• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
no, aj teraz tlačím linu, ale keď je takááááááááááááááááááááááááááááááááto dobrá :dizzy_face:
9. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, tak ste toho vcera riadne postihali. Sladky koktejlik na rano :unamused: aj 3D kino s hlavnym hrdinom vasim miminom :wink: . Tesim sa na fotecky. To je take milucke vsetko co tu pisete, este raz si to precitam a vybavim objednavku uz v priletovej hale v Rime :grinning: :grinning: :grinning:

a mena ste vybrali fakt krasne :wink: :slight_smile:
9. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu správna reč :slight_smile: o chvíľu s luckou porodíme a nebude nás mať kto vystriedať :slight_smile: :wink: načo čakať???
9. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadu: ďakujeme. Ja chodím tiež do MC aj na normálne sono, lebo ja tam mám aj doktora.
Len aby sme potom tie bacuľaté bábätká aj vytlačili. :sweat_smile: Ja tlačím lentilky. :grinning:
9. feb 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K tým menám: chlapčenské muselo byť také a dievčenské - klasika sme sa nevedeli dohodnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Zuzu: len aby vás tam na letisku potom nezabásli za pohoršovanie verejnosti :grinning:
9. feb 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A včera sme ešte stihli aj kočík objednať. Nejako sa mi zdá, že sa bude mooooc podobať na ten, ktorý mala Lucka :sweat_smile:

MM chce, aby dievčatko bolo Miška :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Vraj, keď môže byť jedno dieťa po mne, aby aj po ňom bolo. Ale mne sa to meno táááááák nepáči :cry:
9. feb 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte zienky,

ja len na rychlo,ze sme nakoniec neockovali,lebo dr. sa nezda,ze Filipko tolko kaka,tak dnes ideme na vyter a radsej ho neockovala,aby zasa nedostal dodneska teplotu...takze tak....tak neviem kedy nas budu ockovat.....

ja sa chystam si vybrat nejake rifle,ale ved tu vo vrabloch nic poriadne nemaju...... :angry: lebo vsetko na mne lieta.....to je asi ten lepsi pripad,nie??? :slight_smile:

anjelik....tak strom tam mate?Keby bolo nieco,daj vediet,strom potajomky opilime.... :wink: :grinning:
9. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi: aspoň je to tak lepšie. Zistíte, čo je Filipkovi :wink: Očkovanie ho počká.
9. feb 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci no u nás hneď viedli mená Matúš a Ema...ešte pred malým... :slight_smile:
ja som mala v triede Emu a všetci len Emka, Emuška... a vtedy sa mi zaľúbilo :dizzy_face:
a Miška je tiež pekné meno, prečo sa ti nemľúbi?
mne minule mužík zapotil, že dajme Carmen :astonished: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiona diki za tie cisla :slight_smile:
9. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi držíme Filipkovi palčeky, nech to všetko chlapsky zvládne :wink:
a oblečko asi len V NR, tu ninčen... :unamused:
9. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lolita vitaj :wink: ďalšia tehuľka :slight_smile:
9. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadu: ja neviem vysvetliť, prečo sa mi nepáči to meno, ale nemám z neho dobrý pocit. :sweat_smile: Sama neviem prečo.

Ideme sa s Luckou obliecť a ideme trochu von.
9. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj, veď sa ešte dohodnete a vôbec, kto má na sále posledné slovo? :grinning: :grinning: :wink: :wink:

aj ja by som mala zbehnúť do mesta, dúfam, že nie je veľká kosa...
9. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadadulka dakujem za privitanie,ako pozeram aj ty budes mat dievcatko,xixi

vsetko nakupene nachystane?
9. feb 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lolita tak z polovice :sweat_smile: mám veľa vecičiek po malom, ale nejaké ružové, cukríkové určo dokúpim ešte :slight_smile:
9. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy mas termin?rodit budes v nr?

ja som chodila do vrabel na gympel a nikdy by ma nenapadlo ze si budem brat vrabelcana o 4 roky nato,xixi
9. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko zienky.Teeeeeeeeeda,ze tehu,sono,vybavicka.Nedrazdite! :grinning: Zuzi,ty si objednavku len pekne vybav uz teraz v Rime.Co to budes odkladat? Roky plynu................... :pensive: :sweat_smile: :grinning:
Tobko este horuckuje a uz sa aj vyhadzal.Prekonzultovane-6 choroba,tak zrazame horucku a cakame na stastny koniec. Maci robi teraz nocne po 100 rokoch,tak cez den sa mu budem venovat. Ale nakuknem aj sem obcas. :wink:
Lolita vitaj.A ty budes vrabelcancanka,ked sa vydas? Kadernika aj ja odporucam Janika Janka.
9. feb 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo svadbu mame vo vrabloch an urade,a vo vrabloch budem byvat,ale na zaciatku budem byvat este domka v nr apotom neskor sa prestahujeme k svokrovcom
9. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
predsa som šla do toho mesta, zima je, ale dá sa to vydržať, prišli sme s rumencom na líčkach :slight_smile:

lolita termín mám v apríli, ale brala by som aj koniec marca :sweat_smile: mala by som krásny darček k narodkám :dizzy_face:
a rodiť by som chcela v LV, tam som bola aj prvýkrát a spokojnosť :wink:

majul my nemdráždime :slight_smile: len si tehu-sono zážitky vymieňame :grinning: Tobinko, držkaj sa!!! :wink:

a stretli sme aj klauduškovcov, Filipko ukážkovo spinkal, zlatý :slight_smile: klaudi má super figúru, vyzerá ako dievčatko :slight_smile:
9. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vrrr... ide ma poraziť, malému sa teraz pokazila bunda :angry: resp. zips :frowning2: no nemohla už vydržať?????
9. feb 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vrrrrrrrrr :angry: Mňa ide poraziť viac. Moje decko sa rozhodlo dnes absolútne ma neposlúchať a robiť mi totálne natruc, takže sme nakoniec ani nikde neboli. Taká som vytočená, že až!!!!!!!!!
9. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A toto ste videli? :astonished: :astonished: :astonished: Čo sa už v dnešnom svete robí :zipper_mouth:
http://www.ct24.cz/domaci/80294-miminka-se-uci-letat-lekari-jsou-zdeseni
9. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu aj mne sa pokazil zips... :angry: a to ju mám druhý mesiac,............vrrrrrrrrr
lolitka...nemáš začo :wink:
my sme tiež boli vonku, je príjemne zima :slight_smile: a potom sme si mixovali mrkvičku a krumpličku :slight_smile:
9. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočandy,

tak som vás dočítala... emmka buvká, tak vás idem trošku kuknúť... dúfam, že ste sa všetky nestratili...

takže pekne po poriadku:

imis, tak našťastie to nie je nič vážne :wink: :wink: :wink: už len rýchlo preč s horúčkou a tobino bude zdravučký :wink: :wink: :wink:

luci, super, že všetko je ok a bábätko rastie... aj mená máte krásne :wink: :wink: :wink: mne sa miško veeeeeľmi páči, ale mm o ňom nechce ani počuť... ale keby sme mali druhého chlapca, nepopustím a bude miško :slight_smile:
inak, v pondelok mi lucka v chrobáčiku rozprávala, že bude mať bračeka, tak neviem, neviem, asi má aj ona nejakého ciťáka :grinning: :grinning: :grinning:

klaudi, s tým stromom sme už nad tým uvažovali :grinning: :grinning: :grinning: ale bolo by asi veľa hluku pri pílení :grinning: :grinning: :grinning:

a ešte sa vám idem pochváliť, že od nedele už bežkáme po štyroch... predtým sme sa len plazili, ale už je z nás lezúnik :slight_smile:
9. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci to chce kľud :wink: ja viem, že sa mi to ľahko hovorí, mňa tiež už vie drobec tak vytočiť, že
nespoznávam samú seba :astonished: :pensive: a teraz detto, keď pripočítam hormóny, únavu...

zuzi blahoželáme malej štvorbežke :grinning: :wink: šikuláčka malá...
9. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:astonished: ty brďo... letí, letí, všetko etí...??? :astonished: :confused: :fearful:
9. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj, táto klávesnica je už na prd, malý mi ju pomaly, ale isto demontuje :angry:
9. feb 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo je s tým koňom???? :angry: :angry: :angry: stále ma hádže na prvú stanu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už leží v posteli. Snáď čoskoro zaspí. Ja viem, že to chce kľud, ale niekedy sa fakt nedá :confounded:

Anjelik: gratulujem k štvornožkovaniu :wink:
9. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok