• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
ahojte!

domi aj my sa pripajame ku gratulantom a prajeme vsetko naj, naj, naj a vela radosti z Jakubka :wink:

ja som sa prave vratila z mesta, ale tu okolo AX je sialenstvo :confused:
23. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabinka,gardenia!!!!! Vydrzat!!!!

Zuzi,porodnica bol jeden krasny sen.Tak som s atesila,ze som sa rozhodla pre NR. A po nadhernom porode a dvoch hodinach Rosamundinej romantiky prisla kruta realita-7 dni v bielom koncentraku-SESTONEDELIE :angry: :angry: :angry:
23. apr 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis - pekne napisane. Tie kupelky boli super, vsak? A pocas navstevnych hodin som tam este aj pristihla nasich pocernejsich spoluobcanov sexovat. Asi uz nevydrzali. :confused:
23. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ani neviem ako som to tam prezila. Hormony so mnou lomcovali tak, ze aj pre pani docentku Kamenicku z ruzovej ordinacie by som bola neriesitelny pripad
23. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V kupelke som na plafon radsej nekukala-len raz. A ze dzamorenci sexuju to je klasika-oni musia,lebo by zena dostala vyprask :grinning: :grinning: :grinning: Mohla som aj ja.Mozno by sa mi to tam lahsie zvladalo.Zuzi:Simi a Rony sa narodili v new Castli-Novych Zamkoch. :wink:
23. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sak mne Brestansky volal Dr Cecha-psychiatra :frowning2:
23. apr 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabi coooo??? To uz je sila, za mojich cias si chodili pocerne na WC, len zvysovat riziko rakoviny pluc :frowning2: a sexovat si odbehli domov a ruzovo-cokoladovy uzlicek radostny, dar bozi, nechali sestrickam, sak to su proficky tie uz vedia co s tym treba robit :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj take boli, Zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,ze sa ty nezivis pisanim knih!
23. apr 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna Brestansky hodinu za ziva sil bez umrtvenia, asi si myslel ze som jak Arnold vo filme Terminator a tak mi psychusa nevolal asi si myslel ze mam len poruchu v systeme, poskodeny software :wink:
23. apr 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: preco? Co si bola tisko?
23. apr 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco ma sil za ziva? To neviem ani ja. Sa mu zdalo asi ze som zocelena zena :grinning: :grinning: :grinning: Potom sice videl, ze ma zle odhadol, tak dal nemy pokyn sestricke asi, ta sa od zadu priblizila po tichu jak srna a chcela mi dat injekciu ale som zohla ruku a ohla som jej ihlu v striekacke a strasne ju to nas.alo, tak ma nechala tak, ze ked nechcem, prosit sa mi nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ty si ciselnik
23. apr 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baburiatka,lucim sa a zelam nadherny vajkend!!!!
23. apr 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe krasny vikend :wink:
23. apr 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, som tu len na skok, tak vám velmi pekne dakujem za blahoželania :slight_smile: dočítam vás večer, ked bude čas, pridu svokrovci, tak idem volačo pochystat. zatial papa
23. apr 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,Vam ide tepla voda?Maji.....nevis o niecom preco by nemala ist?Nevidela som ziadny oznam..... :angry:
23. apr 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prajem tiez pekny,slnecny vikend......ma byt az 20 stupnov! :slight_smile: :sunglasses:
23. apr 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Huraaaaaaaaaaaaa,dalsi drobcek je tu.Dnes sa mojej kamoske a svadobnej svedkyni narodil Jakub. Tento tyzden same dobre spravicky.
Netecie tepla voda? Neviem,ja nie som cele dni doma.Ale ved zbadam,ked sa pojdem ponorit do vane :grinning:
23. apr 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaa a uz ide tepla voda...neviem co to malo znamenat.....

kamoske?pozname?z VR?
23. apr 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie,nie je z VR,ale som sa tak tesila,ze som vam to prisla povedat :sweat_smile:
Tak uz ide tepla voda? No super,budem sa bacorit,ako hrosica,ked deti pospia.
23. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. apr 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marianka velmi pekne dakujem.Si prva.Super video pobavilo ma :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. apr 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi k narodeninam, vela lasky, stastia, zdravia, radosti z tvojich najmilovanejsich :slight_smile:
24. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji, toto by mi nepreslo. Peto z hrozou pozera ked je zapalena jedna sviecka, co sa prve chyti horiet a ci je po ruke mobil aby mohol volat 112 :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte!

TAk ako,vikendujete?To je krasne vonku,vsak?

MAji...co,dadu je uz domka?Pustili ju vcera?Nevies....?
25. apr 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok