• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
kto tu je sebec????? :astonished:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

:grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj druha zuzka sa nam nejako podozrivo vyparila. :confused:
24. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi ešte nerobila testík, tak radšej ide preč. Zajtra ráno ťa tu čakáme aj s fotkou dvoch čiaročiek. :D :D :D
24. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada, preboha, ved cele vrable budu tehotne :dizzy_face:
24. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji aj zajtra vŕtate? my chodíme von tak okolo pol desiatej, ale kľudne si doobeda robte, nemvadí :wink:
oki, babule, emmka je hore, oddych skončil... :wink: :wink: :wink:
24. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moje nerve, varí Bukovský, už aj vypínam :angry: :angry: :confounded:
24. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja už pojdem, lebo aj mne sa zachvilu zobudi krpec
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fiha,asi zablim kapse a pojdem von,lebo je to tu nejake zavirene :grinning:
Luci,jasne,ze je lenivec.Marcela mozes poslat s finalistakmi MISS SR na nudaplaz,on si lahne otvori noviny a vypne-tvrdy nezajem! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pred rokom bol na oslave u kamosa a balila ho tam babenka s tym,ze vie,ze je zenaty,ale nech si idu len tak zaspasovat von. A macino jej na to:" A co ti sibe,v takejto zime s tebou von? To by mi moselo vrndzat!"
dadulka, no to musi byt ina dobrota :grinning:
24. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada: pošli aj bukovskému pár tehu vírusov a hneď prestane variť tie jeho kraviny a začne sa stravovať ako normálny Slovák.
24. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada: asi sme to prehnali, lebo sme všetky netehulky odohnali. A teraz budeme kecať len my dve.
24. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie som si ista, či by mu to pomohlo...
24. mar 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: oki
Imis: tak nech začne robiť nejaké školenia pre chlapov, čo nemajú nikdy dosť. A budete bohatíííííííííííí.
utekam paaaaa
luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to ste tu uz fakt zostali len tehulky? :astonished:
24. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky, ale veď sa nás neľakajte :grinning: :wink: vírusíky sadnú len na toho, kto si ich praje, naozaj :wink: :wink: :wink:
24. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, ty sa nebojíš, že :wink: :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,ja sa ne..bo.. :confused: jim :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. mar 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada: ešte budeme vinné, keď budú mať baby problémy sexuálno-partnerské, lebo nebudú chcieť ísť k mužom do postieľky - budú sa báť vírusov.
24. mar 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prdm v galotach,ze len na toho,kto si praje. Tobiasa sme si priali,pol roka tvrdo dreli,makali,pracovali a ked sme sa na to vyprdli,ze teda satanasi dvaja stacia,tak az potom prisiel :grinning:
24. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je? Moj antivirusak zanuchal nejaky problem .... nejake je to tu zavirene......odhlasujem sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci, neboj nič, ešte nám budú baby aj ďakovať :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: lenže aj keď ste tvrdo pracovali, žiadna dobrá duša ti tehu vírus neposlala. To bolo v tom.
24. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaaaaaaaau zuzu!
24. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaa luci vidis,toto ma nenapadlo.
cau zuzu som myslela,akoze cau vitaj,nie ze cau dovi :grinning:
24. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada: veď ja viem. To len ony si to ešte neuvedomujú.

A ja stále nejako čakám, že nám Zuzu napíše, že si z toho Ríma predsa len nejaký suvenír navyše doniesli.
24. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok