• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Ahojme :sunglasses:

Maji, tak tvojmu malemu alergikovi zelame malo alergenov v ovzdusi a tebe pevne nervy.

Klaudi, my sme mali zlty kocik a tiez sme mali nan vzdy nalety musiek a inej chrobace :angry:
Anjelik vitaj opat na "zapade" :wink:
Idem zaliat kavicku, dopit a pracovat. Kedy budu prazdniny??? :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"Ranecko" :grinning:
Chlapov som odprevadila na big Manu,lebo ze idem upratovat :grinning: :grinning: :grinning: . Ale tak hadam nieco porobim.
Zuzicka,prazdniny? tie uz boli(pre nas) :frowning2: Uz len dovolencia par dnova cez letne horucavy,alebo potom materska!? :sweat_smile:
No,tie musky to hej,to je od farby kocika a oblecenia intenzivne. Aj na bledunko zelene sadaju ako slahnute. Co s nimi? Ktovie,o co im ide!? :grinning:
4. máj 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cahojte kocandy!

anjelik....tak pekne ste vikendovali,a uz je dobre???

luci...to fakt?No vidis,pri vybere kocika ma teda toto urcite nenapadlo.... :unamused: Ale tak co uz....

imis..materska???Len do toho! :grinning: :wink: Dalsie babetko vo vchode... :dizzy_face:

Ja som dnes na urade bola,kvoli praci....od 17.5. zarezavam.... :unamused: vobec,ale vobec sa mi teda nechce..... :angry:
4. máj 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuha,Klaudi,neblazni. Co si neranajkovala? :grinning: Ze dalsie babätko vo vchode a od 17. do roboty? Nem dobre spravy na rano.
No to babätko by uz v nasom vchode nebolo,lebo to uz by sme museli menit byt. Ozaaaaaaaaj,neviete niekto nieco o tom byte,co ponukaju na lukach na prizemi? stvorizbak je to,len neviem,kto to predava.Najradsej by som zobrala taky nedotknuty so starou linkou,tapetami,gumolinom a umakartom na kupelni.Naaahodou nahodickou niektora o tom neviete nieco?
4. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis....no,bola by aspon sranda,nie??? :grinning: :grinning: :grinning:

o tom neviem,ale viem o byte 3-izbovom prerobenom na 4, tu na Zitave.... :wink:
4. máj 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi IP :wink:
4. máj 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,

my sme dnes doobeda boli v chrobáčiku, mm je po nočnej, tak aby si pospal :wink: :wink: :wink: teraz sa vymeinili, erik je hore a malá spinká :wink: :wink: :wink:
4. máj 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
anjelik: tak máte poobede len pre seba :wink:

TTTTTTTTTTTTTTTT posielam ešte posledné tehu vírusy, kým môžem :grinning:

Jeden 4-izbový na prízemí sa predával tuším tu oproti nášmu činžiaku, ale ešte vlani. Neviem, či sa už predal.

Klaudi: a s kým bude Filipko, kým ty budeš v práci :astonished: Tak to je iná rýchlovka u teba s návratom.
4. máj 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prečo, keď sem prídem, tak tu nikdy nikto nie je :frowning2: :angry: :frowning2: :angry: :frowning2: :angry:
4. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Luci ja som tu......prave som sa prihlasila :wink: ........aj ja mavam stastie na to,ze tu nikto nie je ked ja :frowning2: :angry:
4. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapci su v skolke ja som upraala a pozrela vcerajsiu poistovnu a teraz mozem surfovat na nete :grinning:
4. máj 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
upratala :slight_smile:
4. máj 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze tu nikto nie je tak vam aspon krasny dnik prajem :slight_smile:
4. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, akurát som teraz počula rozhlas, tá míla pre mamu na žitave, to sa kde začína? na tom ihrisku tam? a o 15hod? a to tam môžu aj oteckovia?lebo neviem ako by som ustrážila dve deti :unamused: a platí sa aj niečo? :fearful: a ako to tam celkovo funguje? ´dakujem za každú odpoveď :grinning:
4. máj 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani,neboj nic. Len pridite do parku Zitava a tam to urcite neprehliadnes! A prist mozu vsetci-mamky,otcovia,starki,deti,sesternice,bratranci,kamarati........................................ Vstupne je jeden velky usmev! :slight_smile:
4. máj 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO uvidíme podľa počasia, zatial áno, bol daný súhlas aj doma :grinning:
4. máj 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zenicky
kedy ste kupovali sportovy kocik? a akej znacky? ste spokojne????
4. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breee ranko zienky!

Tak ako?My dnes ideme do NR na zivnostensky s maminou....dufam,ze dobre vybavime.....

Maji...inak pisala som Janke B. ze tie lavice a stoly nakoniec nebudu,lebo primator ich slubil na nejaku akciu na Dycke-policajtom.... :angry: .Ze iba stol so strieskou......len neodpisala,tak neviem ci to citala...ak by si s nou bola.... :wink:
5. máj 2010 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno!
Fiona: aký myslíš športový? Už len buginu? My sme najskôr používali tú športovú časť, ktorá bola ku kočíku a potom, keď mala Lucka vyše roka, tak sme kúpili už len buginu.

Klaudi: tak dobre vybavte a hlavne rýchlo :wink:
5. máj 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink:

zasa tu vcera tehu virusiky poletovali? :confused:
Dani tesime sa, ze pridete :wink: Viac ludi, vacsia zabava :slight_smile:

Fion, my sme mali tento kocik http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Kocik-Piuma, ale sme ho reklamovali a s takou neochotou, nepristupnostou, aroganciouu som sa este nestretla a to mi asi pokazilo dojem celeho kociku :unamused: a potom sme mali tento a to bola moja srdcovka, ten som ani nepredala, nechavam pre druhe dieta (dufam, ze to uz potom nebude veteran) http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_detail&id=moon-kocik-buggy-kiss-4wheels&c=1
Klaudi, tak dnes vybavte vsetko k najvacsej spokojnosti.
5. máj 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu: my sme mali veeeeeľmi podobný. A ja som tiež povedala, že tento kočík bol úplne super kúpa. My sme mali tento - červený.
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=6809&category_id=567&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
5. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak som konecne spat. Vsetkym chorusikom a alergikom prajem co najrychlejsie uzdravenie.

Aj nas Martinko je chory, strasne kasle, tak nechodi do skolky. Len dnes ho tam mamina odviezla na fotenie na tablo. A Radko chodi na plavecky vycvik, tak je v siedmom nebi.
5. máj 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute dievky!

Fiha,Kaludi :frowning2: a co maju policajti den matiek? :grinning: Bars kedy idu oslavovat :angry:
Fion,my mame haukaca sportak,ved som tot nedavno davala fotky. No a ja som totalna fanusicka hauckov. Pre stvrte dieta kupim uz bez rozmyslania hauckaca :grinning:
Ozaaaaaaaaaaaaj baby,co chodite do Chrobaka,v piatok bude zatvorene. Prisla mi kamoska z Ciech a jediny den,kedy sa mozeme vidiet viacere spolu je piatok doobeda. Hodim to este aj na FB.Jedine,ze by ste sa dohodli a niektora si to zobrala na zodpovednost,tak vam dam klucik a kecajte :slight_smile:
5. máj 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabinka,kam chodia na plavecky? Do NR? Sa to teraz nejako rozbehlo.
5. máj 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ahojte,

klaudi, ako ste vybavili???? všetko ok???

zabi, Martinkovi želáme skoré uzdravenie :wink: :wink: :wink:

fion, my sme najprv používali športovú časť z normálneho, ako písala lucka... a buginu sme kúpili nedávno - cca pred mesiacom... máme tento http://www.babatkosk.sk/379,abc-športový-movinglight-10.html
5. máj 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

Aj Tomasko so skolky v juni zacne chodit na plavecky. Dufam,ze bude zdravy,velmi sa tesi.

Fion.......zuzkinu buginu som videla a je velmi pekna,keby som mala dalsie babo tak si taku urcite kupim :wink: ,ale ak by si chcela ja mam jednu buginku-golface,ale jedna nevyhoda je,ze nie je polohovatelna.

Zienky dnes idem na pohovor tak drzkajte palceky. :slight_smile: Uz by som mala jednu pracu od maja,ale nastal v tej firme problem a tak nic z toho mam len cakat.
5. máj 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mam dilemu co si obliect :confused:
5. máj 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, tak tfuj, tfuj, držím päste :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
5. máj 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu dakujem....a mam prosbu mozno budem mat cas a domov sa nevratim,mozem dojst nebudem rusit,zavolala by som ti.
5. máj 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej svori, tak drzime palce aj na nohach aj na rukach, nech vsetko dobre dopadne.

imis, chodia do LV a maju to aj s instruktorom. Deti su z toho uplne bez seba. Radko plaval este aj v noci zo spanku :grinning: :grinning:
5. máj 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok