• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

9. decembra 2017 
daniela, tak gratulujem k pracicke. Ja som bola doma skoro 5 rokov a tiez som sa velmi tesila, ked som isla do roboty. Tak drzim palce, nech sa dobre maka. A hlavne nech mala nie je chora a nerobi maminke zbytocne starosti. :wink:
21. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ja som bola dnes tiež v Tevose na plienky a naše (č. 4) tiež nemali :grinning: :grinning: :grinning: Nabudúce stačí, keď pôjde jedna z nás a potom sem napíše ostatným, že ani chodiť nemusia :grinning:

Zuzu84: ja dávam malej tiež vysoký vankúš, aby neležala rovno a na hruď jej natieram Koalku :wink: Aj Sinupret sme mali a neviem, či je dobrý, lebo soplíky prešli (ale možno by už prešli aj bez neho). Mne ho napísala doktorka.
21. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniela, gratulujem k pracicke....tak nech sa ti paci, nech je sef ludsky, plat nadpriemerny a kolegyne uprimne a priatelske :slight_smile:
A prave si ziskala jednu stalu zakaznicku :wink: :slight_smile:
21. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy to maju konecne otvorit, nevies?
21. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daniela: a kedy sa otvárajú Mlyny? Už teraz v septembri? Tak predsa to stihnú :confused:
Zabinka: si ma predbehla s otázkou :grinning:
klaudus bude, a budem tam svietiť :grinning: , takže sa ma nenaplašte :grinning: od sept. by to malo byť, ale od ktorého neviem ešte, nemám ešte papiere :wink:

zabinka ďakujem, konečne budem aj ja tá, kt. bude nosiť domov peniažky, aj keď zo začiatku nám to dá zabrať, malý do školy, drzhý do škôlky prvý krát, ale bude to dobré, musíme veriť :wink:
neboj, bude to dobre. Chvilu si budete zvykat, ale potom uz bude dobre. Ja som isla do prace, ked mal Martinko 1 rok a tiez to bolo spociatku o drzku. Ale zvykli sme si. A to som ho este v noci kojila.
21. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte šťastie, že mám chlapa, kt. sa vie postarať :wink: hoci im oblečie hoci čo, ale nachystáme a zvládneme všetko :slight_smile:
21. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniel,tak super,budeme drzat palceky,nech sa v novej pracicke dari a hlavne,ze sa Ti bude pacit a budes spokojna.... :wink: Tiez tam urcite zavitam.... :wink: To tam budes robit veducu?
21. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vedúcu nemám, nedokázala by som riadiť toľko ľudí, ja len predavačku, ale chcelo sa tam dostať cca 700ludí, tak som spokojná :wink:
21. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf,tak to dobra uspesnost,Ti poviem..... :wink: :wink: :wink: Ale ved vzdy lepsie ako nic...a kolko ma Tvoja mala?
21. júl 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nič sa mi nechce a musím tu sediet pri papieroch :rolling_eyes:
21. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nad akymi papiermi sedis, domi?
21. júl 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu84: ja mam skusenosti so sinupretom, ale pre dospelych a mne urcite pomohol, poznam ho ako tabletky, ked nasivin nezaberal, sinupret mi uplne uvolnil dychanie. Takze ak existuje aj pre deti, odporucam vyskusat.
daniela: gratulujem k praci, nech sa ti dari a nech sa ti tam paci
21. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi - zasa mesiac ubehol, nad DPHčkou. najradšej by som spala teraz. maly ma zasa take nekludne obdobie, tipujem 2.zub...nikde nechce byt sam, stale musim byt pri nom niekto. teraz je tu mama na nejake 3 dni, tak dufam, že sa dovtedy trošku ukludní.
21. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam doma sinupret, ale pre dospelých, počula som, že je dobry, takže aj detsky by mal pomoct :wink:
21. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi,prave som sa chcela spytat na maleho Jakubka,ze ako sa maju zubky... :slight_smile: Tak si ma predbehla...
A ty mas doma vypomoc?Este robi Tvoja maminka?
21. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano robí, teraz ma dovolenku.
21. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aspon Ti nieco pomoze a ty si chvilen oddychnes od kazdodennej rutiny.... :wink:

Ja sa na dnes s Vami lucim...papa babulky!
21. júl 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa, pa klaudi. A co tak skoro?
21. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som DPH robila v piatok doobeda, aby som ju stihla ísť ešte aj zaniesť a oni ma tam otočili, že je od apríla nové tlačivo :angry: :angry: :angry: Tak to dnes prepíšem a pôjdem tam zajtra, lebo na obed už odchádzame preč.

Ahoj, Klaudi.

Idem aj ja už. Majte sa.
21. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :wink:
21. júl 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
helouuu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

je dovarené :wink: a je to babule fajnééé, odporúčam :wink: pekne sa to upieklo, sťaby nákyp :slight_smile:
teraz chlípem kafendo s keksíčkom a malinký hajá ešte :slight_smile: potom vyrazíme na tie plienky :grinning: :grinning:

daniela to ako so mnou si bola susedka...? a kdeže si ty bývala, hoď nejaké záchytné body... :grinning: :sweat_smile:

inak ja sa teraz priznávam, že aj ja zááávidím :pensive: a dosť... kuki... hanbím, hanbím :pensive:

http://www.youtube.com/watch?v=Fvg6wO8DOJs&feature=PlayList&p=31C3EB8937C44277&playnext=1&playnext_from=PL&index=10
21. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kurňajs, no je toho aaaž dosť...
21. júl 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som rada, ze sa nakyp podaril, aj na tych obrazkoch vyzeral dobre. mnam-mnam :dizzy_face:
21. júl 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja od včera počúvam pesničku birds of paradise × flying home x, krásna a strašne smutná...
21. júl 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim tie obrazky na internete z receptu, podla ktoreho si to piekla :sweat_smile:
21. júl 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu pesnicku nepoznam. U nas doma donedavna isiel vkuse Alexander Rybak Fairytale, lebo synatorovi sa to velmi pacilo.
21. júl 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju počuvam na youtube, to je ta hymna sr vojakov, čo hrai ked sa zabili...
21. júl 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok