• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
ja teraz robim vianocne oblatky pre celu rodinu, tak nam cely dom vyvoniava tak vanilkovo. A o zdobeni stromceku som uz aj ja uvazovala. Nech sa deti potesia a my s nimi. Ja idem este v pondelok do roboty, takze vypekat zacnem az v utorok. Cez vikend chcem este tak lepsie upratat a vianoce mozu prist. :wink:
15. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
presne... v sobotu ešte dogruntujem byt a v nedeľu môžme zdobiť, piecť, predvianocovať :slight_smile:
ty robíš oblátky? to si šikulka :wink: mňaaam... tie vône milujem :dizzy_face:
15. dec 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
polievočka hotová... teraz dám drobcovi desiatku a hajde do postieľky, je hore od šiestej... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, prajem vám krásny zamrznutý dník :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ešte nech nám nasneží a bude to supeeeeeer :wink: :slight_smile: :wink:

ozaj, babulky, idete niektorá zajtra do toho MC na kapustnicu? lebo pýtala som sa mm, a možno by sme aj išli :slight_smile:
15. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, tak som kuki fotečky :dizzy_face: sú milé, roztomilé... :slight_smile:

zuzi, Emmka je vo vodičke ako malá aquabelka, očividne sa jej páčilo to čľapkanie :wink:

klaudi, Filipko vám rastieee... tá foto, kde ste spolu je veľmi pekná, taká mamičkovsky-bábätkovská :slight_smile:

zuzu84, Vaneska sa mi ráta s tým cumlíkom, pripomína mi nášho drobca, tiež furt cmúľa a cmúľa... :slight_smile:
15. dec 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi a nie je to náhodou vo štvrtok...?
15. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, dadu, áno, ja som bola v tom, že je dnes streda :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: aj tá bude, zajtra :grinning: :wink:
15. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teeeda... dnes je tu pusto, prepusto :astonished: baby, baby... kde sa túlate...???
nejako kašlete na koňa, iné zas presedlali do inej témičky, ďalším sa asi nechce ťukať do kláves,
druhé majú asi niečo iné na práci - pozdravujeme pracujúce žienky :grinning: :wink:
a ten ostatok tvoria špiónky - šmírovačky, tiež zdravíme... :sunglasses:

a ja idem asi tiež OFF, pridám sa k pracujúcim ženičkám a niečo ešte porobím, kým malý hajá...
15. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no pekne... :confused: :fearful: :rolling_eyes:
15. dec 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som šmajzla z inej témy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Veverka sedí na stromě a louská oříšky.
Rozlouskne první - stříbrné šaty.
Rozlouskne druhý - zlaté šaty.
Rozlouskne třetí - svatební šaty.
Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká:

" Se kvůli zasraný pohádce ani nenažeru.. "
15. dec 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leží takhle pár v posteli a ženská říká: Já bych ráda měla větší
prsa.".
"Tak si je zkus třít toaletním papírem."
"Toaletní papír? Co by to jako mělo dělat?"
"No to nevím, ale koukni, co ti to udělalo s prdelí."

:grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tehotná blondínka sa pýta svojej kolegyne:
-"ty si svoje deti kojila?"
-samozrejme...odpovedá kolegyňa
- a neboleli ťa bradavky, keď si ich vyvárala??? :grinning:
15. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Vrable!

Dada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,dobre vtipy.
Mo,dnes bol macino doobeda doma,tak sme pochodili hory-doly,cele mesto a teraz o 15:00 mam doucko z nemciny,takze dnes tu na konovi budem mat veeeeliku absenciu. Polepsim sa :wink:
15. dec 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekné mrazivé ránko :slight_smile:
16. dec 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ahoj!
Včera aká slabá účasť bola. Ale takto to už asi bude až do povianočného času. Nejako sa venujeme iným veciam ako jazde na MK.

A ja dnes idem už konečne na tie okná. Síce v takom mraze sa mi budú naprd umývať, ale nemala som to toľko odkladať. A poobede by sme chceli vybehnúť do NR ešte naposledy. Dúfam, že mi tam nešibne z toľkých ľudí :sweat_smile: Lucku ale necháme doma, lebo to by sme zase nič nevybavili.
16. dec 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rancko!

No luci asi mas pravdu,teraz sme vsetci "im Stress" :grinning: :grinning: :grinning: Aka bola vcera oblbovacka v MC? Dalo sa to tie dve hodky vydrzat?
a kto vsetko pridete zajtra babule? Dame v MC konikovske stretko pri kapustnici?
16. dec 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: dalo sa. V pohode, skôr sme rozprávali my ako oni. Pýtali sa nás na názory a robili prieskum. Čakala som, že to bude horšie :slight_smile:

Ja sa nechcem sľúbiť dopredu, lebo neviem, či budem môcť. Ale ak áno, tak sa tam len zjavím a poteším vás :grinning:
16. dec 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak je fajn,ze bolo fajn.

Zuzicka ma choru Elisku,tak je na OCR :frowning2:
Baby,dufam,ze zajtra tam niekto pridete,hm?
16. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ojoj... tak malej Eli prajeme s Matúškom super-rýchle uzdravko :slight_smile: :slight_smile: :wink:

no ja tiež neviem potvrdiť účasť, mužík nebude doma a som sa sľúbila maminke...

baby a akéže stresy...??? :confused: tie treba zahodiť a vychutnávať si predvianočnú atmosféru :dizzy_face:
veď to je to naj... Vianoce sa šuchnú, ani sa nenazdáme...

a práve mi môj špekulant odmotal takmer celý alobal :grinning:
16. dec 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak namotávame a namotávame a namotávame... a ešte budeme namotávať... :grinning:
16. dec 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadu :grinning: Tak namotávaj.

A ja už konečne idem na tie okná, lebo doteraz tu bola svokruša, tak sme kecali :sweat_smile: Cafte.
16. dec 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci :confused: dávaj si pozor!!! ja som umývanie okien odložila na jar :sunglasses: odlož aj ty :wink:
16. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko!!

Co to pocuvam, ze Eliska je chora? :confused: A to dnes maju vystupenie v kine. Ako sa velmi tesila. :frowning2: :cry: Skoda. Len nech sa teda rychlo da do poriadku. Nas Martinko dnes kvoli vystupeniu vstaval hned ako som ho zobudila, tak sa tesil. A vraj bude tiez zaskakovat este za niekoho okrem svojej ulohy. Tak som zvedava, uz sa neviem dockat, hoci sa na takomto vystupeni zucastnim uz 6. krat.

dadu, este namotavate? :wink: :grinning:

Ja do MC urcite nepridem, lebo ako som uz pisala, som v BA na skoleni. A mm je tiez prec, takze mi budeme svokrovcom rozdavat miesto darcekov deti :grinning: :grinning: aj to uz o tyzden skor.
16. dec 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

maji, ja do MC na 99,9% prídem, aj s mm :slight_smile:
16. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte
my mozno mozno prideme.....
16. dec 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky.
Doktori vybaveni,teraz som si konecne sadla.Mala ma zvacsenu sliznicu a to uz dost.Takze ziadne potesenie.Vsetky lieky co sme doteraz brali musime vysadit,len nadalej davat sinupret a sprej do nosa z atlantickeho oceanu.A este vitaminove doplnky na podporu imunity, z nejakej zralocej pecene.Vysolila som za to 40 eur a mala mi to odmieta jest.Takze asi tolko.Dr.hovori ze liecba bude nejakych 3 az 4 tyzdne,takze asi ma picne.Cez den sa to da ale v noci je to hroza.Zaspavame po sediacky,ledva dychame pretoze prietok cez nostek je minimalny.Takze o vianoce mame postarane.A este ńas odporucili alergologovi takze sa tesim.Neviete mi povedat aky je dr.Dzurilla?
16. dec 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu84, neviem aký je dzurilla, ale mi chodíme Sucháňovej :slight_smile:
16. dec 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta nema uzatvorenu zmluvu so vseobecnou zdravotnou aspon tak mi povedala doktorka. :frowning2:
16. dec 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky!

tak co mate nove???Dakujeme za gratulacie k prvemu mesiaciku.....veru,maly rastie,riadne to na nom vidime a ako uz zacina vnimat,vsetko chytat a drzat ako kliest.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sranda....
teraz buva,kolika je uz o nieco lepsia,prdkame jedna radost,len zasa stolica nie je a tak chudacik tlaci a tlaci,budi sa a tlaci...a stale dokola. :unamused:

a vy co,mate uz vsetko nachystane,napecene a vyupratovane???Ja tento rok nejak vsetko vynechavam a budem robit len nevyhnutne,na oko bijuce veci.... :wink: :slight_smile:
16. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok