• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Lubi, poslala som ti ziadost o priatelstvo na fcb :wink:

Ano pani ucitelka Trubiniova je velmi oblubena, Eliska sa na nu vrha aj na ulici :grinning: :grinning:

Luci a ides rodit do NR?
28. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som si ťa pridala a poslala som babám odporúčania, aby si ťa pridali tiež. :wink:
28. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno :sweat_smile:
28. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a doma uz vsetko nachystane? Lucka je uz vo svojej izbicke?
28. apr 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby diky :wink: A mozem zabijat cas.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babule!!!

zabi...takze riadne stresy si prezivala,cooo?Ale verim tomu,ze Radko sa hned potasil.... :wink: :grinning:

imis...takze dnes mate oddych s Tobkom,ved si si vcera dobre makla.....aj si si nadbehla...ci to robis bezne tolo km?Ja som tu trasu absolvovala raz na korculiach-mana-a cez kmetovo michal domov.....ale mala som riadne otlaky,inak sa tozvladnut dalo....

A to sa teda na privitani uvidime....ja som to bola zaniest dnes na podateni MsU-mozes aj tam.... :wink:

Luci...a ty co moja,uz by si to tiez rada mala za sebou,vsak?Inak vsetko nachystane???
28. apr 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule...

aj nám prišlo to pozvanie na uvítanie občiankov, tak ešte stále uvažujeme, či ísť alebo nie... :wink: :wink: :wink: :wink: stačí tam zaniesť tú kopiu rodného listu?

dadu, ty si aká superžena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mňa keď chytili kontrakcie, už som len sedela a čakala, čo bude :wink: :wink: :wink: emka je nádherné bábo, taká malá bábika :wink: :wink:

zabi, vitaj aj na fb...
28. apr 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf,dnes bolo to uspavanie tazke.Nepomohol ani digestor,ani vysavac,pekne som musela kocikat,ale uz spi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi,nerozmyslaj,pod! :wink:
28. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super,ze sa to dalo odovzdat aj u susedov. A ja som sa trepala do kina :grinning: Nevadi,aspon som pokecala s Petom Veresom :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, a do kedy to treba zaniesť?
28. apr 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do 30.aprila
28. apr 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji...s Petom sa da aj pokecat???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

zuzi...jasncka,nevahaj a pod!
28. apr 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fotokopiu obcianskeho... :wink: drobci dostanu ucet s par euracmi... :wink:
28. apr 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej Klaudi,da.Ja s nim viem pokecat.Aj na viniciach :grinning: :grinning: :grinning: aj "dole" v meste.
28. apr 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi a slavnostny ceremonial bude aky? Nevies?
28. apr 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji...ja len preto sa pytam,lebo on dost casto mimo keca..... :wink: A Tobinka spinka v kociku?Mne dnes drahy Filipko setril ruky....zaspal sam v postielke.... :slight_smile:
28. apr 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem presne co bude,ale vraj za 20 minut budeme vybavene.....a cim menej mamiciek sa prihlasi,pride,tak tym vacsiu sumu nasi drobci dostanu......takze zuzi,,,,,nechoood!!! :grinning: :grinning: :grinning: ale nie,ja len srandujem..... :wink:
28. apr 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. apr 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi,treba ho v súravnom case stopnut a zacat k veci,on sa chyti :grinning:
A peniaze dostanu vsetci narodeni-aj ti,co nepridu. 500 Sk,cili cca 17 jurasov.
28. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale bude to na ucte v CSOB a je k tomu nejake zivotne poistenie.To ma dost nasralo. Vyborny biznis. :angry:
28. apr 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ved tam bude panulka z CSOB nam oblbovat na tom privitani,tak tam sa dozvieme.
28. apr 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som rada malemu vkladala jurase na jeho vlastny ucet,ale to poistenie? Dufam,ze sa to bude dat zrusit.
28. apr 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už emmku poistenú máme... takže aj ja dúfam, že sa to bude dať zrušiť...
28. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurat to citam,ze dieta dostane vlastnu platobnu kartu,ked bude mat 8 rokov. :slight_smile: Bude mat svoje prasule,rodic mu obmedzi vyberanie a mily tobko ked is minie vreckove za tyzden na somarinky,bude cakat dalsie tri tyzdne na dalsi priliv a aspon sa nauci,aky je zivot kruty.Asi to dam aj Siminovi a Ronymu :grinning:
28. apr 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji...mne bolo povedane,ze mozno dostanu aj viac ako 500sk....ze este uvidia,kolko maminiek sa prihlasi....a zrusit sa to budedat ten ucet,lebo vraj predtym to bolo v Dexii,knizka a tam sa za zrusenie platilo 200sk.... :sweat_smile: tak za to dali do CSOB... :wink:
Ved uvidime.....ale sa tesim,ze pojdes,aspon tam nebudeme sami... :wink:
28. apr 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji... :wink: :grinning: to si kde vycitala?
28. apr 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi,mozno dostanu 20 jurasov.Ale ved peniaze idu vsetkym.Ja som nebola ani so Simkom na ceremonii,lebo sme tu boli este len v podnajme,ale akonahle sme kupili byt,pisal Tibino,ze pridite si pre 500 korun,lebo Simino je uz nas obcan.
Neboj,keby dostanu len ti,co pridu,uz by boli desiatky nahlasenych.
28. apr 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved na tom letaciku,co mi dali,ked som odovzdala rodny list s obciankou.
28. apr 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,vidis...ja mam ine infosky od tety.....nehovorila nic,ze dostanu vsetci....a ty si dostala nejaky letacik???Ja nic... :confused: teta bola asi nejaka zabrzdena.... :unamused:
28. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sak Klaudi vidis,za to trebalo ist do kina. :grinning:
28. apr 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok