• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Prepac,to zo mna hovori nizka hladina cukru v krvi a este ked vidim napisane Riesen......................... :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ze dik :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, no toto ma vie fakt nasr... :zipper_mouth: :angry: keď sedemnásťročná mačka povie, že si dá pauzu od vzťahov :angry:
deti o vzťahoch...
3. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no akos a mate fajn,tak VIP barak a vy chete odial ist prec :wink:
3. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ste sa rozschreibli... mne malá vstala, napapala sa, prebalila som ju a na moje ooooooooobrovské prekvapenie ešte zaspala... neviem, čo sa jej porobilo :confused: :confused: :confused: ráno vstala 6,45 a včerašla spať skoro o deviatej, tak asi dospáva :wink: :wink: :wink:
3. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dadul,ved som sa nasmiala aj ja na tej uvahe o vztahoch :grinning:
svori,to odchadzanie su len hviezdne maniere :grinning:
zuzi,ved vies,co je naj veta! "Moje dieta spi" :wink:
3. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi.....aspon mas vegetik a mozes sa aj ty rozschreibnut :grinning:
3. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shreiben Sie sich bitte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru... konečne si môžem vypiť tú kávu... :wink:
3. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ktovie,co nasa zuzu80 v tych horach na skoleni :frowning2: Ked ju tam zastihne kalamita,ako pride domov?
3. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hádam ju tam nezasype... a keď hej, pošleme voľákych odhŕňačov, nech ju vyslobodia :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabelskych zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no veru imis :confused: ,alehadam do piatku sa zmeni situacia a pride stastne domov.
imis, vrábeľských niéééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veď tí, kým by sa spamätali, bude aj polka augusta :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ej veru svori,dnes Ilko nie dobre vypraval. Len hosrie bude......
3. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,vo vrabloch su aj pdhrnaci.Inak,nam tu pred barakom cely den beha s odhrnacom,este aj pred vchody zatahuje. no darmo je-VIP je VIP :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis nestraš...ja chem uz aby bola aspon jar...zima je pekna,aj ten sniezik bielucky ale mna nebaví to obliekanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja vobec netuším,či zajtra rano aj auto najdem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svori,odhrnes susedovi a da ti za to milku.Tak to bolo v tej reklame,nie? :wink:
3. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, paráda... a my čo nebývame vo VIP sa môžeme zblázniť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeej ale to potom budem mat tych cokolad,lebo aut je tu dost :grinning: Potom sa s vami rozdelím :wink: :grinning:
3. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj babule,dobre mi je tu s vami-veselo,ale idem sa trosku tvarit,lebo hodina sa blizi :grinning:

Majte sa krasne a schreibneme si aj zajtra :wink:
3. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaa imis.....a daj si pozor,ked pojdes po deti do skolky :wink:
3. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oukej, maji, zajtra ťa čakáme :wink:
3. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a mala ti este spinka,tak by som si to s nou vymenila :wink:
3. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, spinká... som zvedavá, do kedy...
3. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maťko spinká?
3. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nespinka...ale pozeraju rozpravku a lezia pri tom aspon si trosku oddychnu......a mne uz viac vyhovuje,ked nespia cez obed a vecer mi zvyknu do osmej zaspat a ja si mozem pozerat tie moje seriali.
3. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak začnem naj vetou: "moje dieťa spí" :slight_smile:

A ja že kde je ten JEDINÝ odhŕňač z Vrábel a on pred Imisiným barákom odhŕňa? :angry:

A aby ste vedeli, tak vás trošku nasrdím - ja som si dnes kúpila v Tescu melón - bol úžasný, sladký a dokonca aj voňal. Majú akciu od dnes. Darmo, tehotenské chúťky ma premohli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Svori: neboj, my ti s tými čokoládami pomôžeme :wink:
3. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Luci :slight_smile: ...takze aj ty uz mas siestu,ked ti mala spinka :wink: .....no skoda,ze ja melony neoblubujem ak tak tak len zltý. Ja som si mylsela,ze melony dostat len v lete.
3. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok