• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
halo, Vrable, kde ste? :sweat_smile:
23. feb 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojme Vrable :wink:

Ja doma na OCR-ke, Eliska je chora. Vcera sme boli u MUDr.
Na svoju obhajobu chcem uviest, ze vcera nas normalne T-Com odpojil od sveta, internet, telefon, nic nefungovalo :angry: . Ale dnes uz frcime :wink:

Idem zaliat kafendo
23. feb 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte!

No konecne nam ide net aj telka,uz som sa bala,ze telka nepojde ani dnes a ja zmeskam Ordinaciu... :unamused: Ale uz je vsicko OK...Vraj cele okolie Nitry bolo v prd....lebo chlapi presekli kabel pri vystavbe obchvatu pri NR... :wink:

A inak ako?Filipko uz 3 dni nejako zle zaspava.neviem co ma.....a vobec nam doma nechce spavat,som z toho na nervy,vzdy max. 40 minut a je hore...hruza.... :angry:
23. feb 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,

no konečne aj nám ide net... to čo včera stvárali :angry: :angry: :angry: jeden deň bez koňa, to bola hrôza... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

my sme mali fajnový víkend, aj keď som bola stále v kruhu varenia, pečenia a podobným vecičiek :wink: :wink: :wink: v sobotu sme mali návštevu, v nedeľu dorazili svokrovcia a ostali až do pondelka... ale dalo sa to zvládnuť :wink: :wink: :wink:

maji, som rada, že si ma na tom prechode nezrazila :grinning: :grinning: :grinning: vieš, brzda, plyn nie sú až tak ďaleko od seba :grinning: :grinning: :grinning: a že ja a vyfintená????? si sa zbláznila???? išla som kuknúť uja čiffáriho :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
23. feb 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
My sme zase včera od rána do poobedia nemali elektrinu, takže by som tu aj tak nebola, ale ja som bola aj tak v NR v poradni. Všetko OK. :slight_smile:
A našim tuším tiež včera nešla pevná linka :grinning:
23. feb 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anjelik...tak ste mali nabity vikendos???Hlavne,ze si to zvladla... :wink: A co Emmuska?

uja Cifaryho?Aj ja sa k nemu chystam,ale po poslednej skusenosti veru rozmyslam o vymene...do kelu,preco tu nie je nejaky normalny gynekolog?To chcem tak vela?
23. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidim, ze sme boli viaceri uspesne odpojeni :angry:

Klaudi, no veru a este by to chcelo aj dobreho zubara :wink:
23. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tomu zubarovi sa pripajam aj ja. Ja som bola minuly tyzden s Martinkom prvykrat, ale az v NR.
23. feb 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja našťastie k zubárovi aj k gyndošovi do NR. :slight_smile:
zuzu...zubar este ako-tak ujde...no aj toho budem musiet navstivit,lebo ma zacina ominat moj "mliecny" zubok... :unamused:
caute,uz som tu aj ja. tak vitajte online babule.Boli sme tu len my dve s domus.chybali ste nam.Taky neuplny den to bol :grinning:
23. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubara mam v Suranoch :grinning:
23. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme von,ked sa nebavite :frowning2: :grinning:
23. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju keby si nevedela co si v sobotu obliect
http://www.zumbafit.sk/obchod/zumba-oblecenie/
23. feb 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,uz som okukavala,neboj nic. :grinning: Marcelkovi som ukazala ako inspiracio na narodeniny,meniny,vianoce,vyrocie,valentina,den zien,den matiek.............................
23. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby,uz ma stvete.Dala som vam cas,dve hodiny som sa vonku motala,pridem sem a tu zas nikto? Dnes zase pretali kabel?
23. feb 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maji, ja som tu... kábel opravený, malo by to byť už OK :wink: :wink: :wink:
23. feb 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz sme došli z mc... emmka spinká, zaspala mi v kočíku, tak idem do seba hodiť obed :wink: :wink: :wink:
23. feb 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau anjelik. No daj! Co si varila? Urcite nejaka mega turbo dobrotka,ze?
23. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, zostalo nám od včera... kuracia polievočka s pečienkovými haluškami a kuracinka v zemiakovom cestíčku :slight_smile:

a za tým ma čaká metrový koláč... ku kávičke :wink: :wink: :wink: :wink:
23. feb 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som tu zas :wink:

obed uvareny, uz len kolacik sa dopecie, uspim chorusika-teroristu a som vasa :slight_smile:

Maji, ja by som uz objednavala, som sa zamilovala do jednych nohavic.....laska na prvy pohlad :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočky :slight_smile:

idem si pri vás vypiť kávičku :wink: vidím, že sa tu vyvára, aj mne sa varí kapustová polievka :slight_smile:
23. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, tú mám v pláne vo štrvtok :slight_smile:
23. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidite,ako nam to ide! zuzi,ktore?Cierno ruzove? Ja som do nich,ale uplne.V nedelu ich mala cvicitelka na sebe a tie spagatiky sa tak krasne vlnili s nou.Aj ja chceeeeeeeeeeeeeeem.
23. feb 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada a ty kde si cely den? Ozaj,ja som dnes ani kavu nemala. Ti t-comaci to nejako rozhadzali.Este sa mi poprehadzuje biorytmus :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, svokra tiež mala rezne v cestíčku, v takom zemiakovo-plackovom, dobré to bolo...
23. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila tie nugetky, čo si ty dávala recept :wink: :wink: :wink:
23. feb 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, tento môj drobec mi nedovolil klábosiť :angry: ťahal ma od compu, tak som to vzdala :rolling_eyes:
potom došla na chvílen mamina a šli sme do mesta...
23. feb 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, mne sa straaasne pacia take cervene ale aj tie zo snurkami sa mi pacia, ale sa bojim, ze by ma neprajnicky za ne tahali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bez kavy? To by som uz bola mrtva :pensive:
23. feb 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, brácho je od včera konečne voľnýýý :slight_smile:
23. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok