• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
ved aj cent je peniaz! :angry:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze na stretko pridete vsetky? Ja nepridem lebo je to neskoro.
16. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné.... a ešte v tejto svinskej dobe :grinning: :grinning: :grinning:
Dobre dobra,tak aby ste nepovedali,ze som az taka. Dadu,menim akciu. Za pozicanie som ochotna degustovat vsetky tvoje cukrarske vyrobky predtym,nez ich podas rodine :grinning: :wink:
nooo, adi, všetky nie, fiona nepríde, nemá kde dať malého... a asi ani zabga... a ani zabinka... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ááá, už začína mäknúť :grinning: :grinning: baby, pokračujeme... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule, ide jar, leto, stretká budú častejšie :wink:
16. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi...ja by so to brala,ked chce degustovat len cukrarske vyrobky a nie mangela.... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pocestna zena,Vladka necham na pokoji.Suseda mojho premileho,vecne usmiateho.Na toho mi nesahajte a nedehonestujte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: maruš, ty koťuha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus :dizzy_face:
16. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi, tak bacha si dávaj ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ma byt aj preco vecne usmiaty!!!-super zienka,krasny syn a dalsia princezna na ceste! :wink:
Si pamatam,ked som MAroskovi povedala,ze cakate babo,tak hned povedal-ahaaa,uz viem preco chodi Vlado v robote taky vysmiaty!!! :grinning:
16. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď vás takto čítam, asi si začnem všeličo možné domýšľať o tej vašej VIP bytovke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, sa tu rehocem jak kobyla :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiha :confused: , ejha, ale toto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: VIP cinziak do toho!!!!
16. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi, šak jemu bolo veselo, to len ja som bola jak mrcina :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a porodiť to zas len ja musím :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na co len Svehlova s Misom mozu? Co my sme horsi,jak blavaci? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi...taketo vymozenosti maju len na druhom posch.,my co sme vyssie,sme na 5-tej kolaji... :unamused: hned by som menila suseda....baby nevymenite??? :grinning:
šak to... chlapi si všetko robotu urobia na začiatku a potom už len "žena rob"... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počkaj, počkaj, klaudi, menila by si suseda či susedku???? :wink: :wink: :wink: :wink:
16. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som bola vysmiata, keby som sa dozvedela ze mm je tehotny a bude rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby.Filipko zazracne taha rekord!!!spi uz 1,5 hodky s jednou prestavkou na 10 minut... :confused: :confused: :confused:
autor
ja mám lepší nápad, náprotivnú vystrelíme hore a ty poputuješ smerom dolu :grinning: :grinning: :wink: :wink:
autor
zuzu, tak fčul si to zabila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: recht máš :grinning:
16. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, skôr, žena Roď!!! :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a coze sa tu chysta vymena manzelov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....staci prist na kona a precitat si vas a hned sa clovek sula od smiechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....skoda,ze dnes nebudem most prist na stretko,bude urcite fajn,no ale kedze je jar predodermi budu stretka castejsie ja uz budem mat aj muzicka doma,hned mi bude lepsie.
16. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majka sa nám niekde vyparila :grinning: žeby sa už hrala na Švehlovú? :grinning: klaudi vieš, kde máš polovičku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok