• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Ha a ze ju futbalist nedostali! Futbalisti su na to stvoreni.Ja som z nich bola furt namäkko.Keby macino nehraval,tak u mna nula cela nula nist boda,ale este aj teraz ked vybehne v drese na palubovku,tak slintam :grinning: A kopacky mu cistim,jak sperk po prababke :grinning:
28. apr 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,zuzi.Cil na silvestra som s nim sladaky tancuvala celu noc.Kebych j avedela,kdo ma drzi v naruci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Myslim tvojho idola mladosti zuzi :wink:
Som si povzdychla, zaspominala a hop-sup do reality :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes tu riadne precvicim brusne svaly pri vas :grinning:
28. apr 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som vedela, ze s tebou sa oplati kamaratit, mozno mi este daky spomienkovy tanec vybavis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vy takto? riešite staré lásky???? :wink: :wink: :wink:
28. apr 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Poviem Evicke,nech ti ho prenajme na jednu noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko zuzi,no vidis,ako sme si zaspominali? :grinning:
to je vela, tolko penazi, odvahy a viery v seba nemam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzicka neboj,jak ho ja poznam,rychlo by si vytriezvela z opojenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ale nepoznas mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kotuha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem uviest na svoju obhajobu, ze toto vsetko bolo napisane v ramci srandiciek a recesie (pre anonymne citajuce a spravy dalej do sveta siriace) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. apr 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji...nuz.....nosil ruzovu koselu a tam asi dostala.... :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi....veru,stare lasky riesime.....ja som ich teeeda mala..... :confused: kazdu chvilu sa mi pacil niekto iny...ale to bolo v puberte asi normlane,zeee?A potom som v 18-tich zostala verna iba jednemu..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...vidis....musime si dat pozor,lebo klebety sa siria veeelmi rychlo,vsak???
28. apr 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jezisi ozaj donasaci :fearful: :astonished:

No,ved co uz,co som napisala,som napisala-kludne dajte dalej-svokre,svagrinej,bars aj celemu svetu.Nech sa to pekne vykrici,ja vas mam od isteho casu aj tak v pi...........
28. apr 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi a vo Vrabloch obzvlast rychlo a s roznymi ozdobkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dobra tema :sunglasses:
klaudi, to uz od 18 ste spolu? To ja som vtedy o mojom ani netusila. Dokonca ani o Vrabloch :grinning:
28. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji, si im to povedala pekne, tak ludsky a suvisle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu mozu rozhlas aj uplne odpojit,noviny zrusit,online stranku........vsetko jedno :grinning:
sak zuzi,co sa budem ondiat? :grinning:
zabi,no daj aj ty nejaku story!
28. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne Maji, noviny, rozhlas a online stranka len zbytocne zavadza...hlas ludu, hlas ulice je dolezity :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...ale jasne,strucne a vystizne to maji napisala!!! :wink: :slight_smile:

zabi...no veru,od mojich 18-tich,cili 10 rokov sme mali..... :slight_smile:
28. apr 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja Vas musim opustit,lebo dite me sa zobudilo.....
28. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak,my sme tu vsetko uplne nechutne slusacky.Vsimli ste si to?
a zabavat ho,pritom zehlit a odskakovat k PC a pismenkovat.....fuuu....da zabrat.... :sweat_smile:
pa klaudi :wink:
maji...myslis co sa tyka chlapov alebo nieco ine?
28. apr 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok