Vráble 2

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
dadadulkaautor
23. feb 2010
maji, ty koťuha 😃 nerehlila by si sa, keby ti prešli ihlou po piš...ke 😃 😃
to som len na krajíčku stoličky mohla sedieť, bo inak sa nedalo, aj v jedálni som hneď vedela
komu trendy strih robili 😃 podľa násedu 😃 😃 😃
imis
23. feb 2010
😃 😃 😃 😃 dada,nahodou,ja som spolusucitila s tymi zienkami. Ved to ani sedenie nebolo. A ocickami gulali nonstop.Mna volali v porodnici elastína 😃 a jedna taka starsia panula,co mala stvrte babo chcela,zby som jej v sprche ukazala,aku mam,ze to este nepocula 😃 😃 😃 😃 😃 😃
dadadulkaautor
23. feb 2010
majiii, ja sa počúram 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
dadadulkaautor
23. feb 2010
a ukázala si jej ju? 😃 😃 😃 😃 😃
imis
23. feb 2010
co si? to uz ozaj sme v odsudenych boli,ci co? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
dadadulkaautor
23. feb 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zuzu84
23. feb 2010
No toto ako sa to tu zvrhlo :-x
imis
23. feb 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉
dadadulkaautor
23. feb 2010
jaj, šelmička sa budí, budem sa musieť offnúť... akurát v najlepšom... 😃 😃
imis
23. feb 2010
No vidis zuzu.Zmenme temu,lebo donasaci,co to tu tajne citaju maju teraz na mna tromfy 😃 😃 😃 😃
dadadulkaautor
23. feb 2010
zuzu ešte len vrhneme 😃 😃 😃
svoradinka
23. feb 2010
zienky ani vas nestiham,vy ste teda rychle ....ja si tu cakam a cakam,reku nik nepise a vy ste uz na dalsej strane 😃 😃 😃
imis
23. feb 2010
Dada,ty si ciselko.Dobre,chod za matuskom.Moj kreativny syn prave trha toaletak na uuuuplne drobunke kusky a strka ho do tej dierky na kotuci.Mam fajront este minimalne pol hodky. 😃
retaux
23. feb 2010
No fotky popozerané.

A to normálne takto na teba tá pani zhurta? 😃 Teeeeda, aké prosby. A ty neukážeš a neukážeš. 😃
dadadulkaautor
23. feb 2010
papa 😎
retaux
23. feb 2010
Imis: aké tromfy? Veď si neukázala 😃 A to aj Lucka rada trhala, ale nie toaleťák, ale papierové vreckovky 😃
imis
23. feb 2010
Luci,zhurta rano v sprche.Som nevdela,ci to jej,alebo mne mlieko do hlavy udrelo 😃 😃 😃
imis
23. feb 2010
Aaaaaaaale donasaci si ktomu este domyslia..............
retaux
23. feb 2010
Pá, Dadu.

Imis: 😃
imis
23. feb 2010
no,uz som sa dosmiala,co poriesime dalej?
imis
23. feb 2010
Tobco sa doplazil.Asi sa oblecieme a ideme pozhanat nejake dekoration na party 😉
Ahojte dievcence!
retaux
23. feb 2010
Neviem. Ja by som mala ísť variť, ale tak sa mi nechce od vás odísť, že dnes večer asi budeme hladní. A som zvedavá, ktorá z vás ma potom pozve na večeru. 😃 😃
retaux
23. feb 2010
No tak ste všetky zmizli, tak ma to varenie asi neminie.

Tak ahojte!
imis
23. feb 2010
anjelik,ze ma nebonznes? 😃 😃 😃 😃 😃
dadadulkaautor
24. feb 2010
dobré ránko žienky 🙂

my už hore... po raňajkách... pôjdem spratať a zaliať kafíííčko 🙂

zuzi bonzni!!! 🙂

ozaj, hráme hockey, zatiaľ vedieme... a serká ma nemocnica v LV, to čo tam stvárajú??? =-) =-) 😕
dadadulkaautor
24. feb 2010
no, takže som prehodila poradie :-N káva zaliata, čokoládka načatá... prácičky počkajú :-N 😉
retaux
24. feb 2010
Ahojte!
Anjelik: čakáme na správy o Imis. Sme zvedavé, o čo včera išlo. =-) 😃

Dadu: a čo sa stalo v LV?

My máme asi virózu nejakú - Lucka celú noc grckala 😞
zuzu80
24. feb 2010
Dobre ranko 😉

Dnes ideme na kontrolu, ale kasleme horsie ako v pondelok :-| ,tak uvidime co MUDr povie

Ranajky zjedene, idem zaliat kafendo 😉

Maji, ze elastina 😃 😃 😃 😃 Sa cudujem, ze len jedna pani chcela vidiet, keby si ukazala, tak hned je utvoreny dvojrad az na novorodenecke oddelenie 😃 😃 😃

Dadi, aj ja sledujem, ze co to stvaraju v tych LV a TO, ach jaj a to sa nam zvolebnieva :-p
dadadulkaautor
24. feb 2010
detičkám prajeme rýchle uzdravenie 😉
choroby heš, heš, heš...