Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
16. feb 2010

dadi,na facebooku je taka skupina.Som v nej od prvej navstevy FB 😀 😀 😀

dadadulka
autor
16. feb 2010

majiii 😲 ja som už od narodenia závisláčka, ale toto je už pomaly na liečbu 😠 ☹ 😖

klauduska
16. feb 2010

imis....dik,mas v podstate pravdu,ale uz mi to lezie na nervy,odkedy je maly na svete,stale sa nieco poser..... 😠
a ano,DK v septembri a ti druhi-salon MaryEl poznas?Tak ti maju teraz 20.marca a bude baby.... 🙂

ozaj,este som chcela upozornit na super akciu na plienky v Tevose-pampers, 2 baliky za 13,9!!!! 😉

imis
16. feb 2010

dadi,ved aj ja od narodenia.Moj ocik robil za komancov v zapadnom nemecku 😀 ,tak si vies predstavit,v akych mnozstvach som ja vyrastala na milke,snickersoch,marsoch,smarties,merci.................Proste zavisla od nepamäti.Ale liecit sa to neda,spytaj sa koho chces 😀 😀 😀
Vies si predstavit na psychiatrii skupinu cokoholikov,ako si rozprava zazitky? Ved by som mreze vytrhla,aby som s a dostala do bufetu.

dadadulka
autor
16. feb 2010

maji 😀 😀 😀 a máš pravdu... 😉 😉 😉
musím končiť, drobec mi tu ťuká do kláves a ťahá ma od compu 😠 🙄
nenechá svoju mať ani trochen si pokecať... chlap...

imis
16. feb 2010

salon Maryel? ee,nepoznam,ale nieco mi to hovori,Asi som niekde videla tabulku,ze salon MaryEl. Tak nech su stastni,prestastni.A aj sefka moja velika.Nech jej to teraz vyjde rozpravkovo do konca zivota.Len kto bude u nich pod papucou? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Radsej nikto 😉
Tak vy sa budete takto hostit? Pekne.V nasej rodine sme mali posledni svadbu my s Macim.Odvtedy sa vsetko len na divoko vlaci,schadza,rozchadza,ak sa sobasi,tak tajne......... 😠 Este aj moja sestra vymysla,ze oni pojdu na Maledivy a tam sa tajne zoberu.No nech ma nes....,sak zavolam Bedusovcov na svadbu,nech su divy velke,nie? 🙂

klauduska
16. feb 2010

imis...fiha,tak tvoja segra takto,ze Maledivy???? 😕

podla mna urcite poznas,je to salon,vedla kadernictva PAti.... 😉

imis
16. feb 2010

A kde je kadernictvo Pata? 😔 😅 JA viem,kto je Pata.Nosi Oliho do "nasej" skolky,ale neviem,kde ma kadernictvo.NAs rodinny kadernik je Janko 🙂
No,segre trosku rapka.Uz je z nej velka germanka,ale uplne typicka. Ale nechaj tak.Ja jej svadbu vystrojim na mani v kulturaku a po polnoci ju navleciem do kroja 😀
Inak,videli ste vyzdobu na vrabelskom plese? Krasna!

klauduska
16. feb 2010

imis...tak segra by sa urcite tej svadbe v kulturaku potesila...!!! 😉 😀
Hej,vyzdoba ako vzdy krasna a Domi na fotkach kocica velka!!! 😉

Pata ma kadernictvo vo dvore pizza pubu.... 😉

imis
16. feb 2010

Aha,tak vo dvore.Kde ma(la) KAcena? Ja som z toho jelen.Asi sa musim dat na zenske veci-kadernictva,kozmeticky,manikuty,pedikury,lebo som v lese..............

imis
16. feb 2010

Dievky,idem kupit ingrediencie na sisky.Budu dnes na karnevale. A nech vas Panbozko chrani,ked ich nebudete jest!!!!! 😀 😀 😀

imis
16. feb 2010

Sisky hotovie 😉

anjelikbambulka
16. feb 2010

ahojte,

maji, tak napečené????? my dnes asi nedôjdeme, bude tam veľa ľudí a emmka z toho aj tak nebude nič mať... neviem, stále sa rozhodujem, či ísť abo nie...

imis
16. feb 2010

zuzi,ak ta to presvedci,tie sisky su ozaj dobre 😀

Dada,ak nespis,pod k dveram.Nastal cas odplaty 😉

anjelikbambulka
16. feb 2010

maji, o tvojom kuchárskom umení nepochybujem 🙂

imis
16. feb 2010

No,vidno,ze sa malo pozname zuzi.Sisky som dnes robila prvy krat 😔 😀 😀

zuzu80
16. feb 2010

Marianka ty si jednoducho fantastickaaaaaaa 🙂

imis
16. feb 2010

zuzi,nikomu to nepovedz,ale to su sisky bez kysnutia.Dava sa do nich tvaroh a soda bikarbona. ale keby nieco-trapila som sa cely den,jasne? 😉 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
16. feb 2010

zuzi ani nerozmýšľaj a hybaaaaaaj 😀 oplatí sa 😀 😉

majulkaaaa... mňaaaaaaaaaaaaaammm 🙂 už dve padli za obeť 😀 sú TUTOVÉÉÉ... 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉
aha ju, aká kucháročka 🙂 🙂 ďakujemeeeeeeeeee... 🙂

zuzu80
16. feb 2010

mnaaaam, uz sa tesim na karneval 😉 🙂

anjelikbambulka
16. feb 2010

dadi, a ty ideš?

zuzu80
16. feb 2010

zuzi si mi vytrhla otazku z klvesnice 😀

imis
16. feb 2010

Dada,daj si.Dietne-only for you 🙂 Ale syte su riadne,co? Ci to som ich uz tolko schniapala? 😀
No esteze zajtra je prisny pôst.

imis
16. feb 2010

dada nasa podla vyrazu na podobnu otazku v lidli,asi nempride,ze?

imis
16. feb 2010

No,to som genialne napisala. Na moju obhajobu-takto sme pisali vo firme,ked sme chceli nieco rychle vybavit.Tak sme to takto zhrnuli.My Kongsbergaci si rozumieme,ale teraz ked som doma,tak vidim,aka hatlanina to je 😎

dadadulka
autor
16. feb 2010

babulky rada by som, ale ako píše aj zuzka, bude tam asi veeeľa detí aj mamičiek a teraz tá vlna
chrípková, drobec bol pred týždňom zahlienený, nechcem zbytočne riskovať...

ale budeme na vás myslieť, dobre sa zabavte a napapajte šišuliek 🙂 😉

imis
16. feb 2010

No pekne.

Inak,aj ja som sa nejako rozkychala,ale to bude asi len tym,ze ked som smazila,otvorila som okno a bola som len v cukotach a tricku.No proste behala som tu ako holy trtko(ze luci? 😉 )

svoradinka
16. feb 2010

ahojte zienky 🙂 🙂 🙂

imis
16. feb 2010

cau svori! Zijes?

imis
16. feb 2010

A kde je dominika? Domus,myslis,ze ked plesas so smotankou,uz sem nemusis chodit? 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre