Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
3. feb 2010

uf, ja keby mám dom, tak v záhradke len kvietky, trávička, pár ovocných stromkov a bazén 😎

zuzu84
3. feb 2010

ahojte zienky.
My sme boli dnes v MC chvalabohu MM ma zaniesol.
Varujem vsetkych radsej nevychadzajte von je to hroza a uz vobec nesadajte do auta cesty su v katastrofalnom stave.Boli sme zaniest malinku k babke no hroza,tak dlho som v aute este nesedela.

dadadulka
autor
3. feb 2010

domi, šak vo to kráčííí 😀 😀 😀

ajaj... tiger je hore

dominka11
3. feb 2010

dada, tak presne to tam v lete vyzera 😉 + burina, ktorú nema kto trhat 😠

dominka11
3. feb 2010

ja dufam, že moj tiger bude dnes spat dlhšie ako včera. že aspon 2hodky potiahne.

imis
3. feb 2010

No ja do zahrady ani kvet,ani strom. Trava,gril na zranicku cele leto,bazenik a finito.Ziadna priroda farebna 😀 😀 😀 😀
zuzu84,keby deti dovazali zo skolky domov na saniach,ani sa nepohnem z bytu,ale sa budem musiet ☹

zuzu84
3. feb 2010

Imis tak davaj pozor aby ta nezavialo. 😀 Ved aj my este dnes pojdeme na aute pojdem si pre svoje bucko.Tak dufam ze vecer to nebude az taka hroza ako teraz.

dominka11
3. feb 2010

jaj mam taky pocit, že do večera bude kalamita...

svoradinka
3. feb 2010

a zas zaostavam ako vzdy,deti ma zamestanli 😀...no esteze sme aj ostali doma,ked su cesty otrasne.

imis
3. feb 2010

KALAMITA????????? 😲

Do kelu

svoradinka
3. feb 2010

kalamita este len bude,ked sa to vsetko bude topiť 😀

imis
3. feb 2010

No to ti poviem svori. sa nam tu vyleje zitava do pivnic 😒

svoradinka
3. feb 2010

eteze mi tu nemame rieku a pivnice tiez nie 😀

zuzu84
3. feb 2010

Na to teraz ani nemyslite.Radsej si teraz treba uzivat vela snehu.Celkom dobre sa pozera z toho okna ako krasne snezi a ako je vsetko biele.

dominka11
3. feb 2010

aha, tak zato si nebola ani v MC, ostali ste doma.

imis
3. feb 2010

Kolko vas dnes bolo v MC?

zuzu84
3. feb 2010

Styri sme boli. ja, dominika, zuzka a ta nova

svoradinka
3. feb 2010

zuzi...ano pekne sa pozera,ja som t este ani tolko snehu nezazila,co tu byvam na zapade.

domi ak si sa mna pytala,tak nie preto,ale koli Tomaskovi lebo sa stazovalna brucho a hlavicku,ze ho boli tak uvidime co z toho bude,mozno budem musiet ist zajtra s nim k doktorke.

dominka11
3. feb 2010

aspon sa deti o seba nepotkynali 😎

dominka11
3. feb 2010

ano teba adi, ja že kvoli cestam.

imis
3. feb 2010

dad,pozri,co ta mlada vyprava na nasho suseda

http://www.diva.sk/lifestyle/soubiz/dominika-mi...

😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu84
3. feb 2010

No dievcence musim sa vam s niecim priznat.Sedim s nohami vylozeny otvorila som si sacek cokoladovych cukrikov Riesen a napchavam sa.A potom ze som tlsta. 😀 Konecne nemam malu doma a niezeby som upratovala ale ja si sedim. ☹
Mam vela zehlenia a vobec sa mi nic nechce.

dominka11
3. feb 2010

tuším to už trošku menej sneži.

svoradinka
3. feb 2010

imis..onje Vaš sused? 😕

imis
3. feb 2010

svori,jasne.My sme tu VIP barak.to si nevedela? 😀 😉

Zuzi,ze Riesen-keine wie diesen.Mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam,jeminacku,kde si to zohnala?
A dobre robis,ze nic nerobis.Co by si robila? Mas klud,vychutnaj si to-zresetuj sa!

svoradinka
3. feb 2010

zuzi,nie si sama komu sa nic nechce,ja som velmi zlenivela za toho polroka co nemam mm doma. 😀 ☹ Aspon si mozes oddychnut,ked nemas mal doma,upratovanie a zehlenie pocka.

svoradinka
3. feb 2010

imis,nie nevedela 😉 ,ale uz viem.

imis
3. feb 2010

Svori,vysvetlim:

V nasom baraku byva Misko Chrenko,finalistka miss 2008,pan primator,Klauduska,daduska a ja majuska-preto VIP,ale ako uplne v pohode si tu nazivame aj s beznymi obcanmi nasho malebneho mesta 😀 😀 😀 😀

imis
3. feb 2010

Zuzi,tak odkial mas tie cukriky do kelu?

zuzu84
3. feb 2010

Svokra robi v rakuzsku takze nam nosi domov taketo dobroty, rafaelo, mon cheri riesen a tak vseliake tie rakuzske mnamky.Musim uznat ze maju lepsie potraviny nez my.Ale myslim ze tieto cukriky som videla aj v nitre tescu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre