Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
25. apr 2010

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

žienky moje, včera nás konečne pustili domkov 🙂 s Emkou vám Ďakujeme za milé prianíčka 😵
a zvlášť mojim susedkám, maji, šampáňo sa chladí, zatiaľ 😀 kartička krásna 🙂
klaudi, tiež dík za krásne prianie 🙂 ste zlaté 😉 😉

o pôrode napíšem neskôr, idem teraz hajať, kým môžem, bo vám poviem, že dve malé deti dajú riadne zabrať 😅
našťastie mám doma vladka, tak to bude o niečo ľahšie...

zatiaľ sa majte krásne, keď mi to drobci dovolia, ozvem sa vám... papa 😉

danielahamar
25. apr 2010

Dada Vitajte a ešte raz gratulujem 😉 😀 a nahoď fotečky 😀

dominka11
25. apr 2010

ahoj dadi, tak super, že ste už doma 🙂 oddychuj, ked sa da a ked budeš mat čas nakukni, sme už zvedave na malinku 😉

dominka11
25. apr 2010

inak, aký nezvyk, že pri dadulke svieti 2 deti 😀 strašne rýchlo to ubehlo, ešte si pamatam, ako si nám len oznámila, že si tehu a už ste doma štyria 🙂

zabinka
26. apr 2010

krasne slnecne ranko 🙂

dadulka vitajte doma 🙂 a este raz gratulujeme. Pekne oddychuj, kym sa da a ked budes moct, hod nejake fotecky malej Emky, nech sa pokochame. 😉

a vy ostatne ako? Aky bol vikend?

imis
26. apr 2010

Ranecko!

No,vitajte susedky. Ja ani neviem,ze ste prisli.V sobotu mojimi detmi plieskala puberta a vcera sme boli cely den na oslave 85 narodenin. Tak vas v mene celeho vyboru vchodu cislo 15 vitam doma 🙂

Vcera som kocikala Tobina po Mani a stretla som kamosku,co ma 4 mesacneho syna a je väcsi ako Tobko 😀 😀 😀 Ty kokso,ja som len 😨
Oslava bola fajna,babicka sa tesila,ze sme prisli vsetci,jedlo bolo mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam. Mozem ist zas na zumbu 😀 a tak.

retaux
26. apr 2010

Ahojte!
Tak ja som sa práve vrátila z nemocnice 😵 😵 😵 😵 Dúfam, že sa tam vrátim už len keď budem rodiť 🙄 Tak oni ma v piatok nechali tam, lebo mali podozrenie na gestózu 😨 😨 😨 A ja pritom všetko OK - aj tlak, nohy neopuchnuté, proste nič, akurát tie grcačky.
Našťastie ich tá prílišná opatrnosť opustila a pustili ma dnes domov.

A vy ako? Vidím, že Dadu je už doma. Tak si užívaj to materstvo naplno. 😉

A konečne je kráááááááááásne 😎 😎 😎

imis
26. apr 2010

Cauko Luci,prosim ta,uz tam nechod. Sak co ta len lakaju-hore listim,dole listim podla nalady? 😠 Vychutnavaj si brusinko pekne doma 😉

klauduska
26. apr 2010

Ahojte babule!

luci...a co toto,potrebuju zaplnit izby ci co???? 🙄 Tak,tak,uz len rodit,rychlo porobit a este rychlejsie byt domka.... 😉

imis...tak Vy ste oslavovali v nedelu?Ved som si vsimla,ze tu nemate afto...inak,niekedy si pripadam ako taka babka Kelisova.... 😀 😀 😀 ale co ja za to mozem,ze Filipko sa rad pozera z okna??? 😅

dadi...no vitajte.....som si aj myslela,ze Vas v sobotu pustia domkov.....a ako,Emka dobre papa,kaka a spinka?Kojis?A co porod?ultra mega rychly????Juuuj,tak by som s Tebou poklebetila......uz aby ste boli na prechadzke.... 😉

zuzu...a Tebe uz konecne snad donesiem tu suknicku 8.maja-dufam,ze nam do toho nic nevojde.... 😉

anjelikbambulka
26. apr 2010

ahojte babule,

hurááááááááááááááááááááááá, už máme von prvý zúbok 😵 😵 😵 😵 akurát pred chvíľou sa nám predral vonku 😵 😵 😵

dadu, vitajte domka... 😉 😉 😉

a luci, ty tam už fakt vôbec nechoď, len porodiť... veď ťa v tej nemocke len zbytočne znervózňujú... 😠 😠 😠

klauduska
26. apr 2010

zuzi..ahoooj!Tak uz je vonku?No super,snad sa teraz Emke aspon na chvilocku ulavi......a ktory,hore ci dolu?

anjelikbambulka
26. apr 2010

ahoj klaudi, hore jednotka... 🙂 🙂 🙂

klauduska
26. apr 2010

fiiiha,tak ste dobry....len nech rastu dalej zubky a najepsie bezbolestne... 😉 🙂

My sa chystame von,pockame tatka z robotky a pojdeme k nasim.....Dnes som bola u doktorky s nim,lebo taky strasny kasel ma hlienovity...ja neviem z coho.....a kycha,ale sopliky nema.....tak dostal sirupcek.....chudatko,tak kasle,ze sa ani najest nemohol,tak dostal skoro plnu davku mliecka.... 😒

imis
26. apr 2010

No,dnes som pookukavala Emku a teda nadherna je-doslova.Vlasy take,ze uz moze pukacky nosit,krasna okruhla tvaricka,ocicka velike,no krasa!!!!

retaux
27. apr 2010

Ahojte!
Aj ja chcem vidieť Emku 🙂 Maličké, krásne, voňavé bábo 😵 Dadu, aspoň fotky pridaj, keď budeš mať čas, nech sa navnadím.

Klaudi: tak nech sa Filipkovi rýchlo polepší 😉 Lucka mala toto minulý týždeň, potom sa jej aj sople rozbehli, ale našťastie nebolo to na atb.

Anjelik: gratulujem k prvému zúbku 🙂

zuzu80
27. apr 2010

Ahojte 😉 Dadka, vitajte doma! Este raz prajem nech ste zdravi a hlavne prajem vela vela prespatych noci 😉 A tesim sa na fotky malej princeznicky 🙂
Ja som vcera nestihlala ani vas pozdravit 😒 Bola som u doktora na preventivke, objednana na 9.00 a do ordinacie som sa dostala o 13.00 😠
Idem dopit kafe a pracovat

zabinka
27. apr 2010

Pekne ranko 🙂

Zuzi, no super, tak naco si bola objednana?!
Nasmu Martinkovi dnes zacina plavecky vycvik, uz sa nevedel dockat. Rano ho ani budit nebolo treba, len aby nahodou nezmeskal 😀

imis
27. apr 2010

Ranecko hviezdicky a hviezdy

Myslite,ze bude dnes prsat? Taku chut mam prevetrat sa s Tobkom na bicykli.Aspon 20 km keby sa nam podarilo spravit.Len sa bojim,ze co ked nas niekde zastihne dazd 😒
Nemate niekto nejaku staru ranu,co boli pred dazdom? 😀

klauduska
27. apr 2010

Breee ranko kocky!

Aj ja chcem vidiet Emusku....sa mi normalne o susedke dadke a Emuske aj tuto noc snivalo..... 😅 A minulu zasa s Tebou maji,som ti to nestihla ani napisat-ty,macik a Tobko,boli sme niekde na plazi,lehatka,slnecnici,more......slniecko...hm.....ako fajne nam bolo....a dalsi 2 tvoji clenovia rodiny asi nejake pipky nahanli,ked uz si minule pisala,ze puberta s nimi plieska a ja som ich v sne nevidela.... 😅 😅 😅

imis
27. apr 2010

klaudi 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak sme si dali s Tobkom 20 kilakov do noh s medzipristatim na Mani na kafco. Paradicka to bola a dazd je v nedohladne 🙂

klauduska
27. apr 2010

imis...tak to je super,si si dobre prevetrala hlavku,cooo???

Prave som videla suseda Vladka ako niesol malu Emku v sedacke......ake drobnucke..... 🙂

imis
27. apr 2010

Vladko si ju nosi ako poklad 🙂 Ved mala je cely Vladko.To ako keby sa na seba pozeral 😀
A co je tu na konovi zo dna na den pustejsie a pusto? ☹

zabinka
27. apr 2010

imis, kam chodis byciklovat? To chodis s tym cyklovozikom? My sme sa v piatok vsetci vybrali na bicykloch do Teliniec, tak sme chlapcov riadne vystavili. Ale sa mi zdalo, ze pre Martinka to bolo este vela.

anjelikbambulka
27. apr 2010

ahojte kočky,

maji, tak ste sa poriadne prevetrali... 😉 😉 😉 😉

a aj ja chcem vidieť malú Emku 🙂 🙂 🙂 🙂 včera som videla len vladka s veľkým bračekom matúškom 😉 😉 😉

zabinka
27. apr 2010

klaudi, mas super sny. Aj ja uz snivam o dovolenke, cim je blizsie, tym sa viac tesim. 😎

anjelikbambulka
27. apr 2010

no, nás tento rok dovolenka nejak obíde, snáď len niekde na oravu, za sestrou na východ vybehneme... 😉

zabinka
27. apr 2010

anjelik, ved ty mas dovolenku vzdy, ked ides na Oravu 😉 Tym smerom sme este neboli, ale na buduci rok planujeme okruznu cestu po Slovensku, tak mozno aj Oravu uvidime.

imis
27. apr 2010

Aha,ako sme ozili 😀
Zabi,chodime väcsinou na Manu,ale ked je pekne tak aj do Jelenca a tak-pokukavat okolie.Chodime s cyklovozikom a Simkovi ideme teraz kupit tu vlecnu tyc na bicyk.Ked nebude vladat,budeme ho tahat. A malkaci budu vo voziku 😉
Zuzi,ved ty vidis Emku kazdy den 😀

klauduska
27. apr 2010

zabi...hm,ja aspon o dovce snivam,ked uz ziadna nebude......asi prvy rok odkledy sme s Maroskom spolu nepojdeme nikam.... 😒 a asi ani na buduci rok,lebo chceme prerabat ten novy bytik..... 😒

anjelikbambulka
27. apr 2010

maji, ja vidím každý deň Emmku, ale chcela by som vidieť Emku 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre