Vráble 2

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
klauduska
21. júl 2009
Vsetkym chorym detickam skore uzdravenie!!! 😉

zabi...no a my sa cudujeme,ze co sa stalo s veducim,od vcera je nejaky iny,kludny az je to divne.... :-N :-N :-N 😃 😃 😃 A uz si ho prezradila... 😃 😃 😃

Baby a co je s imis?Nemala by byt uz doma???
retaux
21. júl 2009
Ahojte!
Zuzu84: nech vám tie soplíky rýchlo prejdu 😉

Zabga: Viki je fešanda, zlatučká je na fotkách 🙂

Zabinka: my sme zase bývali v Podlesku a v Hrabušiciach. Tak si to tam užite, je tam fakt nádherne. U nás zase robím plány na dovolenky ja, vždy poviem, kam pôjdeme a tak. A baví ma to 😃
zuzu80
21. júl 2009
klaudi, potrebujem od teba odbornu radu, mozem ti crknut na urad?
klauduska
21. júl 2009
jasne,mozes zuzu... 😉 Ak budem vediet,poradim... 😉
klauduska
21. júl 2009
tak uz som pocula,ze to vybavila kolegyna...tak snad to pomohlo... 😉
zuzu80
21. júl 2009
pomohlo 😉
retaux
21. júl 2009
Klaudi, našla som ťa na fb. Pridala som si ťa medzi priateľov 😃
zuzu80
21. júl 2009
ale, ale tak uz aj na fcb sa tvori konikovsky klan? 😃 😃 😃
dadadulkaautor
21. júl 2009
čaute kočky 😎

ufff práve som absolvovala náročnú rannú prechádzku spojenú s nákupom :-p tak najprv mi malý
začal rumádzgať už vo vchode, lebo nechcel byť v koči, keď sa mi ho podarilo tam napasovať, tak
mi z neho v Lidli zliezol :-o ja si pekne prezerám tovar a zrazu len kuki a Matúš na zemi :-o
a zavŕšila to cesta domov, kedy by sa mi hodili aspoň štyri ruky, lebo v jednej drobec, v druhej koč aj
s nákupom a to ešte nevravím, ako sme sa napokon do bytu dostali :-p :-p 8-( no náročné toť nakupovanie...
teraz sa napapal a spinká, dúfam, že potom bude mať už lepšiu náladičku :-N
aaach jaaaj ako to počko, kde trčí to slnko zasa...??? 😎

zabga Viki je zlatunká na fotos, mne sa páči s tým gavalcom chleba 😃 podarená je 🙂 😉

zabinka hej, bola som v Tevose na plienky, ale nemali, musím nabehnúť aj dnes...
dadadulkaautor
21. júl 2009
ja zatiaľ nefičím na fcb...
zuzu80
21. júl 2009
caf dadu s privlastkom superzena....si ta viem predstavit ako si isla ovesana z mesta 😃 😃 😃 😃
dadadulkaautor
21. júl 2009
zuzu ani nevrav :-p dobrý šot do humorikónu :-p :-N
zuzu80
21. júl 2009
veru, dadu....tiez tak niekedy chodim, Eliska sa mi vlecie zavesena na nohe, ja ovesana taskami, kabelkou, zubami otvaram schranku a ocami prosebne hladim na dvere, aby mi ich niekto otvoril a nemusela vsetko hodit na zem a zhladavat kluce :-p 😃 😃 😃 😃 😃
zuzu80
21. júl 2009
dadu a jak to ze nie si na fcb - rychlo to treba napravit, sak to teraz frciiii 😉
dadadulkaautor
21. júl 2009
idem niečo zbúchať na obed...
dnes by som chcela niečo z cukety, aj som si našla recepty nejaké... možno tento 🙂

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6952
wurmm
21. júl 2009
ahojte, konecne som vas tu zastihla :-N
dadadulkaautor
21. júl 2009
ahoj wurmm 😉
klauduska
21. júl 2009
zuzu...tak to som rada... 😉

luci...ok,pridam si Ta aj ja....

zuzu..ved som sa tam pridala do Konikovskej skupiny... 😃 😉
zuzu80
21. júl 2009
dadu to vyzera prudko jedle 😉

ahoj wurm 😉
wurmm
21. júl 2009
dadadulka, ten recept vyzera dobre, skus to spravit a daj vediet, ci chutilo x-)
wurmm
21. júl 2009
ahoj zuzu80
zuzu80
21. júl 2009
klaudi aj ja som v konikovskej skupinke 😉

ja mam dnes na obed karfiol, ale cuketky mozem aj grilovane...mnam
dadadulkaautor
21. júl 2009
zuzu myslíš...? ale potom budem ozaj len na compe zavesená celý deň :-N to by bola asi nestíhačka :-p
som rada, keď mi malý dovolí cez deň trochen si zajazdiť tu na koňovi 😃
dadadulkaautor
21. júl 2009
oki, po degustácii podám hlásenie 🙂 😉
dadadulkaautor
21. júl 2009
no vidíte, už som mala pri sporáku stáť a varechu v ruke držať :-N
a ja si tu na koníkovi jazdím, no pekneee...
zuzu80
21. júl 2009
dadu a co keby si rozniesla obed po vsetkych konickarkach vrabelskych a hromadna degustacka by bola a hlasenie by sme spravili spolu?? 😃 😃 😃
wurmm
21. júl 2009
suhlasim!!! , to je super napad s tou spolocnou degustaciou 😃 😃 😃
dadadulkaautor
21. júl 2009
😃 😃 zuzu ojojoj... to by bolo iné varenie, ufff... by sa mi aj z uší parilo 😃 😃 😃
zuzu80
21. júl 2009
ale dadu, sak by stacilo upiect iba za 3 plechy 😃 😃 😃 😃 my skromne dzifcence z malebneho to mestecka 😉
danielahamar
21. júl 2009
ahojte, neviete či sa nejaká firma vo Vr. zaoberá opatrovaním detí - tak myslím, keď je dieťa choré a nemôže s ním rodič zostať doma? alebo nepoznáte niekoho? ďakujem 🙂