• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Ahojte zienky :wink:
7. dec 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj!

a rovno aj ahojte (musím sa už odpojiť :sweat_smile: )
7. dec 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzka......Emka ti spinka? A sestra ti uz odisla? Vcera vecer o 16:20 som sla domov a videla som ta ako si s Emkou na prechadzke.
7. dec 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Luci :slight_smile: No skoda,ze uz musis ist.
7. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, adi, emmka spinká od 12,30... segra išla včera, boli po ňu naši...
7. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maťko spí?
7. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano spi od 12:30h,ale zachvilku ho budem musiet zobudit,lebo pojdem do skolky.
7. dec 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra neprídeš na kávu?
7. dec 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prisla by som rada,ale uz som dohodnuta ze pojdem do MC zajtra so susedkami a v stredu tam pojdem na Mikulasa ak tak tak vo stvrtok by som mohla prist,ak mi dotoho nic nepride.
7. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prid zajtra doobedu do MC.
7. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidím... ak by som šla, tak ti zavolám :slight_smile:
7. dec 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok...a na ten stvrtok by sme sa dohodli,lebo v piatok asi opat pojde so mnou kamoska do skolky. Ale este msime sa stretnut,lebo uz o dva tyzdne idem na Liptov.
7. dec 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki... ja idem vo štvrtok s malou do poradne, ale až poobede, takže môže byť...
7. dec 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si zavolame a dohodneme sa.......a setra niekde pracuje alebo este chodi do skoly?
7. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestra :wink:
7. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki...

nie nepracuje... v júni skončila výšku a hľadá si robotu...
7. dec 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.....a aku vysku skoncila.....ma vysku a co ja so SS,no uz to vidim ze ani ja si tak rychlo nenajdem pracu.
7. dec 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vrábľami ide chýr, že na koňovi je malá účasť dneska :confused: a to ako...??? :confused: :confused:

Maji, sa mi rátalo, ako sme sa zhodli na tej chodbovici :grinning: :grinning: :grinning: supíííííš :grinning: :grinning: :wink: :wink:
7. dec 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty brďo... a fakt je tu nejak pusto :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
7. dec 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto?
7. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve v tejto minúte má naša Emmuška pol rôčika :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile:

prší, prší...lalalalalalalala...

Emmuške blahoželáme k polrôčku a Matúško posiela sladký božtek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:

pocasie sa dnes zasa vydarilo :sweat_smile:

Aj my sa pipajame so zelanim vsetkeho dobreho a pekneho polrocnej Emmke :wink: :slight_smile:
8. dec 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko skupina!

Tlacim do seba zdrave ranajky-domaca klobasa s cibulou,horcicou a chlebikom. Tobi mi cestou zo skolky zaspal.
No,co vam poviem? Pracka sa uz vrti (ved co cakala u bedusovcov :grinning: )Vcera som skocila ku kamosom,kupila a hned vecer nam ju doniesli. Ze aky happy end? Uz som skoro od udivu zasla,ale nesklamali-zabudli nam dat navod na pouzivanie,tak som rano nakladala do pracky s norbukom v kupelni,lebo som z netu studovala,ako na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Veru dada,vcera to bola vzacna zhoda :wink: :grinning:
Anjelik,emmuske vsetko najlepsie k polnarodeninam :grinning: Nech vam rastie do zdravia-krasna uz je velice :wink:
A co inak babule? Co nove? Dajte nieco!
8. dec 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda imis, tak si to teda priam kozmickou rychlostou vybavila s tou prackou :confused: Az sa mi to ani na Vrable nepodoba. A dobre, ze navod na pouzitie si studovala, ja idem pri tychto zazracnych pristrojoch vacsinou pocitovo a potom vacsinou zhanam navod na pouzitie a cislo najblizsieho servisneho technika.....no skoro jak prava nefalsch blondinka :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
téééda Maji, superžena :grinning: a môžeš vypierať o 100 600 :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fíha, tiež by som mala práčku nakopnúť... aj idem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ejha, akííí chlopi sa na mare presúšajú :slight_smile: a v spoďároch :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada,aj na teba som pri kupe myslela! Zevraj je super mega turbo ticha a neprerusi beznu konverzaciu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak u nas bezna konverzacia prebieha len ked vsetci chlapi spia a ja telefonujem,tak som zvedava,ale ked ma prehlusi,tak u nas skoncila :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzicka,teba som uz nevidela polstorocie. Macino taha teraz od svitu do mrku,ani skakat nemozem prist :frowning2: .
Ale ved hadam sa aspon v MC stretneme.
Baby,uz zacala zumba v Prediu?Nikto nic nehovorite,si chcete pre seba nechat,co? :slight_smile:
8. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok