Vráble 2

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
retaux
5. feb 2010
Ani my dnes nikam nepôjdeme. Akurát k maminke na obed :-N

Zuzu: no tak celý týždeň si tam neni a oni keď prídeš, tak ťa k automatu pošlú namiesto toho, aby si ťa užívali ]-( Toto by som im ja nigdá neodpustila 😃
imis
5. feb 2010
Zuzi a preco teba posielaju k automatu? Ved tam, byva vzdy ten velky sympatak zo Ziliny 😃 Cos tam robila a kedy si ty nebola ako z burdy? 😉
Klaudi,uz bol Zuzin cas,tak uz to ma za sebou. A Polniska chalana? No,mozno budu so Zuzou svatky 😃 😃 😃
imis
5. feb 2010
to naco som dala ciarku za "tam"? =-) 😕 😕 😕 ]-(
retaux
5. feb 2010
Bola som sa aspoň z pyžama vyzlieť :-N |-| To je strašné ako človek na dovolenke zlenivie. A radšej už idem aj het, lebo budem mať výčitky, že som zase len pred PC sedela.
zuzu80
5. feb 2010
Marianka, aby si mala dlhsi prispevok 😃 😃 😃

Polnisova je tehotna? =-) .Fuha dake mam medzery v slovenskov showbiznise, musim dnes dostudovat cas. sk a bleskovky 😃 😃 😃 😃
retaux
5. feb 2010
Ahooooooojte a pekný víkend všetkým. 😉
imis
5. feb 2010
Luci,coooooooooo 😕 😕 😕 😕 ,kam ides?
Zuzi a cos robila pri tom automate?
klauduska
5. feb 2010
aj ja uz prcham,lebo Filipko mi nedopraje byt s Vami..... :-|
imis
5. feb 2010
Tak ahojte! Ale viete k comu ste ma teraz prinutili? Idem zehlit :-S :-S :-S
zabinka
5. feb 2010
imis, to si mala hned povedat, ze budes dnes zehlit, mohla som po ceste zobrat aj tu moju kopu a ked sa budem vracat (ak sa nam podari prejst) domov, tak uz vyzehlene zobrat domov. 😃 😃 😃 :-p
imis
5. feb 2010
No,uz som spät.Prave som zlyhala,ako matka 😞 😃 😃 😃 Tobino isiel spat az po pecke na zadok. To dnes ani nebol Tobco,ale zly duch.Ale ked dostal,vytrestil oci,velky rev a do minuty tvrdy,tak neviem,ci to moje zlyhanie nebudem pouzivat castejsie.
Zabi a vies co? Simeon nechce o nijakej inej skole pocut,len o "jednotke" Tak mozno sa budeme vidiet na zdruzeniach rodicov a (ne) priatelov skoly.Zajtra ideme,nech uz to je cierne ne bielom. A tam je moja krestanska vychova..................... :-S
imis
5. feb 2010
Co to tam robite na facebooku s tymi farmami a aquariami? =-)
anjelikbambulka
5. feb 2010
imis, tak tú pecku považuješ za zlyhanie???? ale vidíš, ako to pomohlo 😃 😃 😃

aj emmka je dnes, akoby sa nevedela zmestiť do kože 😃 😃 😃 asi majú decká svoje dni 😃 😃 😃
anjelikbambulka
5. feb 2010
maji, už si dávala tobinkovi bravčové mäsko? v časopice dieťa som čítala, že sa môže od 8. mesiaca... 8-( 8-( 8-( ale sa mi to zdá nejak skoro, nie???? :-|
zabinka
5. feb 2010
imis, ale my chodime na Zaborskeho, to je tusim "dvojka". Ale rada by som sa stretavala na rodicku aj s Tebou. Ale zas treba deti respektovat, bude to urcite lepsie ako keby bol v nejakej skole nutene a nebude sa mu tam pacit. 😉
zabinka
5. feb 2010
a ako mama si urcite nezlyhala. Sice tiez nie som zastancom bitia, ale niekedy jedna vychovna ma vacsi ucinok ako cokolvek ostatne. Nas Radko mal jedno obdobie, ked hryzol vsetkych dokola a nic nepomahalo, ziadne vysvetlovanie, nic. Az nas to raz tak dozralo, ze sme uhryzli my jeho a odvtedy bol pokoj. 😃 😃 😃
zabinka
5. feb 2010
ahoj anjelik, tak aj Emmka ma svoj den? Som zvedava, aki budu nasi, ked sa vratia z detskych zariadeni 😃
anjelikbambulka
5. feb 2010
veru, veru, zabi... asi je niečo vo vzduchu 😃 😃 😃
zabinka
5. feb 2010
no tak ked je nieco taketo vo vzduchu, to nasi ani nahodou nemozu obist. A uz Ti mala spinka?
anjelikbambulka
5. feb 2010
áno, spinká od 11,30... dala som ju skôr, lebo o druhej nám majú prísť robiť magio, budú vŕtať, tak nech sa dovtedy vyspinká 🙂 😉
zabinka
5. feb 2010
a super, tak vecer magujete, co? 😃
anjelikbambulka
5. feb 2010
nooo, máme pred bytovkou strom, tak dúfam, že nám to pôjde... :-S :-S :-S
imis
5. feb 2010
Zabi,tak Zaborsky? =-) A ja co som furt v tom bola,ze na jednotku idete? Som sa nasmiala s tym uhryznutim,ale dobre ste spravili.
Zuzi,ja som veeeeeeeeeeelmi zly poradca co sa tyka stravy.Casopisy typu mama a ja ,maminka,dieta..................som prastila uz pri Aronovi.Strasne sa tam rozchadzali nazory,clovek mal plno informaciii o vsetkom a vlastne o nicom. Tobco uz jedol asi vsetko-bravcove,telacie,kralicie,kuracie,ryby,na vianoce kapustnicu,minule mexicke fazulky,lizatka chupa chups,fornetky............... No proste,vobec nepozeram na mesiace.Dam mu,ak mu chuti zje,ak nie je ziadna reakcia dalej neriesim. :-N 😎
imis
5. feb 2010
A bistu-ze magio.Tak zuzi ty uz budes len pred telkou Rosamundy kukat,co?
anjelikbambulka
5. feb 2010
maji, ja som na tom s malou podobne... minule jedla s ocinkom chlebík namočený v guláši 😉 😉 😉 a len tak sa oblizovala :-N :-N :-N
je to presne tak, ako píšeš, niekde píšu tak, niekde inak a človek je z toho magor 😃 😃 😃

no a telenovely? to ja nemusím... ja skôr prírodopisné, vraždy a taaaaak 😃 😃 😃
anjelikbambulka
5. feb 2010
teraz papám palacinky... 🙂 😉 🙂 😉 mňam, mňam... s čokoládkou a šľahačkou 😉 🙂 😉 🙂 😉 seriem ja na líniu 😃 😃 😃
anjelikbambulka
5. feb 2010
pardoooon za ten výraz, ale slušnejšie sa to jednoducho vyjadriť nedá 😃 😃 😃 😃
imis
5. feb 2010
zuzi,co sa ospravedlnujes? Ser na nu! 😃 😃 😃 😃 😃 😃
anjelikbambulka
5. feb 2010
😃 😃 😃 😃
svoradinka
5. feb 2010
Ahojte 🙂

My sme predchvilkou prisli od doktorky. Cesty sú naozaj otrasne do NR a ešte k tomu bola aj nehoda pred Lapašom. Už som rada,že sme doma. Tomasko to vsetko ma z tych soplikov, hrdielko zapalene,usko trosku podrazedne a tak zas mame antibiotika,ale aspon ze teplota uz nie je.

Imis......takze zajtra nejdete pozriet na tu cirkevnu skolu. Hadam bde Tomimu do zajtra lepsie,lebo inac budeme musiet ist inokedy.