• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
presne som na to myslela,ze si sa netrepala nadarmo.... :wink:
28. apr 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V kine som uz aj tak sto rokov nebola,tak som sa aspon nadychala toho kinoveho uzasneho smradu-tak nostalgicno mi zostalo pri spomienke,ako sme s Marcelkom v 18-tich vo Vrabloch na titanic isli a nasackovalo sa k nam dalsich 7 ludi z ulice a sedeli sme 8 sedaciek od seba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj,to titanic bol uz davno v kinach????To bol iny natresk,co???
28. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru bol,ale Juro Sojka protekcne zohnal listky macimu-hravali vtedy spolu za vrabelsky dorast a ja som ich chodila okukavat-fesakov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji...to nie je myslene tym,ze mas vela rokov :wink: ....ale to ja som bola este dobre stena... :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...betarka jedna....a vyhral ten co listky dostaval a nezohnaval.....ale verim tomu,ze macik ma ine prednosti,ktore zvitazili.... :wink: :grinning:
28. apr 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ee,ani jeden sa mi nelubil,kukat som chodila na Karciho z Duru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji....jedneho Karciho poznam,ale ten veru ani za kukanie nestal.... :wink: :grinning:
28. apr 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: posli IP,ako sa vola
28. apr 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna teda futbalovi chlapci moc nedostali...ja som bola na sidliskovych a skoncila som s kostolnym.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa tu smejem,az ma brucho boli.
28. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co Marosko bol ministrant?
28. apr 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji...vies,ze ani neviem,kedze ani za kukanie nestal,nepatrala sommeno... :wink: :grinning: ale taky chudy,vysoky a chodil na gympel...a strasne sa podoba na toho z rozpravky Scooby doo.... :grinning: :grinning: :grinning:
maji...skoro...spevak kostolny velky,prevelky,ze vsetky babky si mysleli,ze z neho farar bude..... :sweat_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to urcite nebol fesak Karci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne co trepem...zle citam...ano,aj ministrant! :wink:
Baby vy mate ale dobru temu :grinning: :grinning: :grinning: , idem si uvarit kafe a citat vas :slight_smile:
To vazne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Na,cil ho tam nevidim :frowning2:
cau zuzi,vitaj a zarad sa-ked sme mali osemnast..............................a menej :grinning:
28. apr 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru zuzi...daj...do koho si bola??? :grinning: :grinning: :grinning:

maji...no,pokazil sa pri mne......ale sem-tam tam zajde... :wink: dokonca aj pasie chodil spievat pravidlene.... :wink:
28. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola total-brutal uplne jak sa hovori po usi do Majkinho sefa :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa hrozne pacil.......toho urcite poznate...Roman Zima......fuuu,aka som ja bola poblaznena...a este dalsich 20 bab..... :grinning:
zuzi...myslis toho co tam uz neni?
zuzi...aj ja by som si dala kafco,ale samej mi nechuti...... :unamused:
28. apr 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, ano :wink:

daj si so mnou, aj ja pijem sama...kolega je kavovy panic :sweat_smile:
28. apr 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Roman Zima-futbalista?
Zuzi,to vazne? Inak,strasne vela bab bolo a aj je do neho.Comu ja celkom nemrozumiem,ale jak sa hovori sto ludi,sto chuti.
Co je na nom driecne?
28. apr 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,....ten by celkom usiel,aj ked ho povahovo nepoznam...ale v tom veku zohravalo ulohu nieco uplne ine.... :sweat_smile:

maji...ano,vidis,futbalista! :sweat_smile:
28. apr 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale inak,vy viete lepsie.Ja ich uz poznam az teraz ako starych paprdov.Mozno,ked boli mladasi,tak boli lamaci srdc :slight_smile:
28. apr 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne klaudi, v mladosti boli dolezite uplne ine veci ako dnes :wink:
28. apr 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji, tak ja som bola zlomena uplne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok