• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

9. decembra 2017 
dobre, už sa teším na poobedie. a maji, možes ist aj k nam vygruntovat :wink:
16. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domus,nie je problem,volajte ma,kym ma to bavi :grinning:
Dada,odpoved znie: sosovicka,hrasok,fazulka,uz sa trepe tetka......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj k nám, aj k nám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,tak to mame dalsich 30€ za anjelikbambulkovcov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa hlasim!!!Pridem! :wink:
16. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

Tak my uz sme absolvovali druhy den v skolke. :slight_smile: Vcera sme plakali velmi,dnes to bolo uz menej. Len sme zatial do 12h v skolke.
16. mar 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji,navrhujem stanovit sa sadzbu.... :wink: :grinning:
akých 30 Eur... o tom tu reč nebola... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj adi, tak maťkovi sa v škôlke nepáči???? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svori,vcera velmi,dnes menej,zajtra najmenej a vo stvrtok vobec :wink: Drzime palce!
16. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik,vies aka je doba? svinska! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aháááá, maji... tak teraz som už všeličo pochopila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A co este? Preco som ukradala z materskeho centra 30€? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvrdi ze nie,ale dnes je pokojnesi ako vcera,vcera bol cely den taky uplakany a mna ani nechel z oci pustit. :cry: Ale hadam si zvykne ako Tomi a uz bude lepsie. No ale papucky si musime kazdy den brat so sebou domov a rano zas do skolky. :grinning: :grinning:
ahoj, adi. takže už maš doma 2 školkarov :slight_smile: neboj, pomaličky si zvykne.

maji :grinning: :grinning:
autor
ale pozrime sa... akú živnostníčku my tu máme :grinning: :grinning: :grinning: len dúfam, že susede dáš nejakú akciu :grinning: :grinning: :grinning:

svori, neboj, malý si pomaličky určite zvykne :wink:
16. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svori,drzime palce,on si snad zvykne.... :unamused:
autor
domi, neopakuj :grinning: :grinning: :grinning:
ved ked si takto ešte doma, aspon ho možeš davat zo začiatku len na doobedie. Horšie keby si do 5tej v robote a musel by tam byt hned cely den.
16. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde sa ukrýva lucka? :confused:
16. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, nájde si kamarátov, skámoší sa s učiteľkami a už ti nebude chcieť chodiť ani domov :wink: :wink: :wink: :wink:
16. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi ahoj...ano uz mam doma dvoch skolkarov. Mala som v plane, ze kym budu cely den v skoke vygruntujem cely byt ale kdeze,ked Matka bravam o 12h,tak rano zaveziem , vcera a dnes som si vybavovala veci a flakala po meste kym bude 12 :grinning: ,pridem domov unavena jak pes a uz sa mi nic nechce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o 15h zas do skolky po Tomiho.
16. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ufff... domi, tak to som si predstavila aj ja, akýýý scenár :confused: :fearful: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam zienky za mile povzbudenie :slight_smile:
dadus,jasne ze ty mas akciu-29,99! No nezober to! :grinning:
Ozaj,kde je lucka? Tu som len vcera z auta zazrela ale tu nebola uz ddlllllllllllllllllllho.
autor
no dík... :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, no vidíš, akú máš ty štedrú susedku :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze som doma,inac by tam musel byt cely den,ale zvykne si na to ze bude chodit domov skor a potom im tam nebude chiet spat.......zastupkyna rovno povedala ze na cely den ani nemam rozmyslat nad tym ze bude chodit naobed domov,no ale jeho ucitelka mala zas iny nazor,ze bude lespie ked pridem pon,asi sa zlakla ked velmi plakal,ze dlho nevydrzi.........ale vsetko chcel len cas a od septembra zas si budeme zvykat na skolaka.
16. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, veď zírááám, niet nad dobrých susedov :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok