• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
zabi, tak dumáte čo ďalej... hlavne, aby bol malý veru spokojný a rád chodil do školy :wink:

maji, no nazďo, aj teba tu vidieť :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocandy :wink:

vitam Lolitu, kludne sa zarad :wink:
Maji, tak nakoniec, predsa ticha domacnost :unamused: Cez vikend sa hadam rozhovorite :slight_smile:

som dnes prechvalila den :unamused: O desiatej som uz chcela zavet spisovat, ma chytili take krce a hnacka, ze som sa hodinu bala postavit zo zachodu. Potom som spravila najazd na lekarnicku, rozdrvila cierne uhlie, spravila si z neho koktejl a klop klop, zatial je vsetko ok. Len mam uz halucinacie od hladu, ale bojim sa na jedlo aj pozriet, nieto este zjest
26. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiiiiiiiiiiiiha zuzi a co je to? :fearful:
26. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
susedka moja, ak nemáš nič proti :grinning: mohli by sme si vymeniť tel. číselká, aby som mala komu podať prvé info :grinning: :wink:

posielam IP :slight_smile:
26. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja tu ten rozhlas pocujem! :angry: Zitava,pocujete to aj vy?
26. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu,ved jasne,ze vymenime cisla.Potom hned pred dotepanim pupocnej snury posli sms,aby sme Vladka doma uz so sampusom cakali :grinning:
26. mar 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu a čože??? :confused: niečo ti nesadlo? či...
26. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji :grinning: :grinning: :wink:
26. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiež počujem tetu hlásateľku :zipper_mouth:
26. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem co za atentat na mna to bol....zeby zas vyhovorka bola na svete, aby som okna nemusela umyvat ? :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Zuzu: tak rýchlo nasaď diétku, aby ti bolo fajn. Tieto žalúdočné ťažkosti sú aspoň na niečo dobré - zhodíš zopár kg.

Lolita: takže ďalšia tehuľka vo Vrábľoch? A veď niečo prezraď o sebe - my sme totiž strašne zvedavé. (vek, odkiaľ si, s kým si a tak... - proste všetko nás zaujíma).

Imis: fíha, tak mužík to takto vážne zobral až sa s tebou nerozpráva???

A my sme dnes stretli Kluadi s rodinkou.
26. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ze dadu? Uz ho asi zapojili,lebo babky hromadne strajkovali,ze nepocuju,ked vyhlasuju mrtvoly. A pritom oni vedi,kto umrel este predtym,nez naposledy vydychne :unamused: Skoda reci!
26. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jezisi Luci,ani nehovor.Ticha domacnost pred vikendom.A ja bych sa tak miluvala. Ale ako radi pani maserka,ked ma miluje bezhranicne,nebude mu vadit,ked pojdem za inym :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A aké babky už len bývajú na Žitave? Veď tam samí mladí, nie?

Milúvať sa treba v stredu - tak trpezlivo počkaj. Dovtedy sa rozhovoríte a rozmilujete isto-iste. A z tvojho príspevku cítim, že ty určite nie si taká lenivá ako TM.
26. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu, ja som raz tiež mala takú hnačku, z ničoho nič... a napokon sme zistili, že som tehu, žeby súvis??? :grinning: :grinning: :wink: :wink:
26. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, teba je dnes radosť čítať :grinning:

a práve som dopiekla toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4923 :wink:
26. mar 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,sak ja som tu na konovi a v Chrobaciku najznamejsia nymfa,co nevies? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fiha Maji, taka mlada a uz taka odvazna :grinning: :grinning: :grinning:

A to ktora maserka, dava taketo rady do zivota?
Dadu: žeby tie naše vírusy predsa len zabrali? Ale radšej o tom nepíšme, lebo tu zase ostaneme len my dve.
dadu, ja vždy keď som zistila, že som tehu, tiež som mala hnačky a zvracanie, ale od vtedy to mávam 2krát do roka, tekže už to až tak jasné nie je :sunglasses:
autor
no luci, neviem či si teraz majku potešila :grinning: :grinning: čakať až do stredy... :sweat_smile:
Jeminacku dani,pudingace.Tym ma vzdy moja susedocka dostane! :wink:
26. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadi, no to by bol zazrak, panenka maria by mala vaznu konkurenciu vo mne :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis :grinning: :grinning: :grinning:
Inak z tej psychologicky som veru dobry pocit nemala. A neodpustila som si poznamku, ze my uz mame psychovysetrenie za sebou. Ta cumela :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi a ty co? Tie okna ta az tak strasia? :grinning:
26. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dani, pudingoš je mňamka :wink:

luci, ale ja mám chuť to tu trošku zavíriť :grinning: :grinning: pokiaľ ešte môžem... len troškuuu...

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :wink: :wink:
26. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zabi,to si priliala olej do ohna. Mat psychovysetrenie a nie od nej! Suchemu do ordinacie s nou. Co tu strasi ludi?
26. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu, nikdy nevieš... nikdy nevieš... :wink:
dada,neser tigra,naseres dzunglu! :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok