Vráble 2

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
dadadulkaautor
26. mar 2010
zabi, tak dumáte čo ďalej... hlavne, aby bol malý veru spokojný a rád chodil do školy 😉

maji, no nazďo, aj teba tu vidieť 😃 😃
zuzu80
26. mar 2010
caute kocandy 😉

vitam Lolitu, kludne sa zarad 😉
Maji, tak nakoniec, predsa ticha domacnost :-| Cez vikend sa hadam rozhovorite 🙂

som dnes prechvalila den :-| O desiatej som uz chcela zavet spisovat, ma chytili take krce a hnacka, ze som sa hodinu bala postavit zo zachodu. Potom som spravila najazd na lekarnicku, rozdrvila cierne uhlie, spravila si z neho koktejl a klop klop, zatial je vsetko ok. Len mam uz halucinacie od hladu, ale bojim sa na jedlo aj pozriet, nieto este zjest
imis
26. mar 2010
fiiiiiiiiiiiiiiiha zuzi a co je to? 😕
dadadulkaautor
26. mar 2010
susedka moja, ak nemáš nič proti 😃 mohli by sme si vymeniť tel. číselká, aby som mala komu podať prvé info 😃 😉

posielam IP 🙂
imis
26. mar 2010
ved ja tu ten rozhlas pocujem! ]-( Zitava,pocujete to aj vy?
imis
26. mar 2010
dadu,ved jasne,ze vymenime cisla.Potom hned pred dotepanim pupocnej snury posli sms,aby sme Vladka doma uz so sampusom cakali 😃
dadadulkaautor
26. mar 2010
zuzu a čože??? =-) niečo ti nesadlo? či...
dadadulkaautor
26. mar 2010
maji 😃 😃 😉
dadadulkaautor
26. mar 2010
tiež počujem tetu hlásateľku :-x
zuzu80
26. mar 2010
neviem co za atentat na mna to bol....zeby zas vyhovorka bola na svete, aby som okna nemusela umyvat ? 😃 😃
retaux
26. mar 2010
Ahojte!
Zuzu: tak rýchlo nasaď diétku, aby ti bolo fajn. Tieto žalúdočné ťažkosti sú aspoň na niečo dobré - zhodíš zopár kg.

Lolita: takže ďalšia tehuľka vo Vrábľoch? A veď niečo prezraď o sebe - my sme totiž strašne zvedavé. (vek, odkiaľ si, s kým si a tak... - proste všetko nás zaujíma).

Imis: fíha, tak mužík to takto vážne zobral až sa s tebou nerozpráva???

A my sme dnes stretli Kluadi s rodinkou.
imis
26. mar 2010
Ze dadu? Uz ho asi zapojili,lebo babky hromadne strajkovali,ze nepocuju,ked vyhlasuju mrtvoly. A pritom oni vedi,kto umrel este predtym,nez naposledy vydychne :-| Skoda reci!
imis
26. mar 2010
Jezisi Luci,ani nehovor.Ticha domacnost pred vikendom.A ja bych sa tak miluvala. Ale ako radi pani maserka,ked ma miluje bezhranicne,nebude mu vadit,ked pojdem za inym 😃 😃 😃 😃 😃
dadadulkaautor
26. mar 2010
😃 😃 😃 😃 😃
retaux
26. mar 2010
A aké babky už len bývajú na Žitave? Veď tam samí mladí, nie?

Milúvať sa treba v stredu - tak trpezlivo počkaj. Dovtedy sa rozhovoríte a rozmilujete isto-iste. A z tvojho príspevku cítim, že ty určite nie si taká lenivá ako TM.
dadadulkaautor
26. mar 2010
zuzu, ja som raz tiež mala takú hnačku, z ničoho nič... a napokon sme zistili, že som tehu, žeby súvis??? 😃 😃 😉 😉
danielahamar
26. mar 2010
imis, teba je dnes radosť čítať 😃

a práve som dopiekla toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4923 😉
imis
26. mar 2010
luci,sak ja som tu na konovi a v Chrobaciku najznamejsia nymfa,co nevies? 😃 😃 😃 😃
zuzu80
26. mar 2010
fiha Maji, taka mlada a uz taka odvazna 😃 😃 😃

A to ktora maserka, dava taketo rady do zivota?
retaux
26. mar 2010
Dadu: žeby tie naše vírusy predsa len zabrali? Ale radšej o tom nepíšme, lebo tu zase ostaneme len my dve.
danielahamar
26. mar 2010
dadu, ja vždy keď som zistila, že som tehu, tiež som mala hnačky a zvracanie, ale od vtedy to mávam 2krát do roka, tekže už to až tak jasné nie je 😎
dadadulkaautor
26. mar 2010
no luci, neviem či si teraz majku potešila 😃 😃 čakať až do stredy... :-N
imis
26. mar 2010
Jeminacku dani,pudingace.Tym ma vzdy moja susedocka dostane! 😉
zuzu80
26. mar 2010
Dadi, no to by bol zazrak, panenka maria by mala vaznu konkurenciu vo mne 😃 😃 😃
imis
26. mar 2010
zuzu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zabinka
26. mar 2010
imis 😃 😃 😃
Inak z tej psychologicky som veru dobry pocit nemala. A neodpustila som si poznamku, ze my uz mame psychovysetrenie za sebou. Ta cumela 😃 😃 😃

zuzi a ty co? Tie okna ta az tak strasia? 😃
dadadulkaautor
26. mar 2010
dani, pudingoš je mňamka 😉

luci, ale ja mám chuť to tu trošku zavíriť 😃 😃 pokiaľ ešte môžem... len troškuuu...

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉 😉
imis
26. mar 2010
No zabi,to si priliala olej do ohna. Mat psychovysetrenie a nie od nej! Suchemu do ordinacie s nou. Co tu strasi ludi?
dadadulkaautor
26. mar 2010
zuzu, nikdy nevieš... nikdy nevieš... 😉
imis
26. mar 2010
dada,neser tigra,naseres dzunglu! 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli