Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
28. apr 2010

to ja v 18 som bola este neviniatko. A moja prva laska bola z Lotysska, spoznali sme sa v UK a este ma aj prisiel pozriet na vianoce a silvestra (vobec som to necakala). Ach, ako som bola zalubena.......

zuzu80
28. apr 2010

Klaudi, aj my sme v marci oslavili 10-rocnicu 😉
Sme nechutne slusacky!!!! Podme to zmenit 😀 😀 😀 😀 😀

imis
28. apr 2010

no hlavne chlapov,ale aj tak vseobecne sme take diplomatky cierne lakovane............

imis
28. apr 2010

zabi,teraz si nam vsetkym vypalila rybnik 🙂

zabinka
28. apr 2010

imis 😀 😀 😀

zabinka
28. apr 2010

preco? 😕

imis
28. apr 2010

Za mnou prisiel chalan rza v zivote-mal asi 110 cm a bol cierny jak zo zakostolskej.Silno ma chcel fotit na autosalone,ale moja mala sestra vtedy strasne plakala,nech ide ta skareda ciganka od nas prec 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
28. apr 2010

Zabi, ty si teda hviezda, ze Lotyssko, UK,. My sme iba miestnych futbalistov 4- oblastnej ligy a ako sme sa tesili 😀 😀 😀 😀

imis
28. apr 2010

zabi ved lotys a este aj sem pride za tebou a v case,ked si mala 18? Tak ako to uz co je? To si riadne zabila.My sa tu s listakmy do kina od Sojku,ruzovym Romanom zimom a lubeznym Kovacom mozeme skovat

zuzu80
28. apr 2010

Maji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ja z teba nemozeeeeem 😀 😀 😀

zabinka
28. apr 2010

vy ste to mali aspon realne a po ruke. Ale ja najprv 3 mesiace spolu, potom len zalubene listy (inak mam vsetky odlozene) a potom tyzden cez sviatky, este zopar listov a sup .... vytriezvenie

imis
28. apr 2010

zuzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 skapem

imis
28. apr 2010

zabi,ved o toto islo ty kofolka-napätie,vzdialenost.listy..................... 😀

zabinka
28. apr 2010

imis nie, ja som mala uz 22. Ved vravim, ze v 18 som bola este neviniatko 😎

imis
28. apr 2010

Jaaaaaaaaaj,tak lotys uz aj na ostro? Hmmmmmmmm,tak to si uz bola vysoka skolacka,co?

zabinka
28. apr 2010

ved hej, dobre sa na to spomina ..... ale realita je ina. Nakoniec som aj ja skoncila pri volejbalistovi a este k tomu aj mimo Vrabel (a ze mestska panicka 😀 😀 )

imis
28. apr 2010

zabi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lopta jak lopta.Ci nohami,ci rukami 😉

zabinka
28. apr 2010

tak, tak. A aka som spokojna 😵 😎

imis
28. apr 2010

No vidis! Kde by ti bolo lepsie? 🙂

imis
28. apr 2010

Tobuslavian je hore,idem po troche-ahojte!!!!

zabinka
28. apr 2010

uz asi len v nebi, ale na to si mienim este dooost dlho pockat 😉 (ak sa tam vobec dostanem 😀 )

zabinka
28. apr 2010

tak ahojte, idem este aj ja trochen popracovat. Dobre som sa zabavila, tak mozem s elanom pokracovat v praci 🙂

retaux
28. apr 2010

Ahojte!
Zuzi: doma už asi všetko nachystané. Lucka už je vo svojej izbičke zabývaná. Už len drobca domov doniesť.

My sme na privítaní občiankov neboli, lebo som sa 3x prehnala do kina a nikto tam nebol 😠 😠 😠 Ale peniaze sme dostali. To dáva mesto všetkým novým obyvateľom.

Idem čítať, čo ste popísali ďalej.

retaux
28. apr 2010

No tak ďalšiu stranu som doslova zhltla a vyzerala som pri tom takto 😀 😀 😀

čítam ďalej

klauduska
28. apr 2010

luci...ajoj...precitaj a daj do placu do koho si bola..... 😉

retaux
28. apr 2010

No super ste to tu rozbehli 😀 Ale veru ste zabudli na tajných, anonymných donášačov. A práve to mi pripomenulo, že či si neotvoríme súkromnú tému. Napíšte, ktoré ste za. Ja som už nad tým dlho rozmýšľala. A tam čo napíšeme, snáď zostane medzi nami.

A teraz som ešte zvedavá, kto je ten Majkin super-driečny šéf 😕

retaux
28. apr 2010

Ja až po otvorení tej súkromnej témy 😀

Ale ako vidím, zase som prišla, keď už pomaly všetky het idete 😢

klauduska
28. apr 2010

luci...to nie je zly napad..... 😉 ja som za! 😉

retaux
28. apr 2010

tak keď nás bude viac, tak založím 😉

Ja chodím ešte do jednej témy tu na MK a hneď ako sa dalo, tak sme založili súkromnú a zrazu sa zo slušných žien stali neslušné 😀

svoradinka
28. apr 2010

Ahojte! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre