• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Vsetkym chorym detickam skore uzdravenie!!! :wink:

zabi...no a my sa cudujeme,ze co sa stalo s veducim,od vcera je nejaky iny,kludny az je to divne.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: A uz si ho prezradila... :grinning: :grinning: :grinning:

Baby a co je s imis?Nemala by byt uz doma???
21. júl 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Zuzu84: nech vám tie soplíky rýchlo prejdu :wink:

Zabga: Viki je fešanda, zlatučká je na fotkách :slight_smile:

Zabinka: my sme zase bývali v Podlesku a v Hrabušiciach. Tak si to tam užite, je tam fakt nádherne. U nás zase robím plány na dovolenky ja, vždy poviem, kam pôjdeme a tak. A baví ma to :grinning:
21. júl 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, potrebujem od teba odbornu radu, mozem ti crknut na urad?
21. júl 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,mozes zuzu... :wink: Ak budem vediet,poradim... :wink:
21. júl 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som pocula,ze to vybavila kolegyna...tak snad to pomohlo... :wink:
21. júl 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomohlo :wink:
21. júl 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi, našla som ťa na fb. Pridala som si ťa medzi priateľov :grinning:
21. júl 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale, ale tak uz aj na fcb sa tvori konikovsky klan? :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute kočky :sunglasses:

ufff práve som absolvovala náročnú rannú prechádzku spojenú s nákupom :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak najprv mi malý
začal rumádzgať už vo vchode, lebo nechcel byť v koči, keď sa mi ho podarilo tam napasovať, tak
mi z neho v Lidli zliezol :astonished: ja si pekne prezerám tovar a zrazu len kuki a Matúš na zemi :astonished:
a zavŕšila to cesta domov, kedy by sa mi hodili aspoň štyri ruky, lebo v jednej drobec, v druhej koč aj
s nákupom a to ešte nevravím, ako sme sa napokon do bytu dostali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: no náročné toť nakupovanie...
teraz sa napapal a spinká, dúfam, že potom bude mať už lepšiu náladičku :sweat_smile:
aaach jaaaj ako to počko, kde trčí to slnko zasa...??? :sunglasses:

zabga Viki je zlatunká na fotos, mne sa páči s tým gavalcom chleba :grinning: podarená je :slight_smile: :wink:

zabinka hej, bola som v Tevose na plienky, ale nemali, musím nabehnúť aj dnes...
21. júl 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja zatiaľ nefičím na fcb...
21. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf dadu s privlastkom superzena....si ta viem predstavit ako si isla ovesana z mesta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu ani nevrav :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrý šot do humorikónu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. júl 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, dadu....tiez tak niekedy chodim, Eliska sa mi vlecie zavesena na nohe, ja ovesana taskami, kabelkou, zubami otvaram schranku a ocami prosebne hladim na dvere, aby mi ich niekto otvoril a nemusela vsetko hodit na zem a zhladavat kluce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu a jak to ze nie si na fcb - rychlo to treba napravit, sak to teraz frciiii :wink:
21. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem niečo zbúchať na obed...
dnes by som chcela niečo z cukety, aj som si našla recepty nejaké... možno tento :slight_smile:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6952
21. júl 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konecne som vas tu zastihla :sweat_smile:
21. júl 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj wurmm :wink:
21. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu...tak to som rada... :wink:

luci...ok,pridam si Ta aj ja....

zuzu..ved som sa tam pridala do Konikovskej skupiny... :grinning: :wink:
21. júl 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu to vyzera prudko jedle :wink:

ahoj wurm :wink:
21. júl 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadadulka, ten recept vyzera dobre, skus to spravit a daj vediet, ci chutilo :dizzy_face:
21. júl 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzu80
klaudi aj ja som v konikovskej skupinke :wink:

ja mam dnes na obed karfiol, ale cuketky mozem aj grilovane...mnam
autor
zuzu myslíš...? ale potom budem ozaj len na compe zavesená celý deň :sweat_smile: to by bola asi nestíhačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som rada, keď mi malý dovolí cez deň trochen si zajazdiť tu na koňovi :grinning:
21. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oki, po degustácii podám hlásenie :slight_smile: :wink:
21. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidíte, už som mala pri sporáku stáť a varechu v ruke držať :sweat_smile:
a ja si tu na koníkovi jazdím, no pekneee...
21. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu a co keby si rozniesla obed po vsetkych konickarkach vrabelskych a hromadna degustacka by bola a hlasenie by sme spravili spolu?? :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim!!! , to je super napad s tou spolocnou degustaciou :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: zuzu ojojoj... to by bolo iné varenie, ufff... by sa mi aj z uší parilo :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dadu, sak by stacilo upiect iba za 3 plechy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my skromne dzifcence z malebneho to mestecka :wink:
21. júl 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete či sa nejaká firma vo Vr. zaoberá opatrovaním detí - tak myslím, keď je dieťa choré a nemôže s ním rodič zostať doma? alebo nepoznáte niekoho? ďakujem :slight_smile:
21. júl 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok