• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
to ja v 18 som bola este neviniatko. A moja prva laska bola z Lotysska, spoznali sme sa v UK a este ma aj prisiel pozriet na vianoce a silvestra (vobec som to necakala). Ach, ako som bola zalubena.......
28. apr 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi, aj my sme v marci oslavili 10-rocnicu :wink:
Sme nechutne slusacky!!!! Podme to zmenit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no hlavne chlapov,ale aj tak vseobecne sme take diplomatky cierne lakovane............
zabi,teraz si nam vsetkym vypalila rybnik :slight_smile:
28. apr 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis :grinning: :grinning: :grinning:
preco? :confused:
Za mnou prisiel chalan rza v zivote-mal asi 110 cm a bol cierny jak zo zakostolskej.Silno ma chcel fotit na autosalone,ale moja mala sestra vtedy strasne plakala,nech ide ta skareda ciganka od nas prec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabi, ty si teda hviezda, ze Lotyssko, UK,. My sme iba miestnych futbalistov 4- oblastnej ligy a ako sme sa tesili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi ved lotys a este aj sem pride za tebou a v case,ked si mala 18? Tak ako to uz co je? To si riadne zabila.My sa tu s listakmy do kina od Sojku,ruzovym Romanom zimom a lubeznym Kovacom mozeme skovat
28. apr 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ja z teba nemozeeeeem :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste to mali aspon realne a po ruke. Ale ja najprv 3 mesiace spolu, potom len zalubene listy (inak mam vsetky odlozene) a potom tyzden cez sviatky, este zopar listov a sup .... vytriezvenie
28. apr 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skapem
28. apr 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi,ved o toto islo ty kofolka-napätie,vzdialenost.listy..................... :grinning:
28. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis nie, ja som mala uz 22. Ved vravim, ze v 18 som bola este neviniatko :sunglasses:
28. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaaaaaaj,tak lotys uz aj na ostro? Hmmmmmmmm,tak to si uz bola vysoka skolacka,co?
28. apr 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej, dobre sa na to spomina ..... ale realita je ina. Nakoniec som aj ja skoncila pri volejbalistovi a este k tomu aj mimo Vrabel (a ze mestska panicka :grinning: :grinning: )
28. apr 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lopta jak lopta.Ci nohami,ci rukami :wink:
28. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tak. A aka som spokojna :dizzy_face: :sunglasses:
28. apr 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis! Kde by ti bolo lepsie? :slight_smile:
28. apr 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tobuslavian je hore,idem po troche-ahojte!!!!
28. apr 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz asi len v nebi, ale na to si mienim este dooost dlho pockat :wink: (ak sa tam vobec dostanem :grinning: )
28. apr 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahojte, idem este aj ja trochen popracovat. Dobre som sa zabavila, tak mozem s elanom pokracovat v praci :slight_smile:
28. apr 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Zuzi: doma už asi všetko nachystané. Lucka už je vo svojej izbičke zabývaná. Už len drobca domov doniesť.

My sme na privítaní občiankov neboli, lebo som sa 3x prehnala do kina a nikto tam nebol :angry: :angry: :angry: Ale peniaze sme dostali. To dáva mesto všetkým novým obyvateľom.

Idem čítať, čo ste popísali ďalej.
28. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ďalšiu stranu som doslova zhltla a vyzerala som pri tom takto :grinning: :grinning: :grinning:

čítam ďalej
28. apr 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...ajoj...precitaj a daj do placu do koho si bola..... :wink:
28. apr 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super ste to tu rozbehli :grinning: Ale veru ste zabudli na tajných, anonymných donášačov. A práve to mi pripomenulo, že či si neotvoríme súkromnú tému. Napíšte, ktoré ste za. Ja som už nad tým dlho rozmýšľala. A tam čo napíšeme, snáď zostane medzi nami.

A teraz som ešte zvedavá, kto je ten Majkin super-driečny šéf :confused:
28. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja až po otvorení tej súkromnej témy :grinning:

Ale ako vidím, zase som prišla, keď už pomaly všetky het idete :cry:
28. apr 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...to nie je zly napad..... :wink: ja som za! :wink:
28. apr 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak keď nás bude viac, tak založím :wink:

Ja chodím ešte do jednej témy tu na MK a hneď ako sa dalo, tak sme založili súkromnú a zrazu sa zo slušných žien stali neslušné :grinning:
28. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! :slight_smile:
28. apr 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok