• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
MM mi nechcel veriť, že Marcel je tvoj muž a že už má 3 deti :grinning: Stále mi opakoval, že aký mladučký :grinning:
17. feb 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. feb 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis Luci a to ho este nevidel,ked sme sa brali.To by ma rovno udal,ze som pedofilka. To nahodou teraz je uz z neho chlapisko :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi,fotky z karnevalu su super.Paradne momentky,len ja som vsade pekne nastavena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tobco tu pri mne papa tvarohovy kolac a ja suchy chlieb. No,zgrindicky mi tecu az po päty :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: aspoň bude dlho, dlho dobre vyzerať s takým mladíckym výzorom :wink:
A ešteže ťa máme, lebo ja by som sa dnes veru zabudla postiť - už som spráskala 2 malé čokoládky - to akože raňajky. :pensive:

Veru, fotky sú super. Až na niektoré :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už aj ja som pridala pár.
17. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ja už het. Poobede možno ešte nakuknem. Majte sa.
17. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Luci
17. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Umyt,obliect,pobalit a smer Horny Ohaj. Caute!!! :wink:
17. feb 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!!

Tak ako bolo na karnevale? Ja som sa vcera vratila okolo 18:00, takze som karneval nestihla :frowning2:

My sme sa pre chvilou vratili od zubara, Martinko zabsolvoval prvu prehliadku a teraz je tu so mnou v robote a smiruje, co pisem :grinning: :grinning: :grinning: Naobed nas caka este povinna prehliadka u pediatra a potom musim stihnut este navstevu p. riaditela, ktory sa unuva az z BA nas prist pozriet. No skratka perny den.
17. feb 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
umyť, obliecť, spláchnuť a smer Vráble city :wink:
17. feb 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievky moje,

idem si uz konecne zaliat rannu kavu, ranajky som vynechala, teraz som chcela dat obed, ale taaaaakto sa kucharkam nepodaril. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze dnes to vidim na totalny post :wink:
Karneval dobry, sisky vynikajuce, deturence zlatucke, unava obrovska
17. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,

my sme pred chvíľou došli z MC, emmka sa napapala a spinušká... :wink: :wink: :wink:

maji, šišky boli supeeeeeeeer :wink: :wink: :wink: síce sme na karnevale neboli, ale ešte ostali, tak sme si dali ku rannej kávičke :wink: :wink: :wink:
17. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte maminy!

Tak pocula som,ze karneval bol super,stretla som Lucky vonku....ale Vas bolo,aj fotky som na FB kuken a ze aka cicusa v sukni to tam sedi...a to nasa Maja-futbalistka.... :grinning: :wink:

Tak teplotka vecer uz nebola,opuchy tiez nie a nas drobcek zalomil o 19,15 a tahal do 2,30,aj papanie vynechal... :sweat_smile: a to jedol naposledy o 16,30.No fajn,nie?Inak doma mi vobec poriadne nevie spat,ja neviem co s nim,aj zaspinka krasne a po 30 minutach je hore ako keby spal 3 hodky a ma dobite baterky.... :unamused:

Dnes som isla na super akciu plienok do Tevosu este raz a super predavacka mi potvrdila,ze mi to vcera zle naratala...a ja poctivka som sa vcera vratila naspat,ci mi to zle nenaratala,vravela,ze nie a dnes....hm,tak som doplatila,co uz s nimi.... :angry:
17. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik...ty mas take zlate dietatko,tebe furt len spinka,poslusne na nocnik chodi...aj ja chceeem....!!!!! :rolling_eyes:
17. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, neboj sa, aj filipko sa naučí na nejaký režim... :wink: :wink: :wink: mne emmka tiež spinkávala hocijako, ale potom si zvykla na pravidelný režim a teraz je to už fajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to cikanie by som ešte nenazvala chodením na nočník :wink: :wink: :wink: chcem len, aby pochopila, že čo sa na nočníčku robí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,sme doma.Tobi sa najedol a teraz ma dozvuky z karnevalu.Trsa na Podhradskeho a Canakyovu :grinning:
17. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik....uz teraz vidim,ze Filipko ma ako-taky rezim,oproti tomu co to bolo na zaciatku,je to u nas pokrok!Hlavne,ze uz v noci spinka,lebo to bolo sialene....
A Emmka je bystra,urcite to pochopila velmi rychlo,ked jej to tak ide.... :wink:

My sme prave dopapali.....
17. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Aj my sme už doma. Stretli sme Klaudi s Filipkom v meste.
17. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, budeš mať z neho tanečníka????? :wink: :wink: :wink:
17. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak rad trsam,trsam..... :wink: :grinning: Tobinko je zlaty na fotkach.... :wink:
17. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Aj my uz spinkame.
foto z karnevalu fantasticke.Bohuzial my sme sa nezucastnili,mala spala do pol piatej takze uz potom sa nam nechcelo.
IMIS: Velka prosba na teba, daj prosim ta recept na tie sisky.Vopred dakuuuujem.
17. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa nechce spat.
17. feb 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme na jeden??? :grinning:
17. feb 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,asi nie.tak idem spat. :frowning2:
17. feb 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj ajojte, ja som tiež z vrábel....
17. feb 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, zienky :slight_smile:

Kde ste vsetky? Pozerate hockey? Vyhravame?

Ahoj lenka3007 :wink:

Fiha, vecer tu jake pozvania lietali, ze na jeden :grinning:, tusim sem zacnem chodit aj na nocnu smenu :grinning: :grinning: :grinning:

Ale aby som nezahovarala, zalievam kafeeeee
18. feb 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko!

No ja som cisty deb. Do polnoci hore a od 2:00 Tobino rev na cely barak bez prestavky do 4:00 a s prestavkami do 5:00.O 6:30 budicek a chystacka do skolky. Na to,ako furt nadavam na telerano, im dnes neskutocne dakujem.Ja som uplne zabudla,ze moj syn ma meniny.KEby to tam nemali vycapene na obrazovke,bola by som v pideli(ako Aron hovori). Tak este letiet na cukriky,aby bolo co rozdavat.Teraz zalievam liter kavy a ide sa na pekny den! :wink:
lenka ahoj,vitaj,zarad sa! :slight_smile:
18. feb 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok