• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
maji, ty koťuha :grinning: nerehlila by si sa, keby ti prešli ihlou po piš...ke :grinning: :grinning:
to som len na krajíčku stoličky mohla sedieť, bo inak sa nedalo, aj v jedálni som hneď vedela
komu trendy strih robili :grinning: podľa násedu :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dada,nahodou,ja som spolusucitila s tymi zienkami. Ved to ani sedenie nebolo. A ocickami gulali nonstop.Mna volali v porodnici elastína :grinning: a jedna taka starsia panula,co mala stvrte babo chcela,zby som jej v sprche ukazala,aku mam,ze to este nepocula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majiii, ja sa počúram :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ukázala si jej ju? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si? to uz ozaj sme v odsudenych boli,ci co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No toto ako sa to tu zvrhlo :zipper_mouth:
autor
jaj, šelmička sa budí, budem sa musieť offnúť... akurát v najlepšom... :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis zuzu.Zmenme temu,lebo donasaci,co to tu tajne citaju maju teraz na mna tromfy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
zuzu ešte len vrhneme :grinning: :grinning: :grinning:
zienky ani vas nestiham,vy ste teda rychle ....ja si tu cakam a cakam,reku nik nepise a vy ste uz na dalsej strane :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada,ty si ciselko.Dobre,chod za matuskom.Moj kreativny syn prave trha toaletak na uuuuplne drobunke kusky a strka ho do tej dierky na kotuci.Mam fajront este minimalne pol hodky. :grinning:
23. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No fotky popozerané.

A to normálne takto na teba tá pani zhurta? :grinning: Teeeeda, aké prosby. A ty neukážeš a neukážeš. :grinning:
autor
papa :sunglasses:
Imis: aké tromfy? Veď si neukázala :grinning: A to aj Lucka rada trhala, ale nie toaleťák, ale papierové vreckovky :grinning:
23. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,zhurta rano v sprche.Som nevdela,ci to jej,alebo mne mlieko do hlavy udrelo :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaaaaaale donasaci si ktomu este domyslia..............
23. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pá, Dadu.

Imis: :grinning:
23. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,uz som sa dosmiala,co poriesime dalej?
23. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tobco sa doplazil.Asi sa oblecieme a ideme pozhanat nejake dekoration na party :wink:
Ahojte dievcence!
23. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem. Ja by som mala ísť variť, ale tak sa mi nechce od vás odísť, že dnes večer asi budeme hladní. A som zvedavá, ktorá z vás ma potom pozve na večeru. :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ste všetky zmizli, tak ma to varenie asi neminie.

Tak ahojte!
23. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik,ze ma nebonznes? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko žienky :slight_smile:

my už hore... po raňajkách... pôjdem spratať a zaliať kafíííčko :slight_smile:

zuzi bonzni!!! :slight_smile:

ozaj, hráme hockey, zatiaľ vedieme... a serká ma nemocnica v LV, to čo tam stvárajú??? :confused: :confused: :fearful:
24. feb 2010 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, takže som prehodila poradie :sweat_smile: káva zaliata, čokoládka načatá... prácičky počkajú :sweat_smile: :wink:
24. feb 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Anjelik: čakáme na správy o Imis. Sme zvedavé, o čo včera išlo. :confused: :grinning:

Dadu: a čo sa stalo v LV?

My máme asi virózu nejakú - Lucka celú noc grckala :frowning2:
24. feb 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink:

Dnes ideme na kontrolu, ale kasleme horsie ako v pondelok :unamused: ,tak uvidime co MUDr povie

Ranajky zjedene, idem zaliat kafendo :wink:

Maji, ze elastina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sa cudujem, ze len jedna pani chcela vidiet, keby si ukazala, tak hned je utvoreny dvojrad az na novorodenecke oddelenie :grinning: :grinning: :grinning:

Dadi, aj ja sledujem, ze co to stvaraju v tych LV a TO, ach jaj a to sa nam zvolebnieva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
detičkám prajeme rýchle uzdravenie :wink:
choroby heš, heš, heš...
24. feb 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok