• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
kuki som profesionálov, preto tá opakovačka :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, viete mi povedať, kde vo vrábloch je najlepšia cena na údené? a hlavne aj kvalita? :wink: , ja ešte nemám nič kúpené :unamused:
26. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,profesionali su silno dobri.......silno dobri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to neviem, to neviem... :grinning:
26. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha,udene! Ja mam lepsiu otazku.Ako si mam v mäsiarstve vypytat to velkonocne mäso,co to vsetci jedia? Ak sa to vola? :sweat_smile:
Kupujem to prvy krat sama.
26. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas tie vase T-cka to je co slepa ulicka? No ved presne nikdy neviem, ale tym padom by vo vrabloch museli vystavat novy chram aby sme sa s Mariou netlacili v jednom :wink:
26. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však údené :grinning: a je už len na tebe či plece, karé a tak :grinning:
26. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso,ze plece,karé a tak.................... :confounded: No,to zas budu mat predavacky zazitok :sunglasses:
26. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji :grinning: :grinning: šak tak aj pýtaj, dajte mi z toho veľkonočného :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy zas riesite velku noc? Ja som ledva vianocnu vyzdobu pozbierala :grinning: :grinning: :grinning:

Velkonocne maso som este ani ja nekupovala, a este som nikdy ani velkonocne sviatky nepripravovala...v nasej rodine sme s tradiciou skoncili asi v 1988 :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu a coze rok pred revoluciou ste skoncili?
26. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taka mala rodinna rebelia a o rok to vypuklo vo velkom :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja nebudem robiť žiadne veľkonočné mäso, my to moc nemlúbime...
26. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaaaaaaaaaaaaa,takze revoluciu ste zacali vlastne vy! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No super dada,ja ze mi styri platky darujes :grinning:
26. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si kupujem sama, odkedy bývame sami, ale tento rok výnimočne kúpila maminka a ani neviem, čo mi nakoniec kúpila.

Imis: alebo skús pozrieť rolku v Tescu. Ja keď zabudnem kúpiť, tak to je vždy posledná záchrana (aj keď chuť nič moc).
26. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi, no ty sa velmi nechystaj na velkonocne maso....v porodnici bude hrachova kasa isto :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majka :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu :grinning: :grinning: :grinning: aj to môže byť :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrachova kasa je vysada NR porodnice. A potom sosovica,spenat,hrstkova,kelova a podobne dobrotky :grinning:
26. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,ty si sikovnica sikovna
26. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: prečo šikovnica?

Veru, máte pravdu s tou stravou. Po týždni diéty som sa po príchode domov z pôrodnice poriadne najedla. A potom, že prečo som mala menej kg ako keď som otehotnela...
26. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi, no ved mozno v LV bude all inclusive pobyt...stoly sa budu pod neskutocnym vyberom jedla prehybat.....novy prevadzkovatel, nove zvyky
26. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak sikovnica preto,ze mäsko sama zhanas,pekne gazdujes..............
No ved dada nam potom porozprava ,co ponukali v LV na velkonocnu nedelu.
26. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
len aby ma mal kto odrodiť :grinning: :grinning: ešteže mám majkine číslo :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak toto dada,nieze budes lekarov pocas sviatkov otravovat. :grinning: A zena,rodis ty,nie doktor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci, veru, gazdinka si ty riadna :wink:
26. mar 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne by teraz moc vadili tie pachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som niekedy jak v prvom trimestri :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, spolieham na teba :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,uz prisiel moj cas(kde je ten grcajuci smajlo?) Idem odovzdat Tobka a na germancinu.Predtym este do mesta,lebo porobit nakupy celej rodine nemoze nikto iny,len ja.Ved som na materskej,co by som asi tak robila,ze ano?
Ahojte dievocky,uzite si kvetnu nedelu,aj cely vikend a v pondelok vas tu cakam :wink:
26. mar 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok