• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
pekne ranko sa praje!

Aj my sa pripajame k ostatnym gratulntom a Jakubkovi k 1. rociku prajeme vsetko len to naj.... :wink:
14. dec 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ďakujeme vám s Luckou všetkým za gratulácie :slight_smile: Včera som nejako nič nestíhala. Mali sme plný byt ľudí :grinning:

Jakubkovi želáme veľa preveľa radosti v živote, zdravie a šťastie, nech robí rodičom len radosť :wink:

Ale teda zima na nás udrela. Celkom sa tomu aj teším, veď na vianoce to má takto vyzerať. Ešte toho sniežiku by mohlo troška napadať a idylka je tu :dizzy_face:
14. dec 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete či dneska ordinuje Patakyová? už som tam volala 3krát a nikto nič nedvíha :confused:
14. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,

tak ešte raz Kubkovi všetučko najlepšie :slight_smile:

Včera sme boli plávať v tom Hlohovci, je to tam super... Ak by ste chceli pozrieť, je to www.relaxyclub.sk :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Pridám aj foto do albumu :slight_smile:
14. dec 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zubrienky!

Velkacovi Jakubkovi zelame k narodeninam vsetko len to najlepsie,hlavne vela zdravia,malo zraneni pri bezkani a vela lasky od maminy a tatina :wink:
Filipkovi,nasmu stalemu zakaznickovi vsetko naj. k 1 mesiaciku a Klaudi som rada,ze vcera ten obchodik uz vysiel :grinning:

Boli sme dnes s Tobkom trosku v NR-mlynarcit. Este bolo malinko ludi,tak sme si v klude pochodili,nikto nas "nehonil" :grinning: Dobre bolo,len malo grosov je jaksi vzdy ked sme tam :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes mam zasa vybor ZRPS :frowning2: ,taaaaaaaaaaaaaaakto sa mi nechce.
14. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, dakujeme za všetky blahoželania :slight_smile: a ku včerajším meninam prajeme Luckam všetko naj :wink:
14. dec 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Eliska nema chybu.To muselo byt fakt suche,ked zvieratka nehrali na gitare :grinning:
14. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky a na stvrtok 17.12.2009 16:00 si nerobte ziadn eplany.

Cakame vas v materskom centre na akcii UROBME SI VIANOCE. Bude kapustnica,detsky punc,varene vinko pre dospelych(tak nezabudnite vziat aj manzelov,oki?) Bude fajne,len pridite!!!!
14. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej imis, to vyzera super. Ale velmi rychlo splaslo moje nadsenie, ked som zistila, ze vo stvrtok a piatok som v BA. Skoda, uz som sa zacala tesit :frowning2:
14. dec 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do kelu zabinka toto nam nerob. este mas cas zrusit Blavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby sa dalo, tak je uz urcite zrusena. Ale mam tam dvojdnove skolenie na sefstve, takze ucast povinna. A keby si vedela, ako sa mi nechce, takto nas trapit pred vianocami. :angry:
14. dec 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabi,ved oni vam chcu urcite tucne obalky staby vianocne darky odovzdat,neboj :grinning:
14. dec 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiiiha,ze 14:14. O hvilku mi milacku bude klopat na dvere.Idem sa tvarit a potom sa tvarit este krajsie :sweat_smile: na tej porade.
AAAAAAAhojte!
14. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj a anech ma manzel z tvarenia radost!!! :wink: :slight_smile:
14. dec 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj, maji, to vyzerá super :slight_smile: a treba sa aj dopredu nahlásiť? opýtam sa mm, možno by sme dobehli :slight_smile: v piatok idem na vianočné posedenie, z práce, sú zlatí, že mysleli aj na mňa :wink: :wink: :wink: :wink:
14. dec 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky.
Imis my este uvidime ci sa malej polepsi a ako dopadnu testy a podla toho sa zariadime.Takze je to take 50 na 50
anjelikbambulka inak fotky su super muselo byt paradne,mozno vyskusame ideme na buducu nedelu do HC za brachom tak skusim nalomit mm aby sme sli na chvilu
14. dec 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, len ak pôjdete, tak si tam aspoň deň dopredu zavolaj, či budú mať voľné :slight_smile:
14. dec 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ok.Mala ti uz spinka?
14. dec 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No musim ist robim vanilkove rozky tak aby mi nezhoreli. :slight_smile:
14. dec 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spinká od 12,30, takže každú chvíľku už bude hore... a Vaneska?
14. dec 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocandy!

imis....aj ja dakujem za vecicky,som rada,ze sa nemusim motat niekde po obchodom a takto z pohodlia domova.... :wink: :slight_smile:
My sme dnes tiez boli v NR,dokupili darceky.....tak uz to mame vsetko a kupikli sme si aj my vianocny,spolocny...dolce gusto... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dufam,ze sem-tam kavicku budem moct,ked kojim,nie????

a dnes gazdujeme sami dvaja s filipkom,tato nam uz odisiel do prace..... :frowning2:
14. dec 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule :astonished: Ved my sme na druhej strane!!!!
14. dec 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ,fotku mi uz zrusili,sa nejak poponahlali adminky.Striehnu jak strieznice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ved to vvyvesim po meste,precitate.
14. dec 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekné ránko :slight_smile:

vonku je parádna ´kosička´ :slight_smile: teplotka -6, zimuška je tuuu...
polievka kelová sa nám už varká, niečo požehlím, upracem a pôjdeme aj na špacírung,
červeň na líčka a nosy nachytať :sunglasses: :wink:

a včera som crn-crn do LV, objednal nás na 7. januára :slight_smile: tak snáď uvidíme, či je to drobec,
či malá drobčica :dizzy_face: :wink:
15. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde ste...??? :astonished: zháňate ešte dárky....??? ani ja nemám ešte všetko... :confused:
15. dec 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!

Tak Mrazik uz prevzal konecne vladu. Len nech pekne vydrzi, aspon sa bude dat cez prazdniny korculovat. Chlapci dostanu nove korcule, tak nech ich mozme hned aj vyskusat.

dadu, tak cakate na novorocne prekvapenie, co? To ides na to 3D?

Baby, mne sa uz tak nechce chodit do roboty ako este nikdy. Uz som ako vojak pred koncom vojny, pomaly odstrihavam z kalendara dni do prazdnin.
15. dec 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabi hej, na to 4D k dr. Neubauerovi... :wink:
ešte chvíľku vydržkaj, už sa to kráti a budeš domka s ratolesťami :slight_smile:
15. dec 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa teškám na víkend, chceme už ozdobiť stromček a začnem už pomaly vypekať
´vánoční cukroví´ :dizzy_face:
15. dec 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a chcem vyskúšať new zdobenie s karamelom :slight_smile:
15. dec 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok