• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
ahojte kočky,

tak ja dnes neviem, či dôjdem na stretko :frowning2: :frowning2: :frowning2: úplne som totiž zabudla, že mm ide dnes do služby, takže príde až okolo 20,00... jedine ak dobehnem aj s malou :unamused: :unamused: :unamused:
16. mar 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja reku,ze ti to musim napisat :grinning: :grinning: nechcem sa vam sem miesat :confused: :confused:
16. mar 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobacik je uz hore,tak pojdeme pomaly obliekat....

anjelik....hm,veeelka skoda by to bola,keby neprides,taaakze sup,malu pripravit na to,ze dnes ide na stretko.... :wink: :slight_smile:
16. mar 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi, tak nech kozna napise dobru masticku :wink:

Zuzi, vsak dones aj Emmku :slight_smile:
16. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marrya :grinning: :grinning: :grinning: no prosím... môžem ja tú knihu hľadať :grinning: :grinning: ale kľudne si ju nechaj :grinning:
inak som aj minule na teba myslela, že čo sa neozývaš, len sa pekne miešaj a zapoj do debatky :wink:

a vy ste už aj rôčik oslávili :slight_smile: tak malej Alessii prajeme všetko NAJ k narodeninkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. mar 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, jasné, prídi pekne aj s malou :wink:

baby, pravdaže, ak vám nemá kto povarovať deti, pribaľte si ich do kabelky :grinning: hlavne Prídite!!! :wink:
16. mar 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz taku mame,od slovenskej babky :grinning: no,my sme uz davno na svk neni,a buduci navrat asi az v lete.
v nedelu sme oslavili,dakujeme. :wink:
16. mar 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

A zase sneh :angry:

No baby, tak ja urcite nepridem na stretko, nijako sa mi to neda zladit :cry: Skoda, hadam nabuduce.
16. mar 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Vrable a spol.

Koooooonecne mam trosku cas aj konovat.Teda,konecne mozem byt doma v teplakoch a chystam sa na velke upratovanie,ale najskor kon az potom praca :grinning:
V sobotu v noci som zazila horor.volal mi buduci svagor z Mnichova,ze sestra.ktorej minuly tyzden vybrali mandle zacala velmi krvacat a beru ju na operacku,pretoze aj vracia krv a operacia bude trvat hodinu.............No ja na nervy,astmaticky zachvat som dostala,MAcino nevedel najst sprej.Cela kovbojka u nas. Vsetko dobre dopadlo a v nedelu sme sa boli zrelaxnut v Patinciach-wellnesili sme sa cely den a bolo to fajn aj na telo,aj na dusu.
Vcera Chrobak,nemcina,Nitra a dnes konecne len domov a teplaciky. Este rano jedna rana do srdca-zomrel nam triedny zo zakladnej.Mne je to velmi luto,ale pre Marcela to bude tragedia-bol jeho Liebling a pohreb bude asi v piatok,ked sme so zuzu80 v tej BB :frowning2:
Stertko neviem do poslednej chvile.Budem vediet,az ked Macino zavola,do kedy robi,ale ked tam budete do 20:00,ako je v pozvanke,tak to pridem,ked ja neskor. S detmi sa mi velmi nechce.To by som len na aute a potom ani fernet,ani nic............. :grinning:
16. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, konečne... už som chcela dať po tebe vyhlásiť pátranie :confused: takže dramatikuš víkend za vami :fearful: ajaj...

boli sme vonku, vietor síce pofukuje, ale sa mi zdá, že to už nie je také silno zimné :sunglasses:
a stretli sme zuzi s Emmkou :slight_smile:

idem postaviť obedík, upratať a potom malého uložím na zdravý poludňajší spánoček :grinning: :wink: zatííím...
16. mar 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a trieska a trieska :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: uz nech porodi

Tymto prispevkom nemyslim dadu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak emmka konečne zaspinkala...

maji, tak to teda naozaj dramatikuš víkend :cry: :cry: :cry: to ako naschvál, keď sa s...., tak všetko naraz :angry: :angry: :angry:

áno, stretli sme dadu s matúškom a emkou :wink: :wink: :wink: tak ma teda ukecala, že večer dobehnem aj s malou, aspoň na hodinku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, maji tak to si mala riadne hororove sceny cez vikend :frowning2: Ale hlavne ze je vsetko oki, a to po mandliach takato reakcia, dobre ze to odkladam uz treti rok :unamused:

Idem si asi uvarit kafendo, bo som dnes jak mechom udreta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, to bude tým počasím :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
16. mar 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzi to dufam, ze je to iba pocasim, ze to nebude nezvratny stav :grinning: :grinning:

a pekna fotka v pase :wink:
16. mar 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. mar 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte koceny :grinning:
uz som tu zas. Ale silno ma chytilo upratko.Vcera sme si kupili vysavaco-tepovac kärcher a ide to s nim tak od ruky,ze neviem prestat :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi,to robis velmi dobre,ze tie mandleodkladas. Ani si to nedaj,ak to nebude uz ozaj krizove. U dospelych to je des. Radsej si to vybavit ako decko. No a komplikacie su tam furt,okrem nechutnej bolesti.Vsetci,ktori si to dali robit,povedali,ze nikdy viac a sestra ma teraz oficialne poziadala,ci jej neporodim zopar deti,lebo ona uz do nemocnice nepojde nikdy v zivote. :grinning:
16. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo maji??? ideš do toho???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hotovo... naložila som si na tanier a tlačím :sweat_smile:

zuzi, tiež chválim new foto :wink: baby, jak vyšité :wink: :wink: a kukám, že už aj krôčikujete, zlatá je malá :dizzy_face:
ahojte baby, len som prišla kukenzi, či všetko platí na tu 5tu :wink: kto všetko pridete?
autor
ja :grinning:
16. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okej maji, odkladam to na NIKDY :wink:

Tak vysavaco-tepovac? a nezvysoval si minuly tyzden Marcel tep tepovanim? :confused: Toto je najlepsie ako dostat noveho pomocnika do domacnosti.....daj chlapovi dake neelektricke pomocky na upratovanie a dvoch dni sa v domacnosti objavia najnovsie vychytavky :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čafte, že ste sa aj ukázali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi, aj ja... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no prosím, susedia si stepujú s new tepovačom a ja tu môžem kolenačkovať pri bodenoch :grinning: :grinning: :grinning:

zuzu, hlávka ťa trápi??? ejha... daj kafendo :wink:
16. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi sak ked bude majka rozbehnuta otvor dvere a nasmeruj ju na tvoje bodeny

hlava ani neboli, len sa citim taka udreta, sa mi zda, ze svet a hlavne prace akosi plynu mimo mna :grinning: :grinning: :grinning:, ci ja som uplne mimo??
16. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzicka :grinning: ved presne tak to aj bolo.Zacal a po 10 minutovom nonstop nadavani sadol za net a vygooglil noveho kamosa do bytu. :grinning:
Anjelik,ja nemam problem,len nech si sestra povie pocet kusov a objednavka bude splnena :grinning: :grinning: :grinning:
A ada pridem aj ja na stretko :wink:
16. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada,sak zaklop,poziciame,vygruntujes za 5 minut a mas velkonocne Ordnungy za sebou :wink:
16. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klop, klop... štrng, štrng... treeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesk :grinning: :grinning: :grinning:

maji, hádanka, kto je to??? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok