• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Maminu som pocula u teba,ked som odchadzala von.Musela som ist predychavat.Pokazila sa nam skrapina felicia a za opravu vypytali 250!!!!! juraskov. :angry:
23. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji v nedelu bola ina cvitelka?
23. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, no niečo podobné ako tie nugetky :wink: inak mňa teraz straaašne baví variť nové jedlá, chute :grinning:
som zvedavá, či mi to ostane aj po pôrode :grinning:
23. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada,uz oficialne? tak mu dufam padol balvan zo srdca.Mal stastie chalanisko!!!!
zuzi,ano bola ina.Taka siiiiiiiiiiiiiiiilno ukecana optimistka :grinning:
23. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze mna teraz bavi varit. ty kokso,tento pocit raz chcem zazit :grinning:
23. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vy zumbajdíčky :grinning: aj ja chceeem takééé gaťuše... aj tričenko...
23. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada,pekne postupne
1,porodit
2,vyckat 600 nediel
3,kupit gate + tricko
4,zapojit sa :wink:
23. feb 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja rada varím nové veci, hlavne, keď ich najskôr niekto odskúša :grinning:
autor
a nemali by také, že XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXLLLLLLLLLLL...??? :grinning: :grinning:
autor
uf, pokým sa ja dostanem k štvrtému bodu :rolling_eyes: :fearful:
23. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pozerali ste vcera bez servitky? Vysokoskolak ako varil na intraku.Ty kokso,ten ma prestal. Ze svieckova a knedliky a ta polievka v chlebe. Ja by som ani ten chleba nevykrojila :grinning: Na intraku som bola rada,ze mam tolko frajerov,ze furt mi dal niekto nieco jest uz hotove a nie ze svieckovu varit :astonished:
23. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preboha dadi, to jakej zenskej sa vymanil z pazurov, ze sa tak tesite??? :confused:

Maji a ktora bola lepsia, silna ukecana optimistka alebo sobotnajsia predtancovavacka?
autor
zuzi :grinning: :grinning: ty figliarka :wink: inak aj ja tak :grinning: :grinning:
zuzi sobota. No a dadin brat sa vymanil spod ruk nasej najoblubenejsej "susedy".Tu lubime ste viac,ako drevakovu :grinning:
23. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu, to sa ani vypovedať nedá, keby nespoznám, neuverím :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
23. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, ja a figliarka???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: môžem ja za to, že všetko uvaríš skôr ako ja????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som nekukala, včera som bola jak mrcina :pensive: strašne ma boleli kríže a cítila som taký tlak nad zadkom :frowning2:
23. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada,co si mala emus vylozila nozky na tvoje krize?
23. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, ja ti neviem, ale niekedy mám pocit, akoby tam aj ona zumbovala :grinning: :grinning: :sweat_smile:
23. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Emuka,vitaj v klube.Tak zumba gate potom kup x2 aj tricka :grinning:
23. feb 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby taaak sa teškám, vonku je to počko už také predjarné, super :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: zima heš, heš...
23. feb 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi :grinning: :grinning: :grinning: to bude partacka :grinning: :grinning: kup je zumba dupacky a berieme ju :wink:

co je bez servitky, som uplne tv negramotna :grinning: :grinning: ja kym sa dostanem k telke tam tam len take vysielaju, ze si bud oci od strachu zakryvam alebo sa cervenam :grinning: :grinning:
mh,predjarne.Len mi na cintorinskej skoro hlavu odfuklo :frowning2: To zas bude vietor do maja.
autor
no fasa, v telke sa práve pretŕča´ miska´ č. 5 :unamused: v bikinách :angry: hmmm... dík...
23. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzzzzzzziiiiiiiiiii,co to na nas hras? Ake cervenanie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bez servitky-je skupina 5 obycajnych smrtelnikov a kazdy den vari jeden z nich atych druhych pozve na veceru.Ti ho boduju a v piatok sa urci vitaz.
23. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada miska cislo 5 je na ovocie,alebo na orechy? :confused:
23. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a fčul vravia o priberaní v tehu :astonished: že nad 15 kg je to už nežiadúce :astonished: :astonished: som v prdeli :rolling_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
23. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, ale okamžite ten televízor vypni!!!!
23. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to ja som bola neziaduca 3 krat :sunglasses: Nie si v ziadnej prdeli.Uz aj vypni tu telku!
23. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik :grinning:
23. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok