• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
No esteze tak :grinning:
25. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuj,ale citit,ze je mesiac v znameni raka.Ja som zjedla trosku francuzkych zemiakov a citim sa,ako po obzerskych hodoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tieto topánočky sú táááák sladké :dizzy_face: Ale tá cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
(dúfam, že som nenatiahla stránku)

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=12&Itemid=9
25. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: Máš niečo proti rakom? :angry:
25. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,topanocky su nadherne :wink:
Ja nemam absolutne nic proti rakom.Aj Macino je rak.Uplne bezchybni ludia.Ale ked je mesiac v znameni raka,to ja nemusim :confounded:
25. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ma napadlo,ze ved kup topanky,vynosi aj mimino potom,ale Miskovi ich hadam neobujes,co? :grinning:
25. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj, tie sú nádherné... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a teda, aj tá cena je nádherná :frowning2: :angry: :frowning2: :angry:
25. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A su aj lacnejsie topanky baby?
25. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: bude z neho od malička zženštilý metrosexuál :wink: :grinning:
A ja že čo mi je TM taký velice sympatičný :fearful: A to on je rak :slight_smile:
25. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrá otázka, maji... :wink: :wink: :wink:

ja som malej kúpila v deichmane, v akcii za 450 korún... pôvodná cena 999,- :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na sak co luci,aj na take prekvapenia sa musiem pripravit-metro,homo.Ked Tobco donesie domov susedovho Matuska,ze mami,to je moj priatel? Co ich vyhodim? ze dada? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No vidis,rak raka rychle odhali. :wink:
25. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dajú sa zohnať aj lacnejšie, keď sa človek snaží :wink:
25. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne, konik ide!!!!

imis, Simkovi som zabudla zablahozelat. Takze sa ospravedlnujem a o to srdecnejsie mu prajem vsetko najlepsie a nech sa mu ta skola zapaci:wink:
25. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nemohol byť ten kôň ešte pokazený? Teraz tu s vami vykecávam a MM ma zase zvozí, že som mu účto nerobila :sweat_smile:
Musím sa ísť do toho pozrieť, lebo marec je už tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
25. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabinka vdaka.Ja teraz ani neviem,ci ja som blahozelala Martinkovi :pensive: Ak nie,tak o to srdecnejsie vsetko naj a ak ano,tak to ma dvojnasobne,
Babulky,idem sprechuvat,majte sa tu pekne a zajtra sa "vidime"
25. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, dievčatá,

tak dnes som prvá???? :wink: :wink: :wink: naša hviezda včera cez obed spala len 35 minút, takže večer zaľahla už o 18,40... no a ráno sa o 5,45 rozhodla, že už je vyspatá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekné ránko ženušky :slight_smile:

druhá :wink: my sme tiež hore už od šiestej, obehla som jednotu, vonku nejako fučí :unamused: a má vraj aj pršať...

luci, tie topánočky som aj ja objavila niekedy v minulom roku a bola to láska na prvý pohľad :dizzy_face: rozkošné :dizzy_face:

no idem spratať, nakopnem pračku a pripravím si fajnú kávičku :slight_smile:
26. feb 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, ja už kafčo popíjam...

z počasia som sklamaná, myslela som, že pôjdeme na takú dlhšiu prechádzku, ale bohužiaľ... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. feb 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko!

Anjelik,Emmuska je suprova na fotkach.A aj vy uz mate pracku plne zapojenu do starostlivosti o dieta? :grinning:
Pocasie je na prd,fuka ako blbe,uz aj mrholi,prisl asom domov o 5 minut 12 a cestou sme stratili dudel aj s retiazkou :frowning2:
26. feb 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada,co hovoris na naove vchodove dvere? Neskutocna krasa :confounded: Z vonka hnede,z vnutra biele,okna biele. Hodia sa akurat tak domovnicke k oknam. Ja sa radsej nechcem dozit,ze sa tento barak raz bude aj zateplovat. Uz si viem predstavit tie farby nadherne-zeleno oranzovo a balkony urcite zlte,alebo cervene :grinning:
26. feb 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde ste prosim vas?
Vonku jak v Rusku,este aj leje do toho.Velka noc,hody,vianoce...............nic pred nami,upratovat nemat e preco.Tak,kde ste? :confused:
26. feb 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, ja som tu...

len som bola dať variť polievku...

máš pravdu, práčka už funguje aj u nás :grinning: :grinning: :grinning:

no a tie dvere? aj v tom súhlasím... akurát sme sa pri vás boli včera prejsť aj s mm a sme hovorili, že prečo sú hnedé?!?!?! :confused: :confused: :confused:
26. feb 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No anjelik,z uuuuuuuuuuuuuuplne "jednoducheho" dovodu.Lebo kdesi na konci baraku si dali dva vchody hnede este pred x rokmi,tak nech je to "pekne" a vsetko rovnake. Nadhera je to neskutocna! :angry:
26. feb 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak už len teraz to je rovnaké - hnedé dvere a biele okná :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

a to počasie zas čo štrajkuje ?????? :angry: :angry: :angry: :angry:
26. feb 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis! Ale Ilko mal pravdu.On to predpovedal.Ja ilka veeelmo lubim :slight_smile:
26. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na budúci týždeň predpovedá sneženie :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved toto. Este si vytiahneme teple cizmy a vetrovky.To by nebolo len tak,ze hop klobaska,zjem ta. Jar pride neskor.
Inak babule,davam do pozornosti,tie ktore ste necitali na FB,ze MC Chroacik bude otvorene aj v piatok doobeda. :slight_smile:
26. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale az od buduceho tyzdna :wink:
26. feb 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééj, super, si ma potešila... :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
26. feb 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som rada.Ale nech vas panbicko chrani,ked tam nebudete chodit v piatok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok