• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

žienky moje, včera nás konečne pustili domkov :slight_smile: s Emkou vám Ďakujeme za milé prianíčka :dizzy_face:
a zvlášť mojim susedkám, maji, šampáňo sa chladí, zatiaľ :grinning: kartička krásna :slight_smile:
klaudi, tiež dík za krásne prianie :slight_smile: ste zlaté :wink: :wink:

o pôrode napíšem neskôr, idem teraz hajať, kým môžem, bo vám poviem, že dve malé deti dajú riadne zabrať :sweat_smile:
našťastie mám doma vladka, tak to bude o niečo ľahšie...

zatiaľ sa majte krásne, keď mi to drobci dovolia, ozvem sa vám... papa :wink:
25. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada Vitajte a ešte raz gratulujem :wink: :grinning: a nahoď fotečky :grinning:
25. apr 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dadi, tak super, že ste už doma :slight_smile: oddychuj, ked sa da a ked budeš mat čas nakukni, sme už zvedave na malinku :wink:
25. apr 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, aký nezvyk, že pri dadulke svieti 2 deti :grinning: strašne rýchlo to ubehlo, ešte si pamatam, ako si nám len oznámila, že si tehu a už ste doma štyria :slight_smile:
25. apr 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne slnecne ranko :slight_smile:

dadulka vitajte doma :slight_smile: a este raz gratulujeme. Pekne oddychuj, kym sa da a ked budes moct, hod nejake fotecky malej Emky, nech sa pokochame. :wink:

a vy ostatne ako? Aky bol vikend?
26. apr 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko!

No,vitajte susedky. Ja ani neviem,ze ste prisli.V sobotu mojimi detmi plieskala puberta a vcera sme boli cely den na oslave 85 narodenin. Tak vas v mene celeho vyboru vchodu cislo 15 vitam doma :slight_smile:

Vcera som kocikala Tobina po Mani a stretla som kamosku,co ma 4 mesacneho syna a je väcsi ako Tobko :grinning: :grinning: :grinning: Ty kokso,ja som len :fearful:
Oslava bola fajna,babicka sa tesila,ze sme prisli vsetci,jedlo bolo mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam. Mozem ist zas na zumbu :grinning: a tak.
26. apr 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak ja som sa práve vrátila z nemocnice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dúfam, že sa tam vrátim už len keď budem rodiť :rolling_eyes: Tak oni ma v piatok nechali tam, lebo mali podozrenie na gestózu :fearful: :fearful: :fearful: A ja pritom všetko OK - aj tlak, nohy neopuchnuté, proste nič, akurát tie grcačky.
Našťastie ich tá prílišná opatrnosť opustila a pustili ma dnes domov.

A vy ako? Vidím, že Dadu je už doma. Tak si užívaj to materstvo naplno. :wink:

A konečne je kráááááááááásne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko Luci,prosim ta,uz tam nechod. Sak co ta len lakaju-hore listim,dole listim podla nalady? :angry: Vychutnavaj si brusinko pekne doma :wink:
26. apr 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule!

luci...a co toto,potrebuju zaplnit izby ci co???? :rolling_eyes: Tak,tak,uz len rodit,rychlo porobit a este rychlejsie byt domka.... :wink:

imis...tak Vy ste oslavovali v nedelu?Ved som si vsimla,ze tu nemate afto...inak,niekedy si pripadam ako taka babka Kelisova.... :grinning: :grinning: :grinning: ale co ja za to mozem,ze Filipko sa rad pozera z okna??? :sweat_smile:

dadi...no vitajte.....som si aj myslela,ze Vas v sobotu pustia domkov.....a ako,Emka dobre papa,kaka a spinka?Kojis?A co porod?ultra mega rychly????Juuuj,tak by som s Tebou poklebetila......uz aby ste boli na prechadzke.... :wink:

zuzu...a Tebe uz konecne snad donesiem tu suknicku 8.maja-dufam,ze nam do toho nic nevojde.... :wink:
26. apr 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,

hurááááááááááááááááááááááá, už máme von prvý zúbok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akurát pred chvíľou sa nám predral vonku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dadu, vitajte domka... :wink: :wink: :wink:

a luci, ty tam už fakt vôbec nechoď, len porodiť... veď ťa v tej nemocke len zbytočne znervózňujú... :angry: :angry: :angry:
26. apr 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi..ahoooj!Tak uz je vonku?No super,snad sa teraz Emke aspon na chvilocku ulavi......a ktory,hore ci dolu?
26. apr 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj klaudi, hore jednotka... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. apr 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha,tak ste dobry....len nech rastu dalej zubky a najepsie bezbolestne... :wink: :slight_smile:

My sa chystame von,pockame tatka z robotky a pojdeme k nasim.....Dnes som bola u doktorky s nim,lebo taky strasny kasel ma hlienovity...ja neviem z coho.....a kycha,ale sopliky nema.....tak dostal sirupcek.....chudatko,tak kasle,ze sa ani najest nemohol,tak dostal skoro plnu davku mliecka.... :unamused:
26. apr 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,dnes som pookukavala Emku a teda nadherna je-doslova.Vlasy take,ze uz moze pukacky nosit,krasna okruhla tvaricka,ocicka velike,no krasa!!!!
26. apr 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Aj ja chcem vidieť Emku :slight_smile: Maličké, krásne, voňavé bábo :dizzy_face: Dadu, aspoň fotky pridaj, keď budeš mať čas, nech sa navnadím.

Klaudi: tak nech sa Filipkovi rýchlo polepší :wink: Lucka mala toto minulý týždeň, potom sa jej aj sople rozbehli, ale našťastie nebolo to na atb.

Anjelik: gratulujem k prvému zúbku :slight_smile:
27. apr 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: Dadka, vitajte doma! Este raz prajem nech ste zdravi a hlavne prajem vela vela prespatych noci :wink: A tesim sa na fotky malej princeznicky :slight_smile:
Ja som vcera nestihlala ani vas pozdravit :unamused: Bola som u doktora na preventivke, objednana na 9.00 a do ordinacie som sa dostala o 13.00 :angry:
Idem dopit kafe a pracovat
27. apr 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko :slight_smile:

Zuzi, no super, tak naco si bola objednana?!
Nasmu Martinkovi dnes zacina plavecky vycvik, uz sa nevedel dockat. Rano ho ani budit nebolo treba, len aby nahodou nezmeskal :grinning:
27. apr 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko hviezdicky a hviezdy

Myslite,ze bude dnes prsat? Taku chut mam prevetrat sa s Tobkom na bicykli.Aspon 20 km keby sa nam podarilo spravit.Len sa bojim,ze co ked nas niekde zastihne dazd :unamused:
Nemate niekto nejaku staru ranu,co boli pred dazdom? :grinning:
27. apr 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breee ranko kocky!

Aj ja chcem vidiet Emusku....sa mi normalne o susedke dadke a Emuske aj tuto noc snivalo..... :sweat_smile: A minulu zasa s Tebou maji,som ti to nestihla ani napisat-ty,macik a Tobko,boli sme niekde na plazi,lehatka,slnecnici,more......slniecko...hm.....ako fajne nam bolo....a dalsi 2 tvoji clenovia rodiny asi nejake pipky nahanli,ked uz si minule pisala,ze puberta s nimi plieska a ja som ich v sne nevidela.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. apr 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak sme si dali s Tobkom 20 kilakov do noh s medzipristatim na Mani na kafco. Paradicka to bola a dazd je v nedohladne :slight_smile:
27. apr 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis...tak to je super,si si dobre prevetrala hlavku,cooo???

Prave som videla suseda Vladka ako niesol malu Emku v sedacke......ake drobnucke..... :slight_smile:
27. apr 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladko si ju nosi ako poklad :slight_smile: Ved mala je cely Vladko.To ako keby sa na seba pozeral :grinning:
A co je tu na konovi zo dna na den pustejsie a pusto? :frowning2:
27. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, kam chodis byciklovat? To chodis s tym cyklovozikom? My sme sa v piatok vsetci vybrali na bicykloch do Teliniec, tak sme chlapcov riadne vystavili. Ale sa mi zdalo, ze pre Martinka to bolo este vela.
27. apr 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,

maji, tak ste sa poriadne prevetrali... :wink: :wink: :wink: :wink:

a aj ja chcem vidieť malú Emku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: včera som videla len vladka s veľkým bračekom matúškom :wink: :wink: :wink:
27. apr 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, mas super sny. Aj ja uz snivam o dovolenke, cim je blizsie, tym sa viac tesim. :sunglasses:
27. apr 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, nás tento rok dovolenka nejak obíde, snáď len niekde na oravu, za sestrou na východ vybehneme... :wink:
27. apr 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik, ved ty mas dovolenku vzdy, ked ides na Oravu :wink: Tym smerom sme este neboli, ale na buduci rok planujeme okruznu cestu po Slovensku, tak mozno aj Oravu uvidime.
27. apr 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha,ako sme ozili :grinning:
Zabi,chodime väcsinou na Manu,ale ked je pekne tak aj do Jelenca a tak-pokukavat okolie.Chodime s cyklovozikom a Simkovi ideme teraz kupit tu vlecnu tyc na bicyk.Ked nebude vladat,budeme ho tahat. A malkaci budu vo voziku :wink:
Zuzi,ved ty vidis Emku kazdy den :grinning:
27. apr 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi...hm,ja aspon o dovce snivam,ked uz ziadna nebude......asi prvy rok odkledy sme s Maroskom spolu nepojdeme nikam.... :unamused: a asi ani na buduci rok,lebo chceme prerabat ten novy bytik..... :unamused:
27. apr 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, ja vidím každý deň Emmku, ale chcela by som vidieť Emku :wink: :wink: :wink:
27. apr 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok