Vráble 2

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
imis
16. mar 2010
ved aj cent je peniaz! ]-(
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
svoradinka
16. mar 2010
takze na stretko pridete vsetky? Ja nepridem lebo je to neskoro.
anjelikbambulka
16. mar 2010
no jasné.... a ešte v tejto svinskej dobe 😃 😃 😃
imis
16. mar 2010
Dobre dobra,tak aby ste nepovedali,ze som az taka. Dadu,menim akciu. Za pozicanie som ochotna degustovat vsetky tvoje cukrarske vyrobky predtym,nez ich podas rodine 😃 😉
anjelikbambulka
16. mar 2010
nooo, adi, všetky nie, fiona nepríde, nemá kde dať malého... a asi ani zabga... a ani zabinka... 😞 😞 😞
dadadulkaautor
16. mar 2010
ááá, už začína mäknúť 😃 😃 baby, pokračujeme... 😃 😃 😃 😃 😃
dadadulkaautor
16. mar 2010
babule, ide jar, leto, stretká budú častejšie 😉
klauduska
16. mar 2010
dadi...ja by so to brala,ked chce degustovat len cukrarske vyrobky a nie mangela.... 😉 😃 😃 😃
imis
16. mar 2010
😃 😉
anjelikbambulka
16. mar 2010
klaudi 😃 😃 😃 😃
imis
16. mar 2010
Ja som pocestna zena,Vladka necham na pokoji.Suseda mojho premileho,vecne usmiateho.Na toho mi nesahajte a nedehonestujte 😃 😃 😃 😃 😃
dadadulkaautor
16. mar 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 maruš, ty koťuha 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
imis
16. mar 2010
dadus x-)
dadadulkaautor
16. mar 2010
klaudi, tak bacha si dávaj ty 😃 😃 😃 😃 😃
klauduska
16. mar 2010
ved ma byt aj preco vecne usmiaty!!!-super zienka,krasny syn a dalsia princezna na ceste! 😉
Si pamatam,ked som MAroskovi povedala,ze cakate babo,tak hned povedal-ahaaa,uz viem preco chodi Vlado v robote taky vysmiaty!!! 😃
anjelikbambulka
16. mar 2010
keď vás takto čítam, asi si začnem všeličo možné domýšľať o tej vašej VIP bytovke 😃 😃 😃 😃 😃
dadadulkaautor
16. mar 2010
baby, sa tu rehocem jak kobyla 😃 😃 😃
zuzu80
16. mar 2010
fiiiiha =-) , ejha, ale toto 😃 😃 😃 😃 VIP cinziak do toho!!!!
dadadulkaautor
16. mar 2010
klaudi, šak jemu bolo veselo, to len ja som bola jak mrcina 😃 :-p a porodiť to zas len ja musím 😃 😃
imis
16. mar 2010
Na co len Svehlova s Misom mozu? Co my sme horsi,jak blavaci? 😃 😃 😃 😃
klauduska
16. mar 2010
zuzi...taketo vymozenosti maju len na druhom posch.,my co sme vyssie,sme na 5-tej kolaji... :-| hned by som menila suseda....baby nevymenite??? 😃
anjelikbambulka
16. mar 2010
šak to... chlapi si všetko robotu urobia na začiatku a potom už len "žena rob"... 😃 😃 😃 😃
anjelikbambulka
16. mar 2010
počkaj, počkaj, klaudi, menila by si suseda či susedku???? 😉 😉 😉 😉
zuzu80
16. mar 2010
aj ja by som bola vysmiata, keby som sa dozvedela ze mm je tehotny a bude rodit 😃 😃 😃 😃
klauduska
16. mar 2010
baby.Filipko zazracne taha rekord!!!spi uz 1,5 hodky s jednou prestavkou na 10 minut... =-) =-) =-)
dadadulkaautor
16. mar 2010
ja mám lepší nápad, náprotivnú vystrelíme hore a ty poputuješ smerom dolu 😃 😃 😉 😉
dadadulkaautor
16. mar 2010
zuzu, tak fčul si to zabila 😃 😃 😃 😃 😃 recht máš 😃
dadadulkaautor
16. mar 2010
zuzi, skôr, žena Roď!!! 😃 😃 😃
svoradinka
16. mar 2010
a coze sa tu chysta vymena manzelov 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ....staci prist na kona a precitat si vas a hned sa clovek sula od smiechu 😃 😃 😃 😃 😃 ....skoda,ze dnes nebudem most prist na stretko,bude urcite fajn,no ale kedze je jar predodermi budu stretka castejsie ja uz budem mat aj muzicka doma,hned mi bude lepsie.
dadadulkaautor
16. mar 2010
majka sa nám niekde vyparila 😃 žeby sa už hrala na Švehlovú? 😃 klaudi vieš, kde máš polovičku? 😃 😃 😃 😃