• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
domus,sak ked tam ides,ked aj ja.Cil som tam neni :grinning:
23. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci, ja som už triedila :slight_smile: no nechcelo sa mi veriť, že bol malý taký drobunký, sranda :slight_smile:
veľa mini vecičiek využijem po malom, dokupovať budem skôr nejaké 62 bodynká...
23. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,co si? Sestricky maju plat! Jest to budes po tych "vydatnych" obedoch a vecerach! Fuj,normalne sa mi chlpy jezia,ked si spomeniemna sestonedelie.JA len na porodnicu spominam.
23. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, ved sup sup ked pride manželíček, spravte tretie a budeš s nami dovolenkovat ešte :wink: :slight_smile:
23. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja si myslím, že budem mať dosť vecičiek. Preto som ešte doteraz aj nič nekúpila, ale možno potom po pôrode budem niečo v modrom dokupovať :slight_smile:
23. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.
No ten cas veru rychlo leti.Ja si ked si spomeniem aka bola vaneska mala a teraz hup a budeme mat za chvilu 2 roky.Juj ale to rychlo preslo.Ked bola malinka chcela som aby uz mala aspon 2 a teraz by som zase brala keby bola taka ako predtym.Nuz coraz dalej bude rast a rast.Nuz nic ine nam nebude zostavat len si zaobstarat dalsie male babo. :slight_smile:
No povedzte kam sa skovalo to slniecko?
23. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: No len to som myslela, že keď ma s tým načapajú sestričky, tak mi to zhabú. (Darmo, asi sa im plat máli :grinning: ) Si tiež spomínam na hnusnú stravu a na to ako nám všetko iné zakazovali jesť :confounded:
23. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu84,nie je nic jednoduchsie,ako zaobstarat male babo :grinning:
A co? Slnko je prec?
23. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved asi to tak bude,nejako som na tej materskej zlenivela.No komu by sa chcelo do prace ked mozem byt doma s dalsim babom. :grinning:
No musim vecer sa troska zasmajchovat a pobavit sa na tuto temu.som zvedava aka bude reakcia :grinning:
23. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na Lúkach sa tiež schovalo. Na Žitave svieti? :grinning:
23. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji :wink: počuj, u vás bude v sobotu birthday party :sunglasses: Tobinko bude veľkáč, ejha, len
včera si behala s lopatou po snehu a Tobi v brušku :grinning: :grinning: :wink:
autor
tu svieti :sunglasses: asi jeden lúč :grinning:
Zuzu: čo by si sa bavila na také témy. Rovno hupsni na manžela a hotovo. Aby sa nemal kedy brániť a vyťahovať argumenty, ktoré budú proti :wink: :grinning:
23. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem baby ja už aj preč, lebo som dnes ešte nič prospešne pre našu domacnost nevykonala a takto ani nevykonam, tak sa zatial majte pa
To je sila! Na tej Žitave ešte aj slnko protekčne svieti :grinning:
Jaj,Vasilise premudre.Skusili by mi zakazat nieco ine jest luci. Hrachova kasa na veceru je to prave orechove v porodnici podla nich? Jednu jedinku noc by som ich tam nechala prenocovat s tou stravou,bolestami zo zavinovania maternice,naliatymi prsiami,placucim dietatom a nehovorim ani so zasitou cuncurou,lebo to som ani nemala,ale ked som videla tie baby......... :confounded: A potom by som im este zakazovala nieco a kazala na vizite roztahovat nohy :angry: :angry: :angry:
autor
súhlas :wink: hups a ide sa... baby, myslite na to, že treba doplniť rady :slight_smile: :wink:
23. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tu svieti viac lucov.Asi primator objednal :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz mam riadky vyhnane dada :wink:
23. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie foto som nenašla, nejaká som nešika. Musím nabudúce dlhšie a lepšie hľadať. :unamused:

Máš pravdu, Imis. Toto rozzúrilo aj mňa, keď som videla, čo nám dávali jesť a pritom kázali, aby som si ošúpala jablko predtým, než ho zjem. :angry: Aj tak som ho jedla so šupou. A ja som bola veru aj zašitá. Au-au... :confounded:
23. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,len ty pekne naber tie horalky :grinning:
Pockaj,najdem ti tie fotos
23. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobre. Pol tašky si rezervujem na horalky a BeBe keksy. :slight_smile:
23. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v LV to bolo celkom v poho... a šili aj mňa, auuuuuu...
Baby,ze ste si to vy davali naschval povysivat,aby ste sa doma chlapom lubili? :grinning:
23. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ejha, domi akááá kočica veliká :slight_smile: :wink:
23. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak je to hviezdica ta nasa dominika? :slight_smile:
23. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok