• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
ahoj luci, vážne? asi poobede naklusám do tesca :wink: :wink: :wink:
3. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem babule poumývať riady ... :confounded: :confounded: :confounded:
3. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vážne. Mňam. Ja som sa na to tešila odkedy nám prišiel leták :sweat_smile: A už je polovica preč.
3. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaa zuzi....no mne treba povysavat a taaaaaaaaaaaaaak sa mi neeeeeeeeechceeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:,ale musíííííííííííííím.
3. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si pochutnaj aj za mna :wink:
3. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež musím vysávať, ale to až keď sa Lucka zobudí.
3. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jablcka maju v akcii,mala by som ist kpit,lebo tie u nas idu,ze ich nestacim kupovat.
3. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kúpiť :slight_smile:
3. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie ja zase nekupujem, lebo máme zo záhrady. A tiež idú u nás na dračku. Keď už iné nie, tak aspoň do koláčikov postrúham alebo tak.
3. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to mas vyhodu,ze nemusis kupovať.
3. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky,

ale ste toho popisali,ved Vas nestiham ani precitat-le tak letmo som Vas presla....

imis ma novy kocik,uz som videla aj v praxi ako si sa borila tym snehom a fujavicou,ked si sla pre malych do skolky.To je aj hlboky,alebo iba sportovy?

luci...hm,ze melon,ty mas ale v zime chutky.....Ja kedze uz nekojim,tak som si myslela,ake chute bude mat,co vsetko si dam a ani nejak extra chute nemam.... :unamused:

My sme dnes boli na kontrole na gastre,kvoli tomu grckaniu a dr. nas neprijemne prekvapila-nas maly ma alergiu na kravske mlieko.... :unamused: Zatial nam predpisala naspat nutrilon,ale alergie care,je to vraj najvyssia rada+nutriton prasok na zahustovanie proti grckaniu.Takze tak.Prave sa chystam lovit nieco na nete o tej alergii,co to vsetko obnasa.... :unamused:
3. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi :unamused:
my sme dnes boli na ockovani do obidvoch noziciek......ach..... :cry: Jurko je taký mrzutý, a stále chce byt len na rukach...ked sa niekam polozi spusti taky vreskot.... :frowning2: normalne sa otocil o 360 stupnov :confounded: :cry: :cry: :cry:
mm stale montuje linku a vymyslame kde do tej krpatej kuchyne napraceme este ruru na pecenie a kde budem mat veci do spajze,lebo tu tu nemame :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach vsade bordel, kartony z linky...som zufala manzelka dnes :frowning2:
3. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko Vrable!

Vstavame!!!!
Fion,tak to sme mali rovnaky den vcera-aj Tobco bol mrzacik na nohy,len nosit sa nechal,ale dne suz je vsetko ok. Rano mudrejsie vecera.Uz aj u vas dnes lepsie,ze?
Klaudi,no teda,co je toto s tou alergiou? Ved to uz ma kazde druhe dieta :frowning2: Z coho to je? Ale chvalabohu,ze je to "len" alergia na kravske mlieko.Zmenite jedalnicek a Filipko bude top fit.
Kocik je len sportak,obyc. golface,ale ked bude stvrte,da sa dokupit vanicka a autosedacka :grinning: :grinning: :grinning: A veru zvykam si na sportiak-v tomto snehu ziadna sranda.Trasie sa jak vibrator :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Klaudi: chudáčik Filipko. A to ako mu zistili?

Aj ja chcem vidieť nový kočík, ktorý sa trasie ako vibrátor :grinning:
4. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Zuzu sa má kedy vrátiť? Alebo žeby ju nadobro zavialo? :confused:
4. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,zuzu az zajtra. Vyletuje riadne. Teda sluzobno cestuje,ale ved my vieme svoje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Prid si kocik vyskusat! :wink: :grinning:
4. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyskúšať akože tlačiť alebo si môžem doňho aj ľahnúť? :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,ma nosnost do 15 kg,ale ked si do neho lahnes,aspon dokazeme vyrobcovi,ze je to blbost :grinning:
4. feb 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som bola teraz pozrieť, že ako je vonku a teplomer ukazuje -12° :astonished: :astonished: :astonished: Brrrrrrrrr. Ja už chcem jar. :rolling_eyes:
4. feb 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co?????????? :astonished: -12? Tak sa ochladzuje! Ked som isla zo skolky,bolo - 11.Maly plakal,lebo mu bolo zima na ruky.Ked som mu ich dala do fusaka,plakal este viac. Nevedel to pochopit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!

mne uz konecne ide net, jupiii!!!! Uz som vcera mala z toho nervy!

a vy ste sa teda riadne rozpisali :astonished:

klaudi, tak alergiu na kravske mlieko? No tusim vas ozaj nic neobide. Tak drzim palceky, nech to dobre zvladnete. :wink:
asi do fusaku,ze luci? Nie do fusaka :grinning:
Bree ranko,

ako krasne svieti slniecko,ze???Take slnecne,mrazive rako...

imis...kocikvyzera super a to je dobre,ze sa da dokupit vanicka,aj autosedacka...vidim,ze myslis na vsetky strany-kdyby neco... :wink:

luci...zistili mu to z krvi,ked sme mali problem s grckanim,tak sme sli na gastro a tam nam to povedali...neviem co to bude vsetko obnasat,vraj sa to moze aj vytratit,ked vyrastie,no ak nie,asi nebude moct ziadne mliecne vyrobky..... :unamused:
A ty si uz kocik vybrala?

A kde zuzu,preboha v tomto pocasi....
Cau zabi,tak uz si online? Super! Vcera nefungoval orange.Boze,ako to bolo dobre-ziadny telefonat. Som za zrusenie mobilnych operatorov! Dam to na facebook :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, čo mi prišlo mailom
Priatelia,
teraz môžete zahodiť všetky huchárske knihy a poznámky na varenie, pečenie
a pod.toto je super vec, máš tu skoro všetko a k tomu si pustíš video, čo
je fantastické....pekný zážitok.......papa ......A....

(je to super bomba)
KLIKNI !!!!!!

> http://ekucharka.net/recepty-a-videorecepty/
4. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi,zuzu je tusim v Tatroch na tom "skoleni" :grinning: Ale ze nam ani "Ahoj" nenapisala :cry:
Slniecko sice svieti krasne,ale ked dychas,mas pocit,ze hltas ziletky.
4. feb 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,moj Marcel vari len podla tohoto. Ja so to este nekukala tak podrobne :pensive: ,ale vyzera to dobre.A hlavne sa ma nikdy nepyta,co ma varit,lebo to je najhorsie na vareni-rozmyslat.
4. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: to je jedno, my sme pochopili, kam si mu tie ručičky pchala :grinning:

Klaudi: vybrala som už, ale ešte stále som ho neobjednala. Keď ja sa neviem rozhodnúť :sweat_smile:

A mne zase štrajkuje fb :angry: Ja som tak vždy asi tak 3 minuty a potom ma to odtiaľ vyhodí :unamused:
4. feb 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže to už poznáte. A ja že akú novinku sem hodím :grinning: Ale ja som to ešte nevidela. A mne sa páčia aj tie videá, lebo nie vždy pochopím podľa receptu, čo mám s tými prísadami robiť :grinning:
4. feb 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok