• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
hlasim sa k vrrrrrrrrrrrciacim matkam: na novych oteplovackach zips kaputo po dvoch tyzdnoch :angry: :angry:

Anjelik, Emuska je sikovnica prevelika a mas doma osobnu trenerku a uz bude len rychlejsia a prespekulovanejsia :wink: :slight_smile:

Lietajuce utyrane deti som videla v nedelu na CT1 v reportazi, to bolo nieco hrozne, zalostne placuce deti a tie blbe (sorry za vyraz ) matky sa vytesovali ako svojim detickam pomahaju....no jedine na cintorin alebo traumatologicke oddelenie....brrrr, fuuuuj, zatvorit kurzy, instruktorov..
9. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu
že kde som sa objavila :grinning: šak ešte nebola noc :grinning: :grinning: čo som Ta vylakala?? bubububbbbbuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning:
anjelik
tesim sa s Tebou,že Emka už lezie:slight_smile: šíkovníček malý :wink:
9. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolitka
inak Paťa kaderníčka aj líči.....veľmi pekne....líčila ma na svadbu aj česala :wink:
9. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fion, pisala som vecer prispevok, nikde nikoho, dva krat ma to hodilo na prvu stranu a raz to chcelo odo mna heslo a kym som dopisala tie tri riadky, tak uz tam bol tvoj prispevok :grinning: :grinning: :grinning:

Idem zaliat kafendo, kto sa hlasi??
9. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm obvolam ich a uvidimm

bude to len malinka svadba,ale tak pekna musim byt,

len neviem este co z vlasmi,na skusky dufam enbduem musiet,pridem poviem neh mi nieco urobi s vlasmi a bude,xiix
9. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolit
cosi....objednaj sa........ak sa ti to nebude pacit....bude ti to potom luto.....
zuzu :grinning:
9. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu
ja už chlípem....akurat som si dobre hubu opálila.....a samozrejme,že mám k nej sladké....ach...tie kilá čo som schudla za tieto moje vracajúce a hnačkujúce dni ...budu spat :frowning2:
9. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co uz som to takto riskla asi 4x a vzdy som bola spokojnaa

skusim si nejaky vabrat a prinesiem jej obrazok a auvidim
9. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolitka aj ja sa pripajam k fionke...objednaj sa, vyskusas uces, a potom vyskusate s mm svadbu a svadobnu noc na necisto s dokonalym ucesom a make-upom :wink:
9. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm noo ved to ze ta svadobna nooc
ked ja vobec nemam chut na sex uz asi od 3 mesiaca,vobec nic ma nevzrusuje,moze byt vedla mna aj enviem kto a nicc

snad sa to po porode zmeni,chudacik moj drahyy
9. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolitka, sak nemusi byt sex o svadobnej noci, mne napriklad manzel pocas svadobnej noci vytahoval z nalakovanej hrivy asi 250 sponiek, to bola teprf rozkos :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky,

ako?vidim,ze tu debata o ucesoch a svadbe...hm...zopakovala by som si to hned este raz.... :slight_smile:

inak baby,plesandy,saty uz na ples uz kupene???
9. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu tak to bola teda urcite noc,xixi

hmm ani nebude musi,pockat az po porode

mali ste ja vy taku nechut k sexuu?
9. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik...tak emka uz lozi?No super,budes mat o zabavku postarane,co???

lolita....vitaj....aj ja som chodila na gympel,mozno sa aj pozname,ktory rocnik si boal,kedy si koncila?
9. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, klaudi, vcera som vas s maroskom videla ako niekam vykracujete s kocikom....sakra vam to sekne :wink: :slight_smile: A ty aka kocica po porode...waw
9. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolita...ja praveze chut.... :grinning: :grinning: :grinning: az ku koncu to bol uz strach a nechut bola po porode a akosi poamly odchadza..... :unamused:
9. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som koncila 2006

inak mas pekneho synceka
9. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu...no,to sme boli zhanat rifluse na mna,lebo mi je vsetko velke.... :grinning: takze dik za kompliment....ved mam o par kil menej ako pred otehotnenim...takze vrelo odporucam-rychlo otehotniet a prodit.... :wink: :grinning:

loli..dik...tak to si o dost mladsia,ja som koncila 2000 :wink:
9. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly spinkal a zobudil sa,napapal a zalomil zas..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To co je???Normalne ze mas cas s Vami popisat??? :confused:
9. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi :grinning: :grinning: :grinning: to je super, a ja furt chodim dokupovat vacsie rifle,lebo sa mi vsetko po prani akosi scvrkava :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm ked ja mam aj trosku strach ,aby sa malinkej nic nestalo

hmm no hej cil nedavno som mala 23 ibaa
9. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, a lolita, koho si berieš? neviem sa dočítať :sunglasses:
9. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu...to vies,moj ocino stale vravi,ze za to moze pracka,ze sa tie veci akosi vzdy zbehnu..... :wink: :grinning: A ja to mozno este dozeniem naspat,uz nekojim,tak neviem co to spravi.... :unamused: od marca by som chcela uz zacat cvicit...ala Karabinos.... :wink:
9. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm no neviem ci ho poznate

jan skovajsa,ma 24 ,byva na sidlisku luky,ma dve sestry veroniku a silviu,ale ta sa vydala minuly rok,a ma dcerku,je vydata sa vlada vargu
9. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, tak vidim, ze ocino ma pracku tej istej znacky ako ja :grinning: :grinning: :grinning:

Aj ja by som mala nabehnut na zdravy sposob zivota, ale neviem sa rozbehnut, tym spravnym smerom, furt bezim ku skrinke s cokoladkami, do pekarne na kolaciky :grinning: :grinning:

Lolitka ja nepoznam buduceho mm ale vlado je moj byvaly spoluziak :wink:
9. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podľa mena vôbec :unamused: , hm ešte je aj mladší :wink:

klaudus, to myslíš, vážne, že si tak schudla, že nie je na teba dostať nohavice :confused:
9. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo peknee,ale tak mozno ho niektora pozna :slight_smile:
9. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,to meno ani mne vela nehovori,ale tak z videnia ho urcite pozname,ved sme z Vrabel ci z Vrablov,nie???

daniel...az tak veelmi nie,ale mam cudny pomer pasu a zadku :angry:
9. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj zuzu...na Teba mam 2 veci....ze kedy Ti uz konecne odovzdam tu suknu.... :confused: a ze ci by si mi nepozicala cd s photoshopom.... :wink:
9. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breee ranko sa praje fesandy!!!

Tak ako,my sme uz hore a chystame sa do lekarne pre Nutrilon a trosku na prechadzku potom vybehneme....
Mala som ist dnes k dr.,ale taaak sa mi nechce...pojdem asi inokedy..... :unamused:
10. feb 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok