšam :slight_smile:
7. dec 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik ----- každá jedna, kt. máte nato nárok, musíte podať žiadosť do konca júna2010 :wink:
7. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute bambulky!

Som nieco porobila a ze vas idem okuki a tu nic? 3 prispevky? Kam to spejeme?
Anjelik,na ten urad si radsej skoc,uz len ked kvoli oytaniu.Vies ako to je.Nevedomost neospravedlnuje a takto si budes 100% ista. Teda,pokial panie uradnicky budu uz v obraze. :grinning: :grinning: :grinning:
A co hadka so segrou? Ponorkova choroba? Neboj,nie ste same.Ja tu moju germanku cakam ako deti vianoce a ked pride,väcsinou na druhy den sa uz hadame. A ked odide,je mi to luto a zase ju cakam ako vianoce a ked pride,zase sa hadame a ked......................... :grinning:
7. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, to presne ako keby si hovorila o nás :wink:
7. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Aj tie mamičky, čo to budú dostávať od mája si musia požiadať? Veď to by malo byť automaticky, že mi ho dajú, keď v máji nastúpim na ďalšiu materskú :rolling_eyes: :confounded:

Ako čítam, veselo u vás bolo u viacerých cez víkend. Snáď sa to s príchodom nového týždňa všetko vylepší :wink:

Imis: Tobinkovi nech sa rýchlo polepší :wink:
7. dec 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok