• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Veru,kazdy kazducky cloviecik je ocakavany :slight_smile:
Ja sa budem zajtra stazovat na susedov.Uz davno nic nenapiekli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi,ty si na OCR do konca tyzdna?
24. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: maji, ty ale vieš nájsť Články :grinning: :grinning: :grinning: no čooo, nové metódy :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu :grinning: skoro mi cvrklo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby, toto mi nerobte, ja mám teraz stlačený mechúrik koščúrik :grinning:
24. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta devucha musela byt riadne vytreta, ked mu na to skocila :grinning: :grinning: :grinning:

Maji do konca tyzdna som urcite a v pondelok sa uvidi ako dalej
dada,chces vidiet? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Inak ten "gyndos" sa ako vynasiel?! A mne sa tam tak nechce chodit :grinning:
Ale co to bolo za trubku ta mladucha,ze vazna choroba a on ju z toho dostane.Jeeeeeeeemine :zipper_mouth:
Dnes sa spytam Marcela,ci ma neprelieci :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
24. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No inak keby mala 16, bola bloncka a zila niekde na samote u lesa, kde este nevedia ze nemci uz prehrali druhu svetovu vojnu, tak by som sa necudovala. Ale 19 rocna? to musela byt riadna pipina, len nech teraz nenatrafi na falosneho zubara so svojskymi liecebno sexualnymi sposobmi
24. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzuuu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takto 6 rokov do zadu som prave sedela v cakarni v nemocnici a jedla tycinku snickers. Simi sa narodil 16:40 :wink:
24. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To bolo trosku nostalgie od temy.Hybajme dalej :grinning:
24. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji a porodila si rovno v cakarni alebo si stihla vybehnut na porodny stol?
24. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stihla som vsetko zuzi.Ja som nevedela,ze rodim. Som isla akoze do poradne.Ked sa ma spytali,ci som nieco jedla,statocne som zatlkala. A ked nas nechali s macinom samych,otvorili sme mineralku a dalsie cokolady :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez hovorila spolubyvajucej, ze idem dole za mm, ze mi prinesol banany a dotlacili ma o2 hodky porodenu a spolubyvajuca, ze co sa mi stalo, ci som sa zrypala zo schodov az kym mi nedoviezli Elisku si myslela, ze som silna srandacka :grinning:
24. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nevyplula oci?
24. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala co robit :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada,dufam,ze maly uz nespi.Vsetci traja chalani si pustaju v kupelni lodky :sweat_smile:
24. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zuzi,to verim.Ja by som ti isla prehmatat brucho :grinning:
24. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ona ohmatavala, ked som prisla, si myslela ze som sialena ked chcem v 6 mesiaci porodit, az ked mi chodili pichat vyvolavacky ze konec 42 tt je uz moc aj na kona, uverila :slight_smile:
24. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala si take mini brusinek? Ja si ta vobec nepamätam,ked si bola tehu. Viem,ze raz sme ta stretli s Evickou Kovacovou a ta mi hovorila,ze cakas mimi,ale odvtedy ta nebolo.
Musim si ta poobhliadat,ked budes cakat druhe.
24. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tak to ja som taky problem nemala. :grinning: ale ja som si zasa myslela, ked som došla na izbu, že tam mame ešte čakatelku na porod a ona už mala porodene :sweat_smile:
24. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spomínate na pôrody???? ja stále nechápem len to, ako je možné, že kým som ja ležala na sále, porodili 4 ženy... :confused: :confused: :confused:
24. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domi,etse len to su trapasy,co? Ja som tiez jednej cez celu jedalen,ze jeeeeej a vas poslali spät zo saly? Vyvolavacka nezabrala? A ona,ze nie,Matej uz spi na izbe. No do prkinka,ale jej z toho brucha fakt neodisiel ani centimeter.
24. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anjelik,to boli asi take imisacky a zuzu80-tky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, aj mne sa zdá... :wink: :wink: :wink:
24. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, tak to ja som sa radšej nepýtala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. feb 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji a mňa dva týždne po pôrode stretla tvoja spodná suseda a pýta sa ma, kedy rodím :astonished: :astonished: :confused:
no trapas :zipper_mouth: hold, nemáme všetky hneď brušká ako Verešová :rolling_eyes: :zipper_mouth:
24. feb 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domi,ved aj ja som mohla klapu drzat. Lepsie by som pochodila :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada,to sa aj mna opytali v drogerii,ked som isla kupit plienky,ze ci uz idem? :confused: A ja som sa citila ako Heidi Klum. :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok