• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
ahojte žienky :slight_smile:

tak my sme už bez tatka :pensive: dúfam, že to vypálime bez ujmy :sweat_smile: chce to nejaký systémik...

inak babulky, jak som došla z pôrodky, nevieme sa zbaviť choroby :frowning2: :pensive: v deň nášho príchodu začal teplotovať
Matúško, potom sa pridružili sople a kašlisko... ťahalo sa to takmer celý minulý týždeň, aj u doki sme boli...
Vladko to tiež schytal a od víkendu aj Emka... chúďatko moje malé, je taká zahlienená, že až...
tak len kvapkáme a odsávame a dokola... no lazaret... :pensive:

utekám, malinká plačká... zatiaľ papa...
3. máj 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale to Lucka len minulý týždeň takto vstávala, lebo rovno jej do izby slnko zasvietilo ráno a to ju asi zobudilo :angry: Spavú nemoc mám aj ja. A hlavne za posledný týždeň by som len spala a spala a spala... :sweat_smile:

Dadi: tak držíme palce, aby ste to dobre zvládali aj bez ocinka :wink: A rýchle uzdravenie všetkým :wink:
3. máj 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja budem hneď od začiatku sama :cry: Aj pri Lucke som bola. MM išiel hneď do roboty. Dúfam, že to nejako zvládnem. Aspoň Lucku mi budú dúfam brať trochu von.
3. máj 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky!

dadi.....tak sa pekne drzkajte,ked ste uz bez ocina a hlavne sa skoro uzdravte,nech ta choroba ide hes od Vas... :wink:

luci....aj ja by som spala,hlavne v takomto pocasi...ale ked Filipko je riadne ranne vtaca-cvirika uz od 5,00 prvy kkrat,potom este na chvilu zaspinka,ale od 5,30 sme nacisto hore..... :unamused:
Tak som dnes bola na nakup detskych veciciek v Lidli.... :slight_smile:
3. máj 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, dnes sú detské veci. Musím sa tam aj ja zastaviť. Ja som chcela tú podprsenku na dojčenie kúpiť.

Majte sa.
3. máj 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko Vrable!

Detske veci? Lidl?
No,musim sa ja dat nejako dokopy :pensive: :sweat_smile:
3. máj 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Tak ja len na skok. V piatok som bola v BA na skoleni a dnes odchadzam na 2 dni do Sielnice na konferenciu.

dadu, vam zelam skore uzdravenie. Aj ja uz mam za sebou dokinu, Martinko nam ochorel, tak sme dnes museli ist okuknut dokinu (radsej). A uz je na ceste moja mamina, aby si ho zobrala. A tato zostane s Radkom sam.

Lucka, vy sa drzte :wink:
3. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby,celkom fajn sme nakupili....a mali mat aj podprdy?
Ja som zasa vsetky tehu veci,aj podprdy na dojcenie hodila do bazaru..... :wink:
3. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi...a este ma napadlo,ze ak by si nieco potrebovala...tak kludne napis.... :wink: donesiem,dorucim,kupim.... :wink:
3. máj 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Tak my sme sa vcera vratili z Liptova. Mali sme sa super a starí rodicia si uzili vnucata :slight_smile:
3. máj 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko svori.Vitaj doma.
No dievcence moje,nie je dobre.Maci je so Simkom u doktorky.V sobotu sme boli na pohotovosti,taku mal alergicku reakciu a vyzera to tak,ze nemoze teraz chodit von.Ale zakazte mu,ked sa v piatok naucil na bicykli :frowning2:
Uvidim,co mi povedia,ked sa vratia.
Dadu,veru moja,len odsavaj,nech to malinkej nesadne na uska,lebo to je v prdeli.
3. máj 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ženičky
aj my sme už samy....Ivko včera odišiel, zase na 3 týždne....Jurko teraz buvá, idem hodiť do práčky a dať to tu trošku do kopy..
Dadka
ked budes mat system vsetko pekne zvladnes... :wink: len mne ten system moj niekedy vyhdzuje ERROR takže to tu potom vyzera ako vyzera :grinning: :grinning: :grinning:
a darí sa Ti dojčiť?
imis
a čo je Simimu? z čoho môže mať tú alergiu? chudiatko... :frowning2:
klaudi
a ake vecicky v Lidli ??? :grinning: :grinning: :grinning: co si ponakupovala?
inak Jurkovi velmi nechuti mliecko....rozmyslam,ze mu ho zmenim....hmmm??? poradte....vypije za den mozno nejake 3 -4 dcl... :frowning2: :frowning2:
3. máj 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svori čau
mužíka máš už domka?
3. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj musim sa Vám pochváliť....máme záhradku pred bytovkov,takže sa už vééélmi tesimme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vymýšlame čo posadíme a chystám sa ponakupovať záhradné náradie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. máj 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fion...dobre....len posadte a vytesujte sa... :wink:
no,v lidli som kupila,opalovacky,bodynka a polodupky... :wink:

imis...a co to,aku alergiu?Na pel?no pekne....predtym to nemal,iba teraz sa mu to objavilo?To by teda nebolo bohvieco.... :unamused:
Nam tiez akosi ten kasel neprechadza,nie je to az take ako minuly tyzden,ale ani uplne dobre to nie je...tak neviem,mozno skocim k dokyne....
3. máj 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaaaaaaaaaale sak ja ani neviem,co sa na nas vsetky alergie lepia. Vraj je to na brezu,dostal lieky,tak uz mam doma dalsieho narkomana :grinning: O chvilku budeme vsetci zavisli. Najradsej by som sa odstahovala do Petrzalky.
3. máj 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis...no pekne....esteze nemate brezu priamo pod oknami...uz by ste ziadali o vyrub,coo?
3. máj 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na brezu alergia :confused: ...minuli tyzden bolo akurat v damskom magazine o alergiach....a zacula som,ze kto ma alergiu na brezu moze byt alergicky aj na jablka :confused:

fion...ano muzicka mam uz doma vyse mesiaca,ale chodi do prace,ale aspon ze vecer uz nie som sama a cez den sa to da vydrzat :sweat_smile: vela urody na zahradke vam prajem :slight_smile: a s mlieckom ti neporadim,lebo ja s tym nemam skusenosti. ja som do dvoch rokov kojila oboch chlapcov,ale neviem ci som aj urobila dobre lebo nie su velky papkaci a Tomi od malicka odmieta mlieko a Matko vipije len kakao.
3. máj 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis neviem presne ktory den to bolo ale da sa pozriet repriza magazinu aj na nete :wink:
3. máj 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo to 27.4.- alergicka nadcha :wink:
3. máj 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze tu nie ste tak ja sa odpajam :grinning: a prajem vam krasny dnik :slight_smile:
3. máj 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello, hello :slight_smile: tak my už spime, ja som najedena, tak idem trochu oddychovat pri pc :wink: maji, takže alergia sa na vas nalepila? nič prijemne, poznam to, ale odkedy som otehotnela zazracne ustupila.

dadulka, dnes som si hned na teba rano spomenula :slight_smile: snivalo sa mi, že sa mi narodilo druhe bejby :grinning: :grinning: porod bol rychly a bezbolestny, na 2. den ma pustili z nemocky a mala som ukažkove babo. Pekny sen to bol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

fiona, aj my sme nakupili zahradne naradie a poctivo sme sadili cez vikend. :wink:
3. máj 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fion: takže sa chystáte záhradníčiť? Tak nech vám tam všetko pekne rastie :wink:

Imis: a čo nové? Čo vám povedala dr.?

Ja som v Lidli nič nekúpila nakoniec, lebo podprsenky boli na iné rozmery pŕs aké mám ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Našťastie my nie sme alergickí na nič - akurát ja na prácu :grinning:
3. máj 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tuto alergiu poznam.Ja ju mam velmi silnu tiez :grinning:
No,je to prekombinovane-breza s tuzemskym ovocim,takze moze jest len citrusove :confused: ,Tobko zas naopak.Mna z toho traf slaki :stuck_out_tongue_closed_eyes: Klaudi,no minimalne o vyrub by sme ziadali :grinning: Ja to hovorim-Petrzalaka dovi dopo sedlak :grinning:
Ale tak,su aj horsie veci,ako alergia. Vdakabohu mame len toto.
3. máj 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme z prechadzky domka.....ale co to za musky vonku lieta....cela som bola od nicha kocik tiez.... :angry: :angry: :angry:
3. máj 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,

my sme len dnes došli z oravy, mužík mal voľno, lebo išiel do nočnej... takže teraz sme s emmuškou samy :cry: :cry: :cry: ale však sme dáke ženy, voľáko to zvládneme :grinning: :grinning: :grinning:
inak, víkend sme mali teda fakt pestrý, najprv sme v sobotu išli s mm do poľska na nákupy, ale všeeeeeeetky obchody pozatvárané, lebo tam mali okrem štátneho ešte aj nejaký veľký cirkevný sviatok :confounded: :confounded: :confounded: tak sme sa aspoň povozili :wink: :wink: :wink: no a poobede ma chytilo vracanie, zo všetkého, aj z vody, čo som vypila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hrôza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už som mala normálne plnú hlavu toho, či nie som tehu, lebo takto to začalo aj pri emmuške :confused: :confused: :confused: ale v nedeľu mi už zrazu nič nebolo, no zato mm chytil hnačky, že až :unamused: :unamused: :unamused: takže asi nejaký vírus... našťastie malú to obišlo...
3. máj 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, maji, maródom želáme skoré uzdravenie :wink: :wink: :wink: :wink:
3. máj 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj ja som dnes bola prevetrať peňaženku v lidli, malej som nakúpila body s dlhým aj krátkym rukávom, opalovačky, ponožky... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak zajtra môžem prať... :unamused: :unamused: :unamused: a potom zasa žehliť :angry: :angry: :angry:
3. máj 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Klaudi: to som počula, že na oranžové kočíky strašne veľa mušiek lieta :wink:

Anjelik: vitaj naspäť na dolniakoch :slight_smile:
4. máj 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok