• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
hmmm, aké fajné receptíky ste sem hodili :slight_smile: inak dnes si plánujem kúpiť zmrzlinku :sunglasses:
mám na ňu obrovskúúú chuť :sweat_smile: , nejakú ovocnú, s chrumkavou čokoládkou a fajným lahodným
krémikom, ktorý sa bude rozplývať na jazyku a s jemným orieškovým posypom... jaaaaaj... :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambule, emmka práve zaspinkala... tak vás idem reku rýchlo prečítať, ale vy ste sa nejak rozohnili, takže rýchlo to asi nebude, čooooo???? :grinning: :grinning: :grinning:

dadu, jááááj, aj ja by som si dala takú zmrzlinku...

a tie recepty, čo ste tu hodili... sa mi slinky zbiehajú... :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:

svori, dúfam, že sa tomáškovi rýchlo polepší...

no a klaudi, takže alergia? snáď z toho filipko vyrastie... ale hlavné je, že konečne viete, z čoho mával stále tie bolesti... :frowning2:
4. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy, halooooooo, kde ste???? čo všetci drobci štrajkujú a nechcú spať????
4. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Klaudi: tak to je sila, že to mohlo vzniknúť z toho, že si ty jedla mliečne výrobky. A to už fakt dojčiace ženy majú byť len na chlebe a vode :rolling_eyes: :confounded:

Dadu: tak ty máš iné chute :grinning: To je ešte lepšie ako ten môj melón včerajší.

Anjelik: dnes práveže sme zaspali nejako podozrivo rýchlo a bez všetkých výhovoriek typu: ešte ti chcem dať jednu pusu, chcem ešte cikať, som smädná... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte som chcela, že v tom sekáči, čo je na sídlisku (bývalá drogéria), tak ja som aj tam videla karnevalové masky. Len neviem aké tam mali.
4. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Luci, aj Emmka dnes zaspala podozrivo rýchlo... Ale bola asi unavená z Chrobáčika :wink: :wink: :wink:
4. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len rozmýšľam, že z čoho som unavená ja :grinning: Normálne by som si aj ja išla ľahnúť. :pensive:
4. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, veď teraz musíš oddychovať :wink: :wink: :wink: To určite sa chce bábätku spinkať, tak ti to dáva takto najavo :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žeby to bolo tým? :grinning:
4. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určite :grinning: :grinning: :grinning: Veď na niekoho to treba zvaliť :wink: :wink: :wink:
4. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mu teda idem urobiť radosť a trochu sa vyvaliť :slight_smile: :wink:
4. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky moje, :wink:

len vas pozdravim a hlasim, ze som sa vratila v poriadku. Zastavim sa neskor :wink:
5. feb 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Takže Zuzu nezavialo. :wink:

Dnes teda riadny vetrisko fučííííí. :confounded:
5. feb 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky,

ako?Ale riadne fuci vonku,len nam tak okna dunia..... :unamused: z dnesnej vychadzky asi nic nebude....

Baby,ktore ste davali UM,kolko krat Vam drobci kakali?My uz hnacky nemame,ale vcera zasa Filipko kakal az 7 krat,nebolo to vsak riedke,ale dr. povedala,ze mam nasadit hylak...tak ja fakt neviem,furt nieco nie je dobre,mliecko mu zatial chuti,ale stale neviem odhadhnut kolko vypije,lebo raz vypije 150ml,inokedy 120 a inokedy len 90ml... :unamused:
5. feb 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu Vitááááááááááááááj!

No chvalabohu,ze si stastne domov dorazila. Special for you:

UTOROK: Tehulky mali palenie zahy(asi vplyv mesiaca,alebo co) no a zhodli sa na tom,ze budu mat malych metalistov(vies-palenei zahy=dlhe vlasy :grinning: :grinning: :grinning: )
Smutne sme hodnotili,ze rychle uteka cas a uz hladame skoly pre nase "babätka"
Ozvala sa aj Klaudi-Filipko ma crevnu chripku :frowning2:
Maly Jurko Alickin veselo mlsa prikrmy a velky Erik Zuzkin oslavil narodeniny aj meniny sucasne. A ako ceresnicka na torte bola Dada,ktora nam vsetkym spravila nesmiernu chut na fanky,ktore si v utorkovy den vyzdvihla u maminky.

STREDA:Fukal ladovy vietor.Tobi s Jurkom dostali injekcie do noh-Majul a Fion mali "nosiaci" den :grinning:
Svorinkovci nejako chorlaveju,Martinko uspesne zapisany do 1. triedy.
Belohorcova porodila!!!!-topka dna :grinning: :grinning: :grinning:
Domus prenajala "moj" dom na dva roky kosicanom a nalakala ich uz aj do MC.Ten kosican so sestrom :confused: je geodet.Sestro-rozumej transvestita :grinning: :grinning: :grinning: (vysvetlime neskor)
Mirgova ohovara v mediach nasho suseda Miska Chrenka a vrabelsky odhrnaci odhrnali cely den len pred VIP barakom. Zas nam tehulka(teraz Lucka ) urobila chut na melon-akcia v Tescu,u Anjelikovcov vsetko tip-top.Emka sa pekne hrajuska a zuzka ma navarene same mnamky(ako toto robi? :confused: ) a nefungoval Orange-kliiiiiiiidek!!!!!!

STVRTOK: Filipkovi sa potvrdila alergia na kravske mlieko,tak mliecny automat budu zdaleka obchadzat.Ale uz sa aspon vie pricina bolesti bruska.Lucka sem hodila internetovu kucgharku(str 267) a Fion fantasticky receptik na komancovsku termix(str 268). Vyriesili sme problemy so suchou pletou a do konca dna sme riesili karnevalove masky na buduci tyzden.

A ako si sa mala ty?
5. feb 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teeeeeeeda, Imis :astonished: Tak tomu sa povie super zhrnutie. A to si si všetko pamätala alebo si trochu aj musela listovať dozadu?

Klaudi: musíte si len zvyknúť na tie množstvá, to sa upraví :wink: Lucka určite tak často nekakala, keď už bola na UM.
5. feb 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rešerš Luci rešerš :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

fuuu bby, teraz som dorazila od 7:00 do NR. Cesty otrasne, cestari ako vzdy nic nerobia, na cestach hadam aj 2m zaveje a cesta na NR vo vsetkych smeroch neprejazdna. Uz si len kladiem otazku, ci sa dostanem domov.

klaudi, my sme sice UM nepoznali, ale ak maly nema nejaku zelenu a riedku stolicu, tak by to nemusel byt problem. Mozno si len potrebuje zvyknut na nove mliecko. Skus mu dat ten hylak, ten by mu nemal uskodit. A papat mu davaj, kolko si pyta, ono sa to postupne ustali.

A uz musim utekat, lebo mam konzultaciu. Potom sa este ozvem. :wink:
5. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fíha, ani nesneží a kalamita na cestách je aj tak :confounded:
5. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

fuuu, imis, to bolo super zhrnutie... Mala by si to robiť častejšie, lebo keď tu niektorá nie sme, musíme potom veeeeľa čítať :slight_smile:

Klaudi, téééda, to ti malý dosť spapá... Mne Emmka teraz papá 150 - 180 ml mliečka...

Zuzu, super, že si došla v pohode a že ťa nezavialo... Už sme chceli po teba poslať odhŕňačov spred VIP bytovky (lebo inde vo Vrábľoch ich nenájdeš) :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaaaaaaj cestari nasi :unamused: Zabi,to je na Nitru take zle? Tak zostavam doma.Chcela som s Tobcom vybehnut presnorit mlyny,ze ked nesnezi,ako fajne sa pojde. A lala-tam koniec sveta. Radsej nieco zomeliem tu doma :grinning:
5. feb 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ten vetrisko je hrozný :angry: :angry: :angry: Asi ani vonku nepôjdeme :unamused:
5. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este raz ahoooojte :slight_smile:

Marianka dakujem za perfis-dokonale zhrnutie pocas mojej nepritomnosti.

Klaudi, to mi je luto s tou alergiou, ale aspon to zistili skoro.

Vsetkym marodom skore uzdravenie...

Tak Zuza porodila? Tak jej zelam, aby sa jej kojenim nezdeformovali prsia, to by bola vecna skoda :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale klobuk dole pred ucitelkou sexu-nedala si urobit cisarsky :slight_smile:
5. feb 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis...jeeej,uuuplne ze super zhrnutie-nemalo chybu!!!!Aj som sa zasmiala trosken.... :wink: A dnes veru nikam ty nehybaj,lebo v radii ine nedavaju,len ako su vsetky cesty v celom Nitrianskom kraji zaviate!!!!Hul neprejazdny,obchdzka cez Manu a cesta do Nitry fakt zo vsetkymch stran neprejazdna!
5. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anjelik veru vetrisko je hrozny. V skolke sme boli na aute,ale aj ten kusok z parkoviska po skolku sa maly skoro "zadusil vzduchom" :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No klaudi,esteze je ta Mana :grinning: :grinning: :grinning:
A veru nehybam,tu sedima este dlho budem,lebo tobco ide spat.
5. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuj vonku je dnes prima klima. Som prisla dnes do roboty jak z burdy povystrihovana a hned pri dverach rozkaz, ze k mliecnemu automatu. Momentalne lezim pod radiatorom a bohujem, ze budem nosit do prace oteplovacky, presivak, ciapku rukavice a dake teple bakance...
5. feb 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis.a belohorcova uz porodila?To uz mala termin?Sa mi nezdalo,ze uz teraz som myslela,ze ma este casu....
a vcera som citala,ze Polnisova bude mat chlapca.... :slight_smile:
5. feb 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj,ako ti je odbre imis...mas to ty ale zariadene super.... :wink:
5. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok