Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
9. feb 2010

hlasim sa k vrrrrrrrrrrrciacim matkam: na novych oteplovackach zips kaputo po dvoch tyzdnoch 😠 😠

Anjelik, Emuska je sikovnica prevelika a mas doma osobnu trenerku a uz bude len rychlejsia a prespekulovanejsia 😉 🙂

Lietajuce utyrane deti som videla v nedelu na CT1 v reportazi, to bolo nieco hrozne, zalostne placuce deti a tie blbe (sorry za vyraz ) matky sa vytesovali ako svojim detickam pomahaju....no jedine na cintorin alebo traumatologicke oddelenie....brrrr, fuuuuj, zatvorit kurzy, instruktorov..

fiona8
9. feb 2010

zuzu
že kde som sa objavila 😀 šak ešte nebola noc 😀 😀 čo som Ta vylakala?? bubububbbbbuuuuuuuuuuu 😀 😀
anjelik
tesim sa s Tebou,že Emka už lezie🙂 šíkovníček malý 😉

fiona8
9. feb 2010

lolitka
inak Paťa kaderníčka aj líči.....veľmi pekne....líčila ma na svadbu aj česala 😉

zuzu80
9. feb 2010

fion, pisala som vecer prispevok, nikde nikoho, dva krat ma to hodilo na prvu stranu a raz to chcelo odo mna heslo a kym som dopisala tie tri riadky, tak uz tam bol tvoj prispevok 😀 😀 😀

Idem zaliat kafendo, kto sa hlasi??

lolita.9991
9. feb 2010

hmm obvolam ich a uvidimm

bude to len malinka svadba,ale tak pekna musim byt,

len neviem este co z vlasmi,na skusky dufam enbduem musiet,pridem poviem neh mi nieco urobi s vlasmi a bude,xiix

fiona8
9. feb 2010

lolit
cosi....objednaj sa........ak sa ti to nebude pacit....bude ti to potom luto.....
zuzu 😀

fiona8
9. feb 2010

zuzu
ja už chlípem....akurat som si dobre hubu opálila.....a samozrejme,že mám k nej sladké....ach...tie kilá čo som schudla za tieto moje vracajúce a hnačkujúce dni ...budu spat ☹

lolita.9991
9. feb 2010

vies co uz som to takto riskla asi 4x a vzdy som bola spokojnaa

skusim si nejaky vabrat a prinesiem jej obrazok a auvidim

zuzu80
9. feb 2010

lolitka aj ja sa pripajam k fionke...objednaj sa, vyskusas uces, a potom vyskusate s mm svadbu a svadobnu noc na necisto s dokonalym ucesom a make-upom 😉

lolita.9991
9. feb 2010

hmm noo ved to ze ta svadobna nooc
ked ja vobec nemam chut na sex uz asi od 3 mesiaca,vobec nic ma nevzrusuje,moze byt vedla mna aj enviem kto a nicc

snad sa to po porode zmeni,chudacik moj drahyy

zuzu80
9. feb 2010

lolitka, sak nemusi byt sex o svadobnej noci, mne napriklad manzel pocas svadobnej noci vytahoval z nalakovanej hrivy asi 250 sponiek, to bola teprf rozkos 😀 😀 😀

klauduska
9. feb 2010

cafte kocky,

ako?vidim,ze tu debata o ucesoch a svadbe...hm...zopakovala by som si to hned este raz.... 🙂

inak baby,plesandy,saty uz na ples uz kupene???

lolita.9991
9. feb 2010

zuzu tak to bola teda urcite noc,xixi

hmm ani nebude musi,pockat az po porode

mali ste ja vy taku nechut k sexuu?

klauduska
9. feb 2010

anjelik...tak emka uz lozi?No super,budes mat o zabavku postarane,co???

lolita....vitaj....aj ja som chodila na gympel,mozno sa aj pozname,ktory rocnik si boal,kedy si koncila?

zuzu80
9. feb 2010

ahoj, klaudi, vcera som vas s maroskom videla ako niekam vykracujete s kocikom....sakra vam to sekne 😉 🙂 A ty aka kocica po porode...waw

klauduska
9. feb 2010

lolita...ja praveze chut.... 😀 😀 😀 az ku koncu to bol uz strach a nechut bola po porode a akosi poamly odchadza..... 😒

lolita.9991
9. feb 2010

no ja som koncila 2006

inak mas pekneho synceka

klauduska
9. feb 2010

zuzu...no,to sme boli zhanat rifluse na mna,lebo mi je vsetko velke.... 😀 takze dik za kompliment....ved mam o par kil menej ako pred otehotnenim...takze vrelo odporucam-rychlo otehotniet a prodit.... 😉 😀

loli..dik...tak to si o dost mladsia,ja som koncila 2000 😉

klauduska
9. feb 2010

maly spinkal a zobudil sa,napapal a zalomil zas..... 😅 😅 😅 To co je???Normalne ze mas cas s Vami popisat??? 😕

zuzu80
9. feb 2010

klaudi 😀 😀 😀 to je super, a ja furt chodim dokupovat vacsie rifle,lebo sa mi vsetko po prani akosi scvrkava 😀 😀 😀

lolita.9991
9. feb 2010

hmm ked ja mam aj trosku strach ,aby sa malinkej nic nestalo

hmm no hej cil nedavno som mala 23 ibaa

danielahamar
9. feb 2010

Ahojte, a lolita, koho si berieš? neviem sa dočítať 😎

klauduska
9. feb 2010

zuzu...to vies,moj ocino stale vravi,ze za to moze pracka,ze sa tie veci akosi vzdy zbehnu..... 😉 😀 A ja to mozno este dozeniem naspat,uz nekojim,tak neviem co to spravi.... 😒 od marca by som chcela uz zacat cvicit...ala Karabinos.... 😉

lolita.9991
9. feb 2010

hmm no neviem ci ho poznate

jan skovajsa,ma 24 ,byva na sidlisku luky,ma dve sestry veroniku a silviu,ale ta sa vydala minuly rok,a ma dcerku,je vydata sa vlada vargu

zuzu80
9. feb 2010

klaudi, tak vidim, ze ocino ma pracku tej istej znacky ako ja 😀 😀 😀

Aj ja by som mala nabehnut na zdravy sposob zivota, ale neviem sa rozbehnut, tym spravnym smerom, furt bezim ku skrinke s cokoladkami, do pekarne na kolaciky 😀 😀

Lolitka ja nepoznam buduceho mm ale vlado je moj byvaly spoluziak 😉

danielahamar
9. feb 2010

no podľa mena vôbec 😒 , hm ešte je aj mladší 😉

klaudus, to myslíš, vážne, že si tak schudla, že nie je na teba dostať nohavice 😕

lolita.9991
9. feb 2010

noo peknee,ale tak mozno ho niektora pozna 🙂

klauduska
9. feb 2010

hm,to meno ani mne vela nehovori,ale tak z videnia ho urcite pozname,ved sme z Vrabel ci z Vrablov,nie???

daniel...az tak veelmi nie,ale mam cudny pomer pasu a zadku 😠

klauduska
9. feb 2010

ozaj zuzu...na Teba mam 2 veci....ze kedy Ti uz konecne odovzdam tu suknu.... 😕 a ze ci by si mi nepozicala cd s photoshopom.... 😉

klauduska
10. feb 2010

Breee ranko sa praje fesandy!!!

Tak ako,my sme uz hore a chystame sa do lekarne pre Nutrilon a trosku na prechadzku potom vybehneme....
Mala som ist dnes k dr.,ale taaak sa mi nechce...pojdem asi inokedy..... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre