• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
uyzame? Fiha a to ako som spravila? Sak kde je pismeno p a kde u? :confused:
25. feb 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji :grinning: :grinning: aj som sa pobavila :grinning:
a hlavnú domovníčku myslíš ´tú hlavnú domovníčku´ ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
25. feb 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaa,ja tam mam ú s dlznom a to uz je pri p.
autor
že v uyzame, to sa tomu teraz takto hovorí??? :grinning: :grinning: :grinning:
tu hlavnu domovnicku dada,presne tu.MAme s ich vchodom spolocne peniaze a oni minaju 80% z celkovej sumy.
Proste,dalej sa to uz takto neda.
25. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dada,uyzamo je novy model pyzama,ktore si obliekam,ked sa ponahlam,cili chcem ujst.Preto sa to vola uyzamo :grinning:
25. feb 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oki :wink: :wink: :wink:
25. feb 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby, esteze ti hokejisti vyhrali a popravili mi naladu. Ja som vcera napiekla mm kolacik do roboty a rano, ked som ho isla krajat, tak sa mi navrchu ta poleva roztiekla. To sa mi este nestalo! Taka som bola nas....! Ach jaj, mozem piect odznova.
25. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tobino struha farbicky! :fearful:
Na rok ho mozem zapisat do skoly! :grinning:
25. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabinka,ty si macherka,ze to sa mi este nestalo.Mne sa este nestalo,ze by mi netiekla :grinning: My to uz ani nekrajame.Lyzickujeme rovno z plechu :wink:
A co dnes varite kocany?(Alica z panelaku) :grinning:
25. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tobi je sikulka, na rok pojde do skolky a na dalsi hned do skoly. Ved co bude vyckavat. :grinning:
25. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a Matúš si vysypal celý box hračiek :sweat_smile: zas mám o robotu postaráno...
25. feb 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macik sem prisiel v slpacikoch,ze :"Nejdeme von?" Teraz neviem,ci to hovoril mne,alebo kamosovi v slipoch? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabi hlavne, že chutí :wink:

maji ja dnes Nevarím :dizzy_face: som si nadvarila včera :wink:
25. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada,vysypany box hraciek je robota? Neblazni! To nechaj tak! :grinning:
25. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, az tak by mi to nevadilo, keby to nemal pre kolegov do roboty. Ale aspon zostane nam na domov a ja mam dalsie kilo navyse. Ja peciem celkom rada, co sa o vareni neda povedat. Ja este nemam tusenia, co budem varit. Takze hodte inspiracie na nieco rychle, co ked o 5 zacnem, o 7 mozme jest.
25. feb 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja dnes varim, vsetko sme pojedli
Fiiiha,ty sikovnica.Ja si to furt hovorim,ze si navarim vecer,ale za ten rok,co som doma,este jaksi nebol cas :sweat_smile:
Ahojte!
Ja pokým dočítam, tak už aj radosť z výhry váš prešla :grinning:

Aj mne sa už párkrát podaril taký koláčik, že sme ho priamo z plechu lyžičkami vyjedali. Ale MM vždy tvrdí, že pokazené koláče mu chutia najviac :confused: :grinning:

Juj, včera bolo tak krásne a my sme museli celý deň doma sedieť :cry: Ale v nedeľu by malo byť tak isto, tak snáď dovtedy budeme OK. :slight_smile:
No,smola.Hovoril to mne,takze ideme von.Koncia nam hrnce,takideme nejake hladat.Vo Vrabloch! Ale sak necham ho,nech hlada.
Tak ahojte,ja sa este zastavim,aj ked dnes mam este dve nemciny a vybor matiek,ale tak na kona je vzdy cas.
25. feb 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci, ako je Lucke? Nas Radko v noci tiez vracal, ale dufam, ze mu len zalahla vecera v zaludku, lebo rano mu nic nebolo. Ale ved co sa cudujem, v pondelok by mal ist do tabora a pred 2 rokmi rovnaky scenar, 3 dni pre odchodom do tabora ochorel.

ma z toho napadlo, ze imis tu spominala, aka je krkavcia mama, ze dava deti cez prazdniny do skolky. Ja som jedno poslala do tabora a druhe k starym rodicom. Tomu sa hovori krkavcia mama!!! :grinning: Ale deti sa tesia. A maminka zacina stresovat, ako to v tabore maly zvladne. Ach, jo!
25. feb 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis ahoj a vela stastia pri hladani :wink:
25. feb 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo babule, kde ste všetky?
25. feb 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No caute hviezdicky!

Moc ste tomu dnes nedali. JA so sa zakukala do damskeho magazinu a Malachovska hovorila horskemu zachranarovi:" A nie je lepsie mat v lavinovej oblasti na chrbte batoh? Lebo ked ma pichate,aby ste ma nepichali priamo,ale do batoha!" :confused: :fearful: :astonished:

a to vysielaju na obed :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli sme u dr. (Lucka ešte grckala). Ale nič okrem toho prášku (čo sa zarába do litra vody) a nejakej svojej tabletky nám nedala. Inak len diéta. Lucke je už asi lepšie ako včera.

Imis: jasné, že nedali, keď kôň dnes štrajkuje :angry:

Takže Malachovskej muž tiež nepichá priamo, ale do batoha? :grinning:
25. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kon nesiel? A co strajkuje furt? :fearful:
No luci,ved Malachovska je taka batozinka,tak asi picha do batoha :grinning:
Boze,co to je ta crevna chripka teraz? Kamoska mi pisala,ze jej bracho s tym skoncil v spitali. Ved to byva cez leto,nie? Aky bacil nam to tu zas kto vypustil? :angry:
25. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pichanie vás trápi???? :grinning: :grinning: :grinning: Viete, ako sa hovorí... hladnému sa len o chlebe sníva :grinning: :grinning: :grinning:

Veru, veru, koník dnes necválal... :frowning2: :frowning2: :frowning2: čítala som na facebooku, že opravovali nejaký server či čo... alew už by malo byť všetko ok :wink: :wink: :wink:
25. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anjelik: to my len aby reč nestála :grinning: Veď to Malachovská začala takú tému.
25. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anjelik,ty zas na co myslis? Ja som vysvetlovala,ze je podla mna nevhodne no obed,ked aj deti pzeraju telku,hovorit o ludoch zasypanych v lavine.Ved tie deti by sa mohli zlaknut. Zase si si to pretocila? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááááááááá, chápem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok